999 rezultate për

equipe

Zbulohet e fshehta, Klopp bisedime sekrete me Mbappen Mbështetësit e Liverpool nuk duhet të humbasin shpresat për transferimin e Kylian Mbappe, raporton Liverpool Echo. Gazet
Destinacioni i Dani Alves nuk është Mnachester City Sipas L'Equipe, në emisionin televiziv L'Equipe Mercato, Dani Alves ka një marrëveshje për të luajtur sezonin e ardhshëm
Më në fund një ditë e bardhë merkatoje për Arsenalin Sipas raporteve të fundit nga FrancaAlexandre Lacazette pritet të zyrtarizohet tek Arsenal sot. Topçinjtë e zvarrisin
Motta njofton largimin nga PSG Martesës Motta dhe PSG i vjen fundi, rruga ndahet mbas 7 vitesh. Agjenti i Thiago Motta ka konfirmuar për L'Equipe s
Bayern Munich dëshiron yllin e Atletiko Madrid Bayern Munich është gati me shumën e duhur për të tërhequr nga Atletiko Madrid një nga xhevahiret e tij. Bëhet fjalë
"Do të bëj yll bote", zbardhet takimi sekret mes Zidane dhe Mbappe Kylian Mbappe është një ndër lojtarët më të kuotuar për momentin në merkato. Nuk janë të pakta ekipet që e kërkojnë, nd
"L'Equipe" lëshon "bombën": Verrati kërkon largimin nga PSG-ja! Marceo Verrati dëshiron që të largohet ngas PSG-ja. Lajmi i bujshëm vjen nga gazeta franceze "L'Equipe" që shkruan se me
Cavanit për L'Equipe: Barcelona na demoralizoi me përmbysjen e pamerituar Duke reflektuar në rikthimin historik 6-1 të Blaugranasve, sulmuesi uruguaj shpjegoi se kushdo që shikon në pikat kryeso
L'Equipe kandidon Buffon: Viti i duhur për të fituar 'Topin e Artë' Buffon kundër Zidane, por mbi të gjitha Buffon kundër Ronaldos. Kjo pasi në Cardiff është në lojë jo vetëm trofeu i Cham
Weah tradhton Milanin: Jam tifoz i Juves që fëmijë, do më pëlqente të luaja për ta George Weah ka shkruar historinë me Milanin në Itali, por në një intervistë për gazetën franceze L'Equipe ka surprizuar
"L'equipe" zbulon planin sekret te Realit në merkato Antoine Griezmann mund të përfundojë te Real Madriudit. Zbulimi është bërë nga gazeta sportive franceze L'Equipe, e cila
Verrati padit gazetën "L'Equipe", shkrujti se kaloi mbrëmjen me Rihanën Mesfushori i PSG-së, Marco Verratti ka konfirmuar zyrtarisht se do të padisë gazetën franceze “L'Equipe” për një lajm, t
"L'equipe" tallet me Barcelonën, ja notat që u vë lojtarëve të saj (FOTO) Humbja e befasishme ndaj PSG-së, e ka kthyer Barcelonën në objekt tallje në media të ndryshme. Në Francë gazeta "L'equip
U transferua me bujë nga Van Gaal, Mourinho e largon me "shkelma" Mesfushori i Manchester Unitedit, Memphis Depay, ka arritur marrëveshje me Lyonin për t'u transferuar për pjesën e dytë
"L'Equipe" zbardh formacionin më të mirë në Europë për 2016-ën (FOTO) Gazeta franceze "L'Equipe", ka publikuar formacionin më të mirë të vitit 2016. Formacioni i 11-shes më të mirë nga kj
PSG vihet në kërkim të një bomberi, Icardi prin listën Paris Saint Germain është gati të bëjë investime në fazën e sulmit. Largimi i Zlatan Ibrahimovic e ka dëmtuar jo pak eki
Ibrahimovic hedh në gjyq PSG-në Dukej si një shaka e zakonshme. Megjithatë, në qoftë se është fjala për para, Zlatan Ibrahimovic bëhet serioz. Kur ai
L ’Equipe: Lorik Cana refuzoi një ofertë nga kampionati francez Mediat në Francë kanë zbuluar se pas ndërprerjes së kontratës me klubin e Nantës, ish-kapiteni i përfaqësueses shqiptar
L’Equipe: Ja kush do ta fitojë "Topin e Artë" L’Equipe beson se Topi i Artë do të shkojë për njërin nga finalistët e Euro 2016, Cristiano Ronaldon ose Antoine Griezma
"L’equipe" zbulon formacionin e Shqipërisë, ka shumë surpriza (FOTO) Gazeta franceze “L'equipe” ka publikuar formacionet dhe skemat e shqiptarëve dhe rumunëve që do të përballen sot në ora