999 rezultate për

emision

Basha telefonon Kryemadhin: Jam LIVE në emision, më thonë që s'flasim bashkë Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka telefonuar ‘live’ gjatë një emsioni televiziv kryetaren e Lëvizjes Social
Debat live për Altin Bashën, Rezart Veleshnja braktis emisionin (VIDEO) Aktori i humorit, Rezart Veleshnja ishte i ftuar në "360 gradë", ku gjatë emisionit nisi një debat mes tij dhe poetit Ag
"Në emision dal pa mbathje", Lei Kraja rrëfen si e ngacmojnë futbollistët shqiptarë Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja është shprehur se me futbollistët nuk ka pasur asnjëherë më shumë sesa shoqëri
Rudina Magjistari dhe Graciono përplasen në emision: Nuk e dija që isha ftuar për këtë (VIDEO) Balerini i njohur Graciano Tagani ishte i ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina”. Mirëpo, biseda e tij me moder
Sherr në emision, Rama premton i prerë: Nuk do të ketë kurrë kulla tek Teatri Kombëtar "Nuk ka kulla aty, nuk ka more vëlla! Si tua shpjegoj? E kam thënë 100 herë?" Kryeministri Edi Rama i ftuar në studio
Rama se pranon dhunën, gazetari heq pantallonat në emision dhe zbulon plagët (FOTO LAJM) Gazetari Alfred Lela është përballur sonte me kryeministrin Edi Rama gjatë protestës për shembjen e teatrit. Gjatë nj
Kërcënohet Adi Krasta: Do të t'i thyej kockat! Kërcënimet ndaj zërave kritike të qeverisë nuk kanë munguar kurrë. Gazetari Adi Krasta është kërcënuar. Krasta e publ
E ftoi në emision, Pëllumb Pipero surprizon Arbanën (FOTO LAJM) Të shtunën mjeku i njohur, Pëllumb Pipero u surpriza në emisionin "Dua të të bëj të lumtur", të Arbana Osmanit e cila e
Rama qahet në emision për vilën luksoze në Surrel: Shtëpi në fshat, asgjë tjetër! Kryeministri Edi Rama është përplasur sot me një aktivist kosovar në emisionin Pressing, për shkak të shembjes së Teatri
E njohu me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj i jep "këpucët" aktorit shqiptar Një javë më parë Rudina Dembacaj ka treguar në emisionin “Why Not” të Roza Latit se Visjan Ukcenaj ka qenë ai që e ka pr
"Meshkujt shqiptarë s'dinë të bëjnë s*ks", nxehen gjakrat live në emision (VIDEO) Gjatë një lidhjeje direkte me emisionin “Ftesë në pesë”, gazetarja Zhaklin Lekatari është përplasur me moderatorin Rudi
"Të dua shumë", Loredana i shfaqet papritur Mozzikut live në emision (VIDEO) Mozzik ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "Nin" në Klan Kosova. Gjatë intervistës me Alaudin Hamitin, Mozzik
Tregoi unazën në emision, Nevina zbulon njëherë e mirë marrëdhënien me juristin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë mediat raportuan se moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla pas 3 vitesh i ka dhënë fund lidhjes me jurist
Intervista karantine, këngëtarja shqiptare del live në emision nga tualeti (VIDEO) Një intervistë të pazakontë ka zhvilluar këngëtarja Teuta Kurti, e cila ishte e ftuar në "Vizionin e pasdites", me Evi R
Rudina Magjistari harron se është live në emision e kërkon t'i ndërrojnë karrigen Rudina Magjistari njihet për të papriturat gjatë emisionit të saj të pasdites. Moderatorja ka treguar se në studion e
Sherri viral vazhdon, Leonora përplaset live në emision me Labinotin: Ishte ofenduese për mua (VIDEO) Pak ditë më parë debati i Leonora Jakupit dhe Labinot Tahirit bëri bujë në media. Këngëtari paralajmëroi protestë nëse d
Gjuzi shkon me llastiqe në emision: Mi dha një fëmijë të gjuaj Ramën se e ka lënë pa bukë Deputeti Kujtim Gjuzi është shprehur se në këtë kohë pandemie shumë shqiptarë janë jetojnë në varfëri. Gjatë një mome
Nuk ka më "Hell's Kitchen"? Renato Mekolli braktis emisionin e largohet nga Shqipëria (VIDEO) Një ndër emisionet më të ndjekura në Shqipëri ishte "Hell's Kitchen". Por këtij formati i ka ardhur fundi pasi shefi Ren
Plas sherri live në emisionin shqiptar, i ftuari i dënuar për mashtrim përplaset me gazetarët (VIDEO) Ledian Muçaraku, i njohur tashmë pasi jepte lekë me fajde, ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, përballë gazet
Marina Vjollca vihet përball videos së 10 viteve më parë, sa ka ndryshuar moderatorja (VIDEO) karriera e Marina Vjollcws ka startuar nw Top Channel, nw stacionin televiziv ku moderatorja ka patur edhe njw karrier m