999 rezultate për

elbasanit

Gjykata e Krimeve të Rënda lë në burg pedagogun e Elbasanit Padyshim që skandali seksual që tronditi vetëm pak kohë më parë gjithë opinionin publik dhe sistemin arsimor, nuk është
Ben Laze reagon pas kapjes së 6 kuintalëve kokainë me logon e K.F Elbasanit Një ditë pas operacionit të zhvilluar në Brazil ku u sekuestruan 617 kilogramë kokainë, e paketuar me logon e klubit spo
Futbolli shqiptar në zi, ndahet nga jeta gjyqtari i Kolegjiumit të Elbasanit Është ndarë nga jeta ish-arbitri i Kolegjiumit të Elbasanit, Myrteza Allkja. Lajmi konfirmohet nga faqja zyrtare e Feder
Dosja e petagogut të Elbasanit kalon te Krimet e Rënda Dosja e pedagogut nga Elbasani, Denis Himçi, I cili u përfshi në një skandal me një studente ku I kërkonte favore seksua
Kryemadhi thotë se nuk pyet për Amerikën sa të ketë fukarenjtë e Elbasanit Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmë duke theksuar se e kishte marrë Palmer në telefon për t'i komunik
Nga vdekja në vdekje: Viktimat e aksidentit të Elbasanit po ktheheshin nga një ceremoni mortore Aksidenti i mesditës së sotme me katër viktima në Elbasan ka tronditur vendin duke rikthyer në vëmendjen e publikut rrez
Atentat Çapjave, kërkohen 22 vite burg për Hasanpapajn Prokuroria e Elbasanit ka kërkuar sot dënimin me 22 vite burg për Shkëlzen Hasanpapaj, njeriun që dyshohet nga grupi i h
Favore seksuale në këmbim të notës, Universiteti i Elbasanit pezullon pedagogun Denis Himçi është pezulluar nga puna si pedagog në Universitetin e Elbasanit. Vendimi është marrë nga Rektorati i kët
U lirua pasi mori peng kushëririn e gjyqtares, kapet sërish i 'forti' Elbasanit Thanas Beko, 32 vjeçari Thanas Beko është arrestuar sërish pasditen e sotme nga policia. Pak ditë më parë Thanas Beko
Atentati i vëllezërve Baho dhe sendet e paligjshme, hija e "Sakatit" që po fiton territor në Elbasan Megjithëse gjyqtarja e Elbasanit Pajtime Fetahu vendosi të lirojë nga burgu biznesmenin Ilir Beko kundrejt garancisë pas
Rrahën barbarisht nusen! Flet vjehrra: Pi ilaçe dhe nuk di çfarë flet jehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar n
Shqipëri-Islandë, formacionet zyrtare: Plot ndryshime te kuqezinjtë Mbrëmjen e sotme në “Elbasan Arena” do të luhet sfida e vlefshme për Grupin H eliminator të “EURO 2020” mes Shqipërisë d
U ndërtua me paratë e shtetit, shkolla e braktisur nga shteti në shërbim të fondacionit të Erdoganit Bardha Nërgjoni-BIRN Investimi prej 1.3 milionë eurosh i qeverisë shqiptare për një shkollë të re në Bradashesh,
ARSYEJA/ Mbyllen degët e mësuesisë në Universitetin e Elbasanit APLIKUESIT PREFEROJNE DEGEN E INFERMIERISE, RRUGEN E SIGURTE PER NE GJERMANI. Mesatarja mbi 7.5 e vendosur per matura
Qarkullonte lart e poshtë me pistoletë, arrestohet 25 vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një 25 vjeçar i cili qarkullonte me pistoletë. Gjatë arrestimit u sekuestrua një arm
Kush e ka parë këtë grua të njoftojë urgjentisht policinë Një 76-vjeçare ka humbur në qytetin e Elbasanit prej mbrëmjes së djeshme. Ajo është Bale Sala e cila vuan nga sëmundja e
Duke bërë banjë në llixhat e Elbasanit nuk do ta besoni çfarë ka gjetur ky qytetar Një qytetar nga Elbasani është habitur teksa ishte duke bërë banjë në gropat e llixhës dhe ajo që ka gjetur e ka lënë me
Procedohet penalisht drejtori i ALUIZNI-t të Elbasanit Policia e shtetit mesditën e sotme ka proceduar penalisht drejtorin e Aluiznit në Elbasan për shpërdorim detyre. Gji
Kjo zonë e Elbasanit përfshihet nga flakët, rrezikohet një karburant Një zjarr ka përfshirë zonën e Përroit të Zaranikës. Mëseohet fillimisht që të kenë marrë flakë shkurret, por ai ësht
Makina e parkuar përfshihet nga flakët në mes të Elbasanit, kush është pronari dhe dyshimet e policisë Një automjet është djegur gjatë natës në qytetin e Elbasanit. Mjeti në pronësi të Arben Brahja është përfshirë nga flakë