999 rezultate për

elton

"Na kujtojnë pasanikë", Elton Deda reagon ashpër ndaj vendimit për muzikën Muzikanti, Elton Deda ka treguar nëpërmjet një statusi në Facebook se sa pesimist është bërë për të ardhmen e muzikës, s
Tentoi vetëvrasjen në banesën e vjehrrit, merret vendimi për Elton Metën Gjykata e Fierit ka vendosur “arrest me burg” për 31 vjeçarin Elton Meta nga fshati Peshtan në Fier, i cili pak ditë më
Kërcënoi se do vriste veten në shtëpinë së vjehrrit, dorëzohet Elton Meta Pas më shumë se 5 orë në panik, ka arritur të mbyllet pa pasoja një pengmarrje me armë që nisi pak para mesnatës në fsha
"Dua të ndahemi", si gruaja e këngëtarit të famshëm u përpoq të vriste veten në muajin e mjaltit Gruaja e ish-Sir Elton John, Renate Blauel, u përpoq të vriste veten gjatë muajit të mjaltit të çiftit në 1984, sipas do
Mbyllen lokalet e natës, Elton Deda ironizon:T'i bëjmë koncertet në mëngjes Lidhur me vendimin e marrë nga Ministria e Shëndetësisë për mbylljen e lokaleve të natës me qëllim parandalimin e përhap
"O ta hëngsha piii, e ti më hëngsh kaaa”, Elton Deda ka dy fjalë për Mozzik (VIDEO) Rrjeti po zjen nga kënga e fundit e lançuar nga Mozzik, ku nuk mungojnë as fjalët le të themi me nënkutime. Përveç me
Elton Deda i revoltuar: Muzika shqiptare është vulgare, s'kemi artistë (VIDEO) Muzikanti dhe kompozitori i njohur shqiptar Elton Deda ka folur gjerë e gjatë për muzikën shqiptare të ditëve të sotme.
Ish-gruaja hedh në gjyq Elton John (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e Sir Elton John ka nisur veprimet juridike kundër yllit britanik të popit për shkak të rrëfimeve që k
Benzi del nga rruga në Bulqizë, shoferi dërgohet me helikopter drejt Tiranës Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në fshatin Strikçan të Bulqizës. Sipas informacioneve paraprake, një makinë tip
S’përmbahet biznesmeni Elton Ilirjani: 25 deputetë shqiptarë janë biseksualë, ma kanë kërkuar mua (VIDEO) Biznesmeni Elton llirjani ka folur sot për temën që lidhej me sharjet dhe komentet fyese që vijnë nga politikanët për ko
Ministrja tha se këngëtarët të nisin punë në ndërtim, Elton Deda: Po e mendoj seriozisht "Po mendoj seriozisht për ketë sugjerim tuajin. Te falënderoj nga zemra..." Ministrja e Financave, Anila Denaj ka dek
"Na ftoi vetë", dy shqiptarë shpallen fajtorë për përdhunimin e skocezes (FOTO LAJM) Një gjykatë në Skoci gjeti fajtor për përdhunimin e një 29 vjeçareje dy emigrantë ilegal shqiptarë. Top Channel duke iu
Fjalët magjike që përdor Kate Middelton për të disiplinuar fëmijët në publik (FOTO LAJM) Fëmijët, do të ngelen fëmijë, ky është fakt. Në fakt fëmijët janë fëmijë edhe kur u duhet të dalin në publik me status t
Ekzekutoi shokun e ngushtë, kush është Jani Aliaj që mori sot ultimatumin nga OFL Operacioni Forca e Ligjit ka kërkuar sot që Jani Aliaj të deklarojë pasurinë brenda 48 orësh. Aliaj është një emër i
Elton John ndërpret koncertin! Zbulon sëmundjen nga e cila vuan (FOTO LAJM) Këngëtari britanik Elton John njoftoi se është diagnostikuar me pneumoni, ndërsa ishte në turne në Auckland, Zelandë e R
Jep dorëheqjen zv.ministri i Fincanave Elton Haxhi Zëvëndësministri i Financave, Elton Harxhi ka dhënë sot dorëheqjen. Harxhi ka njoftuar largimin nga posti i rënëdsish
Babai i Elton Hajrit mohon akuzat ndaj të birit: E kanë arrestuar kot! Babai i të arrestuarit si i dyshuar për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës, Elton Hajrit, tha përpara kamerave se djal
Dëshmia e Elton Hajrit: Punoja kamarier, s’kam lidhje me rrëmbimin e Prengës! Elton Hajri është kushëriri i vëllezërve Altin dhe Leonard Hajri. Ai është arrestuar pasi sipas policisë dhe prokuro
Eliminimi me pesë plumba në kokë e trup ndaj Devi Kasmit, dëshmitari grek gati të dalë para Gjykatës Gjykata Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit rithërret si dëshmitar shtetasin grek Apostol Mildis, taksist, për
Përlotet burri i Enkeledës: Dënim me vdekje për vëllanë tim monstër Ngjarja e rëndë që tronditi Paskuqanin akoma nuk është harruar. Enkeleda Çapoku u vra nga kunati i saj dhe për këtë ka r