999 rezultate për

endrra

Mbappe te Juventus? Ngelet ëndërra e Agnellit Juventusi po punon për të ndërtuar një skuadër të madhe dhe të denjë për në europë pasi në Itali nuk ka rivalë. Kjo u du
Këngëtari gjuan publikisht Albën: Je nusja e endrrave të mia Balerina e njohur e "Dance with me", Alba Hoxha është bërë nuse për herë të parë. Alba është shfaqur në sfilatën e "Ami
Mbappe: Dua të ndjek ëndrrën time Kylian Mbappe fitoi çmimin e Kopa Trophy për lojtarët më të rinj më të mirë. Por francezi në llogarinë e tij zyrtare
Ibrahimovic publikon formacionin e ëndrrave (FOTO LAJM) Megjithëse bibliografia e tij ndodhet në treg, mediat vazhdojnë të publikojnë detaje interesante mbi Zlatan Ibrahimoviçi
Aguero blen shtëpinë e ëndrrave Sergio Aguero ndërron shtëpi dhe e bën këtë me plot stil. Sulmuesi i Manchester Cityt sipas asaj që raporton "The Sun
Ëndrra e një nate vere! Si u ngjiz dhe u shua "Air Albania" Air Albania u ngjiz gjatë verës së vitit 2018! Ishte një ëndërr që qeveritarët ua mbushën mendjen shqiptarëve se aleati
Casillas: Ëndrra ime? Rikthimi në Real Madrid Portieri i Portos, Iker Casillas ka folur për të ardhmen e tij në një intervistë që e ka dhënë për Vamos. “President
Maradona shijon fitoren, feston si i çmëndur (VIDEO) Diego Armando Maradona vijon të bëjë ende buje. Legjenda e Argjentinës ka festuar si i cmëdur fitoren e ekipit të tij Do
Luks ëndrrash, kaq para kushton suita e Ronaldos për pushimet në Londër Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët më të paguar në botë. Fitem e tij vijnë jo vetëm nga futbolli, por edh
Ëndrrat nuk janë gjithmonë të kota, rastet kur kanë një kuptim 1. E njëjta ëndërr disa herë: Kjo do të thotë se diçka e re pritet të vijë në jetën tuaj, diçka që ka lidhje me sekuenca
Juventus kërkon Alban dhe Marcelon Juventusi ende nuk ka nënshkruar kontratë të re me Alex Sandron, dhe thuhet se janë hedhur në sulm për shërbimet e Jordi
Shihni persona të vdekur në ëndërr? Ky është shpjegimi Mistikët pretendojnë se bota e ëndrrave tona, mund të përbëjë një lidhje me botët e tjera, të paarritshme për ndërgjegje
Shefi i ëndrrave, këta punonjës punuan katër ditë në javë dhe u paguan për 5 Thuajse 250 punonjës të Perpetual Guardian, një kompanie që menaxhon fonde, testamente dhe prona të paluajtshme, testuan
Kështu dukej Eli Fara 18 vite më parë (FOTO LAJM) Këngëtarja, Eli Fara padyshim që është një nga zërat më të mirë të estradës shqiptare. Por përveç zërit të saj të mr
Zbulojeni njëherë e mirë, çfarë kuptimi kanë ëndrrat e ndaluara Psikologët kanë dalë në përfundimin se ëndrrat erotike vijnë për shkak të aktivitetetit intensiv që ndodh në trurin e nj
Portieri shqiptar i City-t që "krenoi" Guradiolën: Ëndrra u bë realitet Portieri shqiptar, Arijanet Muriqi ka "krenuar" Pep Guardiolën i cili i besoi portën e Manchester Cityt në ndeshjen kudn
"Zbërthehet" Panucci, kjo është ëndrra e tij më e madhe Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci, ka pranuar se ka bërë shumë gabime në karrierën e tij, por së fu
Kjo arkitekte e ktheu tualetin publik në një shtëpi ëndrrash të kërkuar nga të gjithë (FOTO LAJM) Casa Milà (ose La Pedrera) nga Antoni Gaudi është një nga ndërtesat më të famshme vizituara në botë e njohur për dizajni
Mos i tregoni kurrë ëndrrat tuaja Ne shpesh mendojmë se janë një temë interesante bisede, por në realitet për ata që na dëgjojnë janë të parëndësishme, të
Shuhet ëndrra Milinkoviç-Saviç për Milanin Për Milanin ëndrra për të pasur në skuadër yllin e Lazios, Milinkoviç-Saviç është shuar pasi drejtori Sportiv i Milanit,