999 rezultate për

enea

Ceremonia për 1 vjetorin e eliminimit të Kacifas, çfarë po ndodh në Bularat (FOTO LAJM) Këtë të shtunë zhvillohet ceremonia përkujtimore për 1-vjetorin e vdekjes së minoritarit grek, Kostandinos Kacifas, i ci
DETAJET/ Egjiptiani që u martua me tiransen, u fsheh në lavatriçe dhe plagosi Artan Didin Historia e celulës terroriste që u zbulua dje nga Policia Shqiptare, ku 4-shja e përbërë nga Peyman, Abdolkhaleg Malek Z
EMRAT/ Këta janë 7 të ndaluarit gjatë super operacionit të RENEA-s në Vlorë Forcat Renea anë zhvilluar gjatë natës një super operacion në Vlorë, me qëllim kapjen e 10 personave me rrezikshmëri të
RENEA shkatërron bandën e frikshme të Selenicës, kapen 7 persona Forca të shumta të RENEA-s kanë zhvilluar gjatë natës së djeshme një mega-operacion në Vlorë duke ccuar në kapjen e 7 pe
Vdekja e 47-vjecarit, RENEA blindon Selenicën Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Selenicë, ku një 47 vjeçar u plagos me armë zjarri dhe më pas humbi
SHBA rikthen në Shqipëri pjestarin e grupit që vrau efektitivin e RENEA-s Deportohet nga SHBA-ja, një prej pjesëtarëve të grupit të strukturuar kriminal, ku pas sulmit me armë në qershor të viti
Sniper preciz dhe armë moderne: Zbulohet baza e grupit kriminal nga Elbasani Një arsenal armësh të sofistikuara u gjeten nga policia në Elbasan. Arsenali i armëve u gjet në një magazinë, në Papë
Pas RENEA-s, Olta Xhaçka pushton Dibrën me ushtri: Shikoni pamjet (VIDEO) Janë jashtë imagjinatës pamjet që vijnë nga Dibra në redaksinë e Albeu.com. Krahas operacionit të orëve të para të m
Protestë para policisë në Dibër pasi RENEA i mori zvarrë në 03:00 të mëngjesit Para ambienteve të Drejtorisë Vendore të Policisë Dibër, janë mbledhur protestuesit e opozitës të cilët kërkojnë lirimin
"Lëre të vdesë aty!! Deputeti i PD tregon çfarë ndodhi pas mesnate me FNSH dhe RENEA në Dibër Ish-deputeti i PD-së Xhemal Gjunkshi akuzon FNSH dhe RENEA se kanë ushtruar terror gjatë orëve të para të ditës së sotme
Aksioni i FNSH dhe RENEA: Policia tregon sa u arrestuan në 03:00 të mëngjesit në Peshkopi Policia deklaron se janë arrestuar 12 persona, ndërsa 39 të tjerë janë shpallur në kërkim gjatë aksionit të orëve të par
"NDAL! Asnjë lëvizje, ndize dritën!" Berisha nxjerr videon si e terrorizoi RENEA mbrëmë Peshkopinë Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një video të filmuar gjatë operacionit të mëngjesit të sotëm të FNSH dhe FLO në Pe
RENEA dhe FNSH blindojnë Shkodrën: Rama nuk heq dorë nga fushata (VIDEO) Edhe pse kryetarja e Bashkisë Voltana Ademi nuk dha leje që PS-të zhvillojë në Shkodër mitingun e radhës, kryeministri E
Dalin pamjet e super operacionit të RENEA-s në Elbasan (VIDEO) Disa pjesëtarë të fisit Çapja në Elbasan janë arrestuar si dhe janë shpallur në kërkim nga policia e Shtetit gjatë një o
Pistoletë me mulli, telefon satelitor dhe anti-plumb: Çfarë i kapi RENEA Çapajve Policia ka bërë publike detajet e operacionit të madh të RENEA-s ndaj fisit Çapja në Elbasan. Mësohet se gjatë operacion
Aksioni blic i RENEA-s ndaj Çapajve, policia zbulon detajet RENEA ka kryer një sërë operacionesh në Elbasan ndaj fisit Çapja gjatë ditës së sotme, ndërkohë që janë arrestuar edhe t
Operacioni RENEA në Elbasan, arrestohen dy gazetarë Operacioni RENEA në Elbasan pak minuta më parë ka arrestohen dy gazetarë. Në operacion përveç forcave RENEA, kanë ma
Operacioni i RENEA-s në Elbasan, shoqërohen anëtarë të fisit Çapja Nga operacioni i RENEA-s mëngjesin e sotëm behët e ditur se janë shoqëruar disa antarë të fisit Çapja. Siç raporton
RENEA zbarkon në Elbasan Një operacion policor ka nisur në qytetin e Elbasanit. Forca të shumta të Repartit RENEA kanë zbarkuar në qytet që në
Detajet e vjedhjes së bankomatit, autorët të maskuar me maskat e RENEA dhe uniforma policie Një bankë e nivelit të dytë ka rënë pre e vjedhjes nga persona ende të paidentifikuar, të cilët kanë thyer vetratën krye