999 rezultate për

endrra

Nusja e familjes Berisha tregon vendin dhe makinën e ëndrrave (FOTO LAJM) Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
Armina zgjedh unazën e ëndrrave, gati për fejesën me Shkëlzenin (FOTO LAJM) Lidhja mes Shkëlzen Berishës dhe blogeres së njohur Armina Mevlanit është një nga lidhjet më të diskutuara dhe që gjith
Do të largohet apo jo nga Shqipëria? Alketa thyen heshtjen Pas një fotoje në ambientet e televizionit “Mediaset” në Itali dhe një urimi nga regjisorja Vera Grabocka, në mediat shq
Qaka: Qava kur më ftoi Kombëtarja, jam nga Peja por ëndërr kisha Shqipërinë Dje ishte radha e ‘të rinjve’ që të dilnin para mediave, sepse krahas Ajdareviçit, u shfaq edhe mesfushori tjetër që gru
Bleona po plaket, ngrin vezët deri sa të gjejë burrin e ëndrrave (VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti është padyshim një ndër femrat më të suksesshme shqiptare. Me një karrie
Disa nga shpjegimet kryesore për endrrat Kalojmë më shumë se 5 vjet të jetës sonë duke ëndërruar. Shpesh ëndrrat janë motiv shqetësimi e trazimi, mund të jenë
Endrrat e thyera të Adelës, ajo dëshironte një shtëpi të madhe Një kujtesë në mendjet e të gjithëve, atyre që e njohën personalisht dhe atyre që e njohën përmes performancës dhe punës
Puna e ëndrrave! 200 mijë euro në vit, Dubai kërkon punonjës Një agjenci e pasurive me bazë në Coventry në Angli po rekruton agjentë të rinj për të punuar në zyrën e tyre kryesore n
Për dy javë do të niste emisionin e saj, si mbeti përgjysëm ëndrra e Adelajdës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë. Gazetarja dhe ish-konkurrentja Adelajda Xhamanika ndërruar jetë mëngjesin
Arsyet pse këto simbole ëndrrash nuk duhet kurrë t’i injoroni Psikoterapisti Jeffrey Sumber thotë se “kuptimi i ëndrrave shpesh herë lidhet me gjërat që ne kemi nevojë të mësojmë dhe
Ëndrra bëhet realitet! Shpiket makina e parë fluturuese në botë (VIDEO) Makinat e para komerciale të fluturimit së shpejti do të dalin nëpër rrugët e botës. Automjeti i shpikur i ngjan një
Mirush Kabashi tregon vështirësitë e jetës: M'u prenë ëndrrat në mes Aktori shumë i mirënjohur Mirush Kabashi ishte i ftuari i radhës në emisionin “Rudina”, në Tv Klan. Kabashi rrëfeu f
Ana rrëfen vendin e ëndrrave: Lotaria Amerikane më ndryshoi jetën Shqiptarët kanë një dashuri të veçantë për Amerikën. E shohin si vendin e mundësive, idealeve, e një jete më të mirë. Me
Vazhdon ëndrra amerikane! Ja kritetet thelbësore që duhen plotësuar Ditën e djeshme u hap Lotaria Amerikane, një mundësi e artë për të plotësuar ëndrën amerikane. “Mos prisni deri në j
Zbulohet pajisja që ju mundëson t’i kontrolloni ëndrrat (VIDEO) "Iband+" quhet pajisja që ju mundëson të kaloni në një gjendje të cilën ju mund t'i kontrolloni dhe të jeni në dijeni
Simbolet e ëndrrave që nuk duhen injoruar kurrë Psikoterapisti Jeffrey Sumber thotë se “kuptimi i ëndrrave shpesh herë lidhet me gjërat që ne kemi nevojë të mësojmë dhe
10 vite për të ndërtuar shtëpinë e ëndrrave (FOTO LAJM) Një çift ka shpenzuar plot 10 vite për të ndërtuar shtëpinë e ëndrrave. Ata janë britanikët Chris dhe Kayo, të cilët kal
Dyshja e ëndrrave, Federer e Nadal dhurojnë spektakël Dyshja që e gjithë bota ka pritur prej vitesh më në fund u bë realitet. Roger Federer e Rafael Nadal kanë luajtur për he
Ja pse nuk duhet t'i tregoni asnjëherë ëndrrat që shikoni Ne shpesh mendojmë se janë një temë interesante bisede, por në realitet për ata që na dëgjojnë janë të parëndësishme, të
Bardhi: Doja të luaja për Shqipërinë, ëndrra ime është Reali Pas suksesit të arritur me kalimin e tij te Levante dhe paraqitjet mbresëlënëse në La Liga, Enis Bardhi a tërhequr vëmen