999 rezultate për

elbasani

I dha fund jetës me kabllon e televizorit, biznesmeni ishte i zhytur në borxhe Pas dy ngjarjeve të rënda në Durrës dhe në Lezhë, një tjetër lajm i burime zyrtare të policisë bënë me dije se është gje
Udhëtonte çdo ditë drejt Elbasanit, mjeku i Sanatoriumit rezulton pozitiv me Covid-19 Një mjek i cili udhëtonte çdo ditë nga Tiranë drejt Elbasanit konfirmohet i infektuar me koronavirus. Burime bëjnë me
''Maskat'' u vënë flakën automjeteve të ish-kryetarit të Gjykatës së Elbasanit Dy automjete janë përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në unazën e qytetit të Elbasanit. Mësohet se një nga automje
Dalin pamjet: I "forti" i Elbasanit shan me "libër shtëpie" policët (VIDEO) Një javë më parë në Elbasan u zhvillua një operacion i policisë së Shtetit. Gjatë këtij operacioni janë shoqëruar në
Lajme të mira nga Elbasani, 19 persona të testuar rezultojnë negativë Duket se nga Elbasani po vijnë lajme të mira pas testimeve të 34 personave mes të cilëve 3 ritestime. Edhe rezultatet
COVID-19/ I kërkoi të mbante distancën, i riu ofendon dhe kërcënon drejtorin e Urgjencës Drejtori i Urgjencës së Elbasanit, është përballur me kërcënim gjatë ditës së sotme. Si i dyshuar për ngjarjen, nga a
Tre javë në ''luftë'' me jetën, familja nga Elbasani mposht koronavirusin Një lajm i mirë vjen nga Elbasani, ku mësohet se është shëruar familja e parë e infektuar nga koronavirusi. Në 12 mar
Përmbyset trajleri në Peqin-Elbasan, plagoset shoferi Gjatë pasdites së kësaj të diele një automjet i tonazhit të rëndë që transportonte artikuj industrialë ndërsa qarkullont
Skandaloze! Senatoriumi e nxorri, urgjenca në Elbasan se pranon: E moshuara prej 2 orësh në ambulancë Mbyllja e Senatoriumit të Tiranës për pacientët që kanë probleme me rrugët e frymëmarrjes ka sjellë problemet e para.
Elbasani "nuk do t'ia dijë" për koronavirusin, merret nusja me pajton (FOTO LAJM) Koronavirusi shtyu qeverinë të merrte masa të rrepta por ka dhe nga ata të cilët nuk "duan t'ia dinë". Një familje në
Receta e vërtetë e ballakumeve të Elbasanit dhe sekreti i shijes së tyre Ka një shprehje popullore të vjetër elbasanase: “Pse Ballakumet janë të shijshme? Sepse bahen te shalët e grave”… Për
Frika se mos grumbullohen për Ditën e Verës, policia dhe ushtria "zbarkojnë" në Elbasan Dita e sotme është një ditë feste dhe zakonisht për Ditën e Verës njerëzit pushtojnë rrugët dhe festojnë. Këtë vit n
Masat kundër koronavirusit, policia hyn nëpër lokalet e Elbasanit për të shpërndarë njerëzit Përveç Tiranës edhe në qytete të tjera të vendit po merren masa të ashpra për të parandaluar përhapjen e koronavirusit.
Këtë vit nuk do të ketë "Ditë Verë", koronavirusi alarmon edhe Elbasanin Bashkia e Elbasanit ka anuluar aktivitet e planifikuara me rastin e Ditës së Verës. Sipas Bashkisë, kjo masë merret
Nuk iu bind urdhërit, e gjithë policia e Elbasanit pas makinës luksoze Një operacion i madh policor është ndërmarrë mbrëmjen e sotme në Elbasan. Kjo pasi një makinë luksoze po ecte me shpe
DETAJET/ Tirana, Elbasani e Laçi nën "terrorin" e Forcave të Rendit Policia e Shtetit mësohet se po ushtron kontrolle të ashpra në Tiranë, Elbasan e Laç. Burimet zyrtare bëjnë me dije s
Hyri për të grabitur, pronarja i merr armën: Pamje të pabesueshme nga Elbasani (VIDEO) Policia arrestoi të shtunën në mbrëmje Astrit Thaçin si personin e dyshuar për grabitjen e argjendarisë në lagjen “Aqif
I vunë flakën makinës së shefit të Krimeve të Rënda, kapen dy persona Policia e Elbasanit gjatë një operacioni të koduar “Zjarri i Natës” ka zbardhur dy ngjarje të rënda, që kanë të bëjnë me
"Po më qan shpirti", publikohen pamjet para rrëmbimit të këngëtarit të tallavasë (FOTO LAJM) Publikohen pamjet e mbrëmjes së 29 Qershorit 2014, ditën kur është parë për herë të fundit në publik këngëtari i tallava
Dëbora në qarkun e Elbasanit, akset me probleme Reshje intensive bore zbardhin Elbasanin. Gjate mesnates, por edhe mengjesin e sotem ne kete qark ka pasur reshje debore