999 rezultate për

elgiti

Kur do të martohet Klea Huta me Elgit Dodën? (FOTO LAJM) Elgit Doda ka dhënë disa detaje private rreth marrëdhënies së tij me Klea Hutën. Ai ka bërë një bashkëbisedim online
"Do jetoja për ata sy", në ditën e lindjes së Elgitit, Klea i bën dedikimin më romantik Në fillim lidhjen e tyre u munduan ta mbanin sa më private, por tani Klea Huta dhe Elgit Doda nuk e fshehin më dashurinë
Klea Hutës i vjen në majë të hundës, shihni ç'bën Elgiti në shtëpi (FOTO LAJM) Klea dhe Elgiti janë kthyer në një nga çiftet e preferuar të publikut që prej ditës kur u zbulua lidhja e tyre. Çifti ja
Do e ndërronte Elgitin me Malumën për një natë, përgjigjet Klea Huta (FOTO LAJM) Klea Huta është një ndër moderatoret dhe këngëtaret më të mira shqiptare e cila është shumë e dashur për publikun. Pr
Klea dhe Elgiti janë gati për dasëm, kërkojnë vetëm një gjë nga fansat (FOTO LAJM) Elgit Doda dhe Klea Huta janë padiskutim një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Që kur lidhja e tyre u bë p
Së shpejti prindër? Klea Huta surprizon Elgitin por ka diçka që nuk shkon (VIDEO) Klea Huta dhe Elgit Doda janë padyshim një prej çifteve më të parapëlqyer në showbizin shqiptar. Ashtu sikundër kanë
Klea Huta i kërkon falje publikisht Elgitit, kështu i do fëmijët (FOTO LAJM) Prej kohësh në internet kemi parë të qarkullojnë foto ose video me një nga filtrat më të rinj të ‘Snapchat’ ku persona t
Pas mërisë me Klean, Elgit Doda publikon këngën e rradhës (VIDEO) Kantautori i njohur Elgit Doda, kishte paralajmëruar se së shpejti do të lançonte projektin e radhës. Para dy ditës
Elgit Doda i acaruar nga veprimi i Kleas: "Mos e bëj më" (FOTO LAJM) Elgit Doda dhe Klea Huta, janë një ccift për tu patur zili. Por si gjithë të tjerët, edhe mes tyre ka momente zënkash dh
Del fotoja e Elgitit me një vajzë tjetër, si reagoi Klea Huta (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta, i publikoi mikut të saj, Elgit Dodës, një foto të vjetër ku shfaqe
Elgiti filmohet në momente private me Klean (FOTO LAJM) Elgit Doda dhe Klea Huta janë një nga çiftet më të komentuar në rrjet. At shpesh herë na kanë konfirmuar se janë shu
“Me pajton dhe oriz”, Klea tregon për dasmën me Elgitin Që kur pranuan hapur lidhjen e tyre, Elgiti dhe Klea janë kthyer në ciftet më të komentuara. Kështu ditën e sotme ka
Klea tregon se si u shkatërrua momenti romantik me Elgitin (FOTO LAJM) U deshën shumë kohë që Klea Huta dhe Elgit Doda të konfirmonin se ata ishin të lidhur me njëri-tjetrin, ndërsa tani çift
Elgiti i propozon LIVE në emision Klea Hutës? (VIDEO) Klea Huta dhe Elgit Doda që në momentin që bënë publike lidhjen e tyre janë kthyer në çiftin e preferuar për publikun. D
Klea Huta kërkon ndihmë, po e çmend Elgiti Disa orë më parë, Klea Huta postoi një video të Elgitit fokusuar i gjithi në lojë, mbi të cilën shkruan: “Kur vjen në
Elgiti ka ditëlindjen, Klea i bëri surprizën që do të mbahet mend gjatë (FOTO & VIDEO) Elgit Doda ka ditëlindjen! Kantautori bën 30 vjeç dhe partnerja e tij Klea Huta, i bëri surprizën që do të mbahet mend g
Klea habit fansat, hedh video me momentet romantike me Elgitin (VIDEO) Klea Huta dhe Elgit Doda torturuan gjithë mediat online para se të konfirmonin lidhjen. Të gjithë e dinim që ishin bashk
Klea Huta tregon për Elgitin, si u njohën dhe puthja e parë Klea Huta dhe Elgit Doda torturuan gjithë mediat online para se të konfirmonin lidhjen. Të gjithë e dinim që ishin bashk
Klea u fotografua në plazh me Elgitin, dhe të gjithëve u bëri përshtypje ky detaj Për disa kohë e mohuan, por tashmë ata tashmë janë zyrtarisht një çift i konsoliduar dhe një nga dyshet më të preferuara
Elgiti dhe Klea pozojnë për Fadil Berishën (FOTO LAJM) Iu desh shumë kohë të pranonin publikisht se ishin në një lidhje dashurie, por duket se tashmë Klea Huta dhe Elgit Doda