999 rezultate për

ekzekutohet

Ekzekutohet pronari shqiptar i lokalit të natës në Greqi, zbulohen pistat e hetimit Policia greke ka nisur hetimet për ngjarjen e rëndë që ndodhi dje në Greqi ku një shqiptar, pronar i një lokali nate ësh
E FUNDIT/ Ekzekutohet pronari shqiptar i lokalit të natës në Greqi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një shqiptar, pronar i një lokali nate është ekzekutuar në një atentat mafioz
Babai ekzekutohet me armë teksa përqafonte djalin e tij të vogël (VIDEO) Një person i armatosur qëlloi me plumba disa herë në kokë një baba, teksa ai po përqafonte djalin e tij të vogël në rrug
Sherr jashtë klubit të natës, ekzekutohet shqiptari në Itali Një shqiptar ka humbur jetën në Itali pas një sherri me armë zjarri mbrëmjen e së enjtes. Mësohet se i vdekur ka mbe
Punonte si kamarier, shqiptari ekzekutohet me armë zjarri në Belgjikë Policia belge bën me dije se një 31- vjeçar shqiptar është ekzekutuar me dy plumba nga persona të paidentikuar. Sipa
Përdhunoi dhe vrau vajzën 3 vjeçare, ekzekutohet me mitraloz burri në Jemen Një burrë që përdhunoi dhe vrau një vajzë 3 vjeçare është ekzekutuar me mitraloz. Muhammad al-Maghrabi, 41 vjeç, u v
Ekzekutohet shqiptari në Itali, vdes në duart e gruas dhe fëmijëve Teksa po dilte nga banesa e tij një shqiptar, 49 vjeçar është ekzekutuar me armë. Ngjarja ka ndodhur mengjesin e sote
Larje hesapesh, ekzekutohet shqiptari në Itali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Itali. Burime nga mediat italiane bëjnë me dije se një shtetas shqiptar ësh
Vrasje mafioze në Vlorë, ekzekutohet në derën e shtëpisë i riu Qyteti bregdetar i Vlorës është tronditur sërish mbrëmjen e sotme, pasi një person është vrarë me armë zjarri. Sipas
Shqiptari ekzekutohet me armë zjarri në Amerikën e Jugut Një shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri në Guayaquil, në Amerikën e Jugut. Shqiptari i vrarë është Ilir Hidri, 3
Të shtëna me armë në mes të Vlorës, ekzekutohet një person në një lokal Të shtëna me armë janë dëgjuar pasdites e ditës së sotme tek Sheshi i Flamurit në Vlorë, paraprakisht dyshohet për 1 i v
Ekzekutohet me breshëri te porta e banesës në Mat, dyshohet për hakmarrje Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në fshatin Rukaj pak minuta më parë. Mesohet se identiteti i viktimes eshte Hajr
Atentat në Francë, shqiptari ekzekutohet me plumb në kokë Një shqiptar është qëlluar me armë zjarri në lagjen Arenes në Toulouse të Francës në natën mes së 25-26 prillit, raporto
Pamje të rënda, ja si ekzekutohet Ajet Zeqaj mes "Bllokut" (VIDEO) Janë publikuar pamjet e rëndë të ekzekutimit t ëish-efektivit të Policisë Ajet Zeqaj në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. K
LAJM I FUNDIT/ Tronditet Vlora, 40-vjeçari ekzekutohet me 15 plumba brenda në makinë Një ngjarje e rëndë ka tronditur Vlorën mbrëmjen e së dielës, pasi një 40-vjeçar është vrarë më armë zjarri. Sipas in
Shqiptari ekzekutohet me dy plumba në Greqi, dëshmitarët: Njeri i qetë (FOTO LAJM) Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Athinë ku një 35-vjeçar shqiptar është vrarë me dy plumba. Bur
10 vjeçarja ekzekutohet me mjete torture nga ISIS pasi kishte dalë nga shtëpia pa leje (FOTO LAJM) Një vajzë 10 vjeçare irakiane është dhunuar për vdekje një pajisje mesjetare e torturës, e lyer me helm. Akti është
EMRI/ Shqiptari ekzekutohet me 3 plumba në mes të rrugës në Itali Policia italiane bën me dije se ditën e sotme një i ri shqiptar është vrarë në mes të qytetit të Barit. Mësohet se
SHOKUESE/ Ekzekutohet në pritë ish-futbollisti i Napolit (FOTO LAJM) Renato Di Giovanni, ish-lojtari i të rinjve të Napolit është ekzekutuar ditën e djeshme në një atentat të frikshëm në pe
Atentat në Gjermani, shqiptari ekzekutohet në sy të vajzës (FOTO & VIDEO) Një 46-vjeçar shqiptar që jeton në Gjermani është qëlluar me armë zjarri mëngjesin e kësaj të hëne në qytetin gjerman të