999 rezultate për

energjike

Si të karikoni telefonin tuaj me qepë (VIDEO) Nëse nuk keni karkës me vete apo një prizë pranë, tanimë mund ta mbushni telefonin tuaj duke përdorur një qepë, dhe elek
Gjyshja 94 vjeçare, gjyshja më energjike në botë Një 94-vjeçare vijon të jetë e punësuar në kompaninë e shpërndarjes së produkteve kozmetike që nga viti 1962. E moshu
Dieta e çuditshme e Vardy-it, me fasule dhe "Red Bull" Jamie Vardy në një intervistë për mediat britanike ka zbuluar disa aspekte të panjohura të jetës së tij jashtë fushave.
Beyonce surprizon fansat e saj në Spanjë (VIDEO) Beyonce ka arritur ti mahnisë fansat e saj në Spanjë. Gjatë turit të saj për albumin Limonade, ajo ka arritur t’i sur
Konsumonte 20 kanaçe Red Bull në ditë, ja rezultati (FOTO LAJM) Mary Allwood për katër vite rresht kishte konsumuar pijen energjike “Red Bull”, në masën e barabartë me 17 çokollata “Ma
Nuk do ta besoni çfarë ka brenda pijeve energjike! Kompania Longhorn Cattle ka krijuar zhurmë kur kanë paraqitur rezultatet e tyre të një studimi të kryer për të kuptuar p
Dy në pranga për kontrabandë me pije energjike Dy shtetas të moshës 39 dhe 50 vjeç janë vënë në pranga për kontrabandë pijesh energjike. I referohemi dy punonjësve të
Pijet energjike armiku i shëndetit të dhëmbëve Pijet energjike janë ndër pijet më të dëmshme për shëndetin e dhëmbëve dhe shkatërrojnë zmaltin më shumë se uji mineral
I varuri nga Red Bulli, tregon vuajtjet nga konsumi i tepërt Martin Boëling është një person i varur nga Red Bulli. Ai prej shtatë vitesh konsumon një sasi të madhe me pijen energji
Arsyet pse nuk duhet të pimë pije energjitike Kemi lexuar studime të ndryshme që janë zhvilluar në lidhje me rëndësinë e pijeve të gazuara për shëndetin tonë. Tashmëd
Pinte tridhjetë Red Bull në ditë, rrezikon të verbohet Lena Lupari nga Irlanda, është një person që ka filluar të verbohet për shkak të konsumimit të 30 kanaçeve me pije energ
Ja sa kafe duhet të konsumojmë në ditë Kohët e fundit duket se është rritur konsumimi i kafes në Europë dhe për këtë Autoriteti Europian i Sigurisë Ushqimore,
Efektet e shëndetshme të konsumit të ujit Uji është një produkt i cili ka një ndikim të madh në humbjen e peshës së tepërt trupore, ai ka si veti që të reduktojë
Studim, pijet që nuk duhen konsumuar Një studim i kryer në Kanada, ka dalë në përfundimin se ne harxhojmë para kot duke blerë ujë me vitamina, pijë energjike
Rini e përjetshme, Albërie Hadërgjonaj në super formë (FOTO LAJM) Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj vazhdon të mbajë gjithnjë e më shumë pranë vetes adhuruesit e saj, kjo falë zërit dhe buk
Scherzinger me të bardha në klipin e ri (FOTO LAJM) Nicole Scherzinger së shpejti do të na sjellë klipin e saj të ri. Ish-liderja e grupit "Pussycat Dolls" është fotografua
Beyonce energjike "çmend" Rio-n (FOTO LAJM) Këngëtarja Beyonce Knowles ka magjepsur publikun brazilian dhe jo vetëm të mbledhur në Rio de Janeiro për festivalin e r
Pijet energjike, rrezik për shëndetin e adoleshentëve Shumë pije energjike kanë përbërës, të cilët mund të japin një efekt të dëmshëm mbi shëndetin e adoleshentëve, sidomos k
Pijet energjike të shëndoshin Përveç stimuluesve dhe vitaminave të ndryshme, pijet energjike përmbajnë edhe sheqer, edhe kafeinë, prandaj zgjidhja më
Ndahet nga jeta ideatori i Red Bull Vdiq në moshën 89-vjecare shpikësi i formulës së pijeve energjike, nga e cila u frymëzua edhe Red Bull që shumë shpejt