999 rezultate për

enea

Detajet: 45 vjeçari në Elbasan u qëllua me 2 plumba nga RENEA Detaje të reja zbardhen nga ngjarja në Elbasan pas arrestimit të Josif Kavajës. Mësohet se gjatë shkëmbimit të zjarrit m
RENEA arreston 45 vjeçarin që mbajti në ankth Elbasanin, çfarë ndodhi gjatë shkëmbimit të zjarrit Merr fund akthi që po mbante pezull Elbasanin që prej padites së djeshme, 45-vjeçari Josif Kavaja është arrestuar nga an
SHÇBA zbardh ngjarjen: Klodian Rasha i pafajshëm, efektivi i RENEA-s fajtor! "Ai nuk ka qenë në kushtet e përcaktuara në ligjin për përdorimin e armës së zjarrit, duke kapërcyer kufijtë e mbrojtjes
E vranë me breshëri plumbash, zbulohet lidhja e fortë e autorëve me vrasësin e efektivit të RENEA-s Detaje të reja janë zbuluar rreth vrasjes që tronditi Shkodrën ditën e djeshme, ku mbeti i vdekur 46-vjeçari Ridvan Hyse
Shifrat tronditëse të inceneratorëve: Shqiptarët paguan miliarda për Elbasanin. 63 pagesat nga arka e shtetit Një natë më parë, kryeministri Rama mbrojti me projekte 3D miliardat e taksapaguesve shqiptarë të dhëna tek privati përm
RENEA ekzekutoi 71-vjeçarin, gruaja përmbys ngjarjen: Gënjeshtra, kjo është e vërteta! Pak ditë më parë RENEA ekzekutoi 71-vjeçari Lefter Zhidru në Elbasan. Sot, ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë pas dë
Kush e jep urdhrin e ekzekutimit? Eksperti tregon hapat që ndiqen Një nga efektivët e RENEA ka treguar se si funksionon reparti RENEA në një situatë të ngjashme me ngjarjen e djeshme dhe
"Për pak desh u takova me Zotin", shefi i Shqiponjave zbulon detaje nga "lufta" në Elbasan Shefi i forcave të policisë “Shqiponja” i përfshirë në aksioni e djeshëm në Elbasan shkruan në rrjetet sociale se për pa
"Sot do të flisnim për dëshmorë", Hoxha jep detaje nga operacioni i eliminimit të Zhidrut Gazetari Artan Hoxha në studion e ABC News foli për ngjarjen e ndodhur ditë e djeshme në qytetin e Elbasanit, ku pas shu
"E keni vrarë ju", ish-bashkëshortja e Zhidrut shpërthen në akuza Ditën e djeshme Lefter Zhidru ka ngritur në këmbë gjithë qytetin e Elbasanit dhe dhjetra oficerë të RENEAS dhe jo vetëm.
U ekzekutua nga RENEA, nxirret nga banesa trupi i pajetë Lefter Zhidru në Elbasan Disa orë pas ekzekutimit është nxjerrë nga banesa për tu dërguar në morg trupi i pajetë i 71-vjeçarit Lefter Zhidru.
"Do t’ju hedh në erë, po u afruat!", zbardhet dëshmia e ish-gruas së 71-vjeçarin në polici Banorët e zonës e konsideruan skenën "horror", kur pas disa orësh, u ekzekutua 71-vjeçari që plagosi dy kalimtarë të ras
Nuk tregoi të vërtetën, ish-gruaja e 71-vjeçarit mund të hetohet nga prokuroria Pasditen e sotme u ekzekutua nga RENEA Lefter Zhidru, pasi prej më shumë se 5 orësh gjendej i armatosur në banesë dhe nu
Vrasja e 71-vjeçarit, Balla: Askush s’mund të guxojë të rrezikojë jetën e efektivëve! Taulant Balla ka reaguar pas ekzekutimit të 71-vjeçarit Lefter Zhidru nga forcat RENEA në Elbasan. Balla thekson se p
Breshëri plumbash mbi RENEA-n, policia zbardh si u ekzekutua 71 vjeçari në Elbasan Policia e Shtetit ka zbardhur detaje nga aksioni i sotëm në Elbasan ku u ekzekutua shtetasi Lefter Zhidru, pas një rezis
Mund të hidhte një pallat të tërë në ere! Çfarë u gjet brenda shtëpisë së të moshuarit në Elbasan Pas 5 orësh negociata të dështuara, RENEA ka ekzekutuar Lefter Zhidriun, në banesën e tij. RENEA u fut nga tarraca e
71 vjeçari u "ngujua" në banesë, RENEA rrethon lagjen me snajperë Elbasani është tronditur këtë mesditë, pasi në banesën e familjes Zhidru, fillimisht nisi një konflikt i ashpër mes çift
Drogë dhe armë, RENEA arreston 24 persona Në vjim të kontrollit për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale janë arrestuar 24 persona si dhe janë sekue
RENEA dhe FNSH "zbarkojnë" në rrugë, arrestohen 20 persona Forca e posaçme “Shqiponjat”, FNSH-ja, RENEA dhe Drejtoria e Forcës së Posaçme Operacionale në Policinë e Shtetit dhe st
RENEA dhe FNSH arrestojnë 22 persona, përse akuzohen Ditën e sotme “Shqiponjat”, FNSH-ja, RENEA dhe Drejtoria e Forcës së Posaçme Operacionale në Policinë e Shtetit dhe stru