999 rezultate për

elbasani

Sherri masiv me thika në mes të Elbasanit, reagon Policia (VIDEO) Katër persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një konflikti në qytetin e Elbasanit. Një 65-vjeç me tre djemtë, ës
Tronditet Elbasani, 4 të plagosur me thikë në një lokal Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan, ku 4 persona janë plagosur me thikë nga disa persona ende të paidentifikuar b
U arrestua për vasjen e dy vëllezërve Kolaveri, "i forti" i Elbasanit lë qelinë për shkak të një gabimi Sokol Taçi i ekstraduar nga Shqipëria në Itali vitin e shkuar, pas arrestimit më 3 korrik 2019 ka dalë nga burgu, për sh
COVID-19 hyn në Komisariatin e Elbasanit, dy efektivë të infektuar Një tjetër pjestar i Shqiponjave është konfirmuar me COVID-19 në Komisariatin e Policisë në Elbasan. Gjithashtu edhe
Koronavirusi i merr jetën 64-vjeçares nga Elbasani Një tjetër pacient ndërron jetë për shkak të koronavirusit në Shqipëri. Gazetari Aldo Kozarja raporton për abcneës.al
Nuk hoqi dorë nga "zanati", çfarë e mbylli pas hekurave 33 vjeçarin nga Elbasani Një 33 vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi nën kërcënimin e një mjeti të mprehtë (thikë) vodhi disa arti
Dhunoi baskëshorten dhe të bijën e më pas i kanosi me thikë, kapet "i forti" i Elbasanit Policia e Elbasanit ka arrestuar një 46-vjeçar pasi kanosi me thikë gruan e vajzën. Përvec kësaj, ushtroi dhunë fizike e
Kush janë katër "të fortët" e Elbasanit që ranë në rrjetën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 4 personave banues në
Furgoni përplaset me dy makina në afërsi të Elbasanit Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Elbasan. Aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan
Humbin betejën me koronavirusin dy pacientë nga Elbasani Dy pacientë nga qyteti i Elbasanit të cilët ishin shtruar prej në jave në spitalet COVID, kanë humbur betejën për jetën.
Infektohet Bashkia e Elbasanit, drejtori i rëndësishëm del pozitiv Një punonjës në Bashkinë e Elbasanit është infektuar me COVID-19. Bëhet fjalë për drejtorin e degës ekonomike në këtë
Dy ekzekutimet mafioze, RENEA blindon Elbasanin e kontrollon shtëpi me shtëpi Pas dy vrasjeve që kanë tronditur vendin, RENEA po zhvillon një operacion blic në Elbasan dhe Peqin. Dyshohet se aks
Autorë të dy vrasjeve që tronditën Elbasanin, lihen në burg dy të rinjtë Xhuljano Hoxha dhe Euglen Halili, autorët e vrasjes së Regis Runajt dhe Emiljano Ramazanit në Elbasan janë lënë në burg
Del pozitive me COVID-19 drejtoresha, mbyllet drejtoria Arsimore e Elbasanit ISHP konfirmoi 19 raste me koronavirus në raportimin e ditës së sotme për Elbasanin duke shënuar kështu shifrën më të la
Autorë të dy vrasjeve që tronditën Elbasanin, dalin pamjet nga aksioni i RENEA-s (VIDEO) Janë bërë publike pamjet nga arrestimi i bujshëm ia utorëve të dy vrasjeve të bujshme në Elbasan. Xhuljano Hoxha dhe
Elbasani zgjohet me shpërthim, eksploziv në një lokal Një shpërthim me lëndë eksplozivi ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të marte në Elbasan. Abc News bën m
Vranë shokun, gjykata e Elbasanit jep vendimin për dhëndrin Sejdinit dhe Hajdarin Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë “burg pa afat” për Sokol Sanxhaktarin, dhëndrin e ish kryebashkiakut Qa
Blindohet Elbasani, FNSH dhe RENEA zbarkojnë në një operacion blic Një operacion blic po zhvillohet në këto momente në rrethin Elbasanit ku janë blinduar me forcat e FNSH dhe RENEA, 3 bas
Artan Hoxha: Bandat kanë marrë nën kontroll Elbasanin, po vriten të pafajshëm Gazetari investigativ Artan Hoxha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka shkruar për ngjarjet e rënda që nd
Merr flakë në ecje makina në tunelin e Elbasanit Një automjet në ecje e sipër në afërsi të tunelit të Elbasanit ka marr flakë. Bëhet fjalë një mjet tip ‘Benz’ i cili