999 rezultate për

engjell

Kjo fytyrë ëngjëllore, është sot vajza që po bën namin në botë (FOTO LAJM) Kim Kardashian, është një prej femrave më tërheqëse dhe të famshme në botë. Ylli i Reality Shoë ka hedhur një foto në
Ëngjëlli shqiptar i Victoria Secret tregon këmbët kilometrike (FOTO LAJM) Tika Camaj është modelja shqiptare që është bërë e njohur për gjithë botën. Modelja që punon për Victoria’s Secrets k
"Ëngjëll apo djall", këto janë vjehrrat më të bujshme shqiptare (FOTO LAJM) Në disa raste, histori të transmetuara në media kanë përforcuar stigmën e marrëdhënieve aspak të mira mes nuses dhe vjeh
Kjo foto e reve po bën xhiron e botës: Zjarrfikësi shpëton ëngjëllin në 11 shtator (FOTO LAJM) Matt Snoë, një burrë nga Florida ka fotografuar një formë të pazakontë reje më 11 Shtator në përvjetorin e 18-të të sulm
"Ëngjëlli" që të vret në 1 500 metra largësi (FOTO LAJM) Ajo është 25 vjeçe dge quhet Orin Julie. Bukuroshja nga Izraeli ka një pasion të shfrenuar për armët. Falë fotove të saj
"Ëngjëlli shpirtëror" i Lewis Hamilton humb betejën me kancerin Djali 5-vjeçar i sëmurë me kancer, i cili frymëzoi Lewis Hamilton për fitoren në Grand Prix, ka vdekur. Harry Shaw u
Hajdari: SHBA janë engjëlli jonë mbrojtës, aktorët politikë t'i kthehen kushtetutës Deputetja demokrate, që u përjashtua nga PD-ja, pasi nuk pranoi që të digjte mandatin, Rudina Hajdari ka zhvilluar një t
Elita prezanton të birin me botën, një portret ëngjëllor (FOTO LAJM) Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë ditën e djeshme prindër për hërë të parë. Moderatorja ka sjellë në jetë një djalë ndër
“Ëngjëlli i vdekjes” bënte eksperimente, pse në këtë fshat ka shumë binjakë Cândido Godói është një qytezë prej 7000 banorësh në jug të Brazilit dhe ajo që e bën të veçantë është numri jashtëzakon
Kujt do t'i thërras vëlla tani? Përlot motra e shqiptarit që vdiq në Belgjikë (FOTO LAJM) Pelivan Hysja nga Berati dhe Venedik Pirushi nga Durrësi janë të rinjtë shqiptarë që humbën jetën ditën e premte pasi nj
"Pusho në paqe Engjëll i vogël", e gjithë bota lutet për shpirtin e Julenit 2-vjeçar Pas 13 ditëve kërkimi, minatorët ditën e djeshme arritën të gjenin trupin e Julenit 2 vjeçar, por fatëkeqësiht pa shenja
Engjëlli shqiptar i Victoria’s Secret nuk ndalet, tërbon rrjetin me fotot e reja (FOTO LAJM) Tika Camaj është modelja shqiptare që është bërë e njohur për gjithë botën. Modelja që punon për Victoria’s Secrets k
Bën namin në rrjete sociale, “ëngjëlli” shqiptar i Victoria's Secret del pa make up (FOTO LAJM) Tika Camaj është modelja shqiptare që është bërë e njohur për gjithë botën. Modelja që punon për Victoria’s Secrets k
Ky ëngjëll ra në tokë (FOTO LAJM) Artistët nga Kina, Pekin Sun Yuan dhe Peng Yu kanë qenë të njohur për krijimet e tyre duke përdorur kufomat reale apo in
Një djall-ëngjëll, kjo është vajza që po çmend fansat në rrjete sociale (FOTO LAJM) Silvia Caruso është një e preferuar e rrjeteve sociale, e cila ka mbi 1.6 milion fansa vetëm në Instagram. Modelja 20
Fytyrë ëngjëlli, këto janë vrasëset seriale të trafikantëve në Kolumbi Ato njihen si “sicarias”, ose vrasëse me pagesë. Në jetën e përditëshme të gjithë e dinë që janë shtëpiake të zakonsh
Duket kaq e thjeshtë dhe ëngjëllore, veshja e Bella Hadid kushton sa qimet e kokës Pulovër e bardhë veshur si fustan, çizme me print gjarpri dhe një çantë e zezë. Ngjan e thjeshtë apo jo kjo veshje e Bel
Ëngjëll i Victoria Secret, kjo është modelja shqiptare më e bukur në planet (FOTO LAJM) Tika Camaj është ndër femrat më të lakmuara shqiptare. Një bukuri e veçantë e cila ka “pushtuar” pasarelat e ndrysh
Babai i jep lamtumirën prekëse Leos: Engjëlli i babit u largua nga jeta Klubi i Partizanit ka pësuar një humbje të madhe ditën e sotme. Bëhet fjalë për tifozin special të tyre, vogëlushin
Adelina Tahiri publikon foto me djalin: Një ëngjëll Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov vetëm pak javë më parë u bënë prindër të një