999 rezultate për

elazig

Tërmeti tragjik në Turqi, dhimbja dhe shkatërrimi që la pas në disa fotografi (FOTO LAJM) Së paku 35 persona kanë humbur jetën nga një tërmet i fuqishëm në lindje të Turqisë. Ndërkohë, raportohet se mbi 1 m
Jetë mes rrënojash, foshnja lind në kohën e tërmetit në Turqi Tërmeti me madhësi 6.8 ballë që shkaktoi një tragjedi të madhe në provincën Elazig të Turqisë po edhe një gëzim ka emoci
12 orë nën rrënoja, nxirret e gjallë gruaja shtatzënë Së paku 21 persona kanë humbur jetën nga një tërmet i fuqishëm në lindje të Turqisë. Ndërkohë, raportohet se mbi 1 m
Pamje apokaliptike, çfarë shkatërrimi la pas tërmeti në Turqi (FOTO LAJM) Së paku 20 persona kanë humbur jetën nga një tërmet i fuqishëm në lindje të Turqisë. Ndërkohë, raportohet se mbi 1 mijë
Të paktën 30 ende nën rrënoja, 15 të vdekur nga tërmeti tragjik në Turqi (FOTO LAJM) Në ora 19.55 u regjistrua një tërmet i frikshëm me madhësi 6.8 në Turqi, epiqendra e të cilit ishte në Elazig. Tërmet
TURQI/ I zuri banesa sipër, babai i kishte mbuluar fëmijët e tij me trup (VIDEO) Një tërmet i fortë ka goditur ditën e sotme Turqinë. Mbrëmjen e sotme në Sivrice të Elazig ka rënë një tërmet i fort
Pamjet e frikshme nga tërmeti në Turqi, qytetarët në panik (VIDEO) Dalin e pamjet e para nga tërmeti i fuqishëm që tronditi Turqinë disa minuta më parë. Njerëz nëpër rrugë që bërtasin,
Klubi turk thyen rekord, afron 22 lojtarë në vetëm 2 orë Magjistarët e tregut. Kështu mund të quhet klubi turk i Elazigspor ka arritur në vetëm 2 orë të sjellë 22 lojtarë në s