999 rezultate për

efektivi

Makina e policisë del nga rruga, plagosen efektivët Një makinë policie ka dalë nga rruga ditën e sotme duke lënë të plagosur 3 nga efektikët e policisë. Ngjarja ka ndodh
U gjet i mbytur në lum, misteri i vdekjes së efektivit në Shkodër Ditën e djeshme në Shkodër u gjet i vdekur një efektiv policie i cili ishte mbytur në ujërat e Lumit Kir. 52-vjeçari
Shpërthimi me tritol në Lazarat, hakmarrje për vrasjen e ish-efektivit RENEA? Një sasi tritoli ka shpërthyer në një banesë në Lazarat ditën e sotme. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se n
Policia që duam! Efektivi shkodran ofron shtëpi falas për të përmbyturit (FOTO LAJM) Shkodra është një ndër qytetet më të dëmtuara nga moti i keq me rrebeshe shiu të cilat kanë shkaktuar përmbytje të mëdha
E FUNDIT/ 2 përjetë dhe 150 vjet burg për grupin që vrau efektivin e RENEA-s Gjykata e Krimeve të rënda ka dhënë para pak minutash dënimin për 11 të akuzuarit për ngjarjen e rëndë që ndodhi në Laza
Plas lufta mes grupeve në Tiranë, kërcënohet me jetë efektivi i policisë Në një lokal në Tiranë ka shpërthyer një sherr nëpërmjet disa të rinjve dhe një efektivi policie. Tre të rinjtë janë
Tahiri bie edhe si politikan, cilësohet si më pak efektivi në Kuvend Kuvendi i Shqipërisë karakterizohet nga debatet e forta, akuza të rënda e deri në bllokim seance e përjashtim deputetësh
Zbardhet drafti, si do të verifikohen të gjithë policët në kuadër të Vettingut Ministria e Brendshme ka përgatitur një projektligj për Vettingun në polici, që ndonëse është shpërndarë për mendim te g
Goditi efektivin e policisë, arrestohet 27-vjeçari Një 27-vjeçar banues në fshatin Dardhas-Pogradec është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka goditur një punonjës po
Sherr mes policëve në Dibër, plagoset me armë zjarri efektivi Pak pasi kanë ngrënë një drekë bashkë dy policë janë konfliktuar në Dibër, ku për pasojë ka mbetur i plagosur njeri prej
Arrestohet efektivi i policisë, bënte namin në pikën kufitare Një efektiv i policisë ka përfunduar në pranga i akuzuar për korrupsion pasiv. Shërbimi për Çëshjet e Brendshme dhe A
Ekzekutoi me plumba efektivin e FNSH-së, burg për jetë për Qosen Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë "burg për jetë" për David Qosen, i akuzuar për vrasjen e efektivit
U tha se polici nuk u qëllua për shkak të detyrës, dalin detaje të reja nga filmimet Plagosja me armë zjarri e efektivit të Komisariatit nr.1 të Tiranës, mbrëmjen e së martës tek ish-Parku i Autobusëve edh
Flet efektivi i FNSH: Po mbyteshin, si i shpëtuam jetën Kastriot Tushës, Eranda Libohovës dhe Kejsi Tolës Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë i shpëtuan jetën tre artiëstëve të njohur Kastriot Tusha, Eranda Libohova dhe Kejsi Tola,
Plagosja e efektivit, flet vetë Drejtori i Policisë Një person i cili mësohet se është efektiv policie ka mbetur i plagosur me armë zjarri sot në zonën ish-Parkut të Autobu
Ky është polici që u plagos pranë ish- Parkut të Autobusëve Një person i cili mësohet se është efektiv policie ka mbetur i plagosur me armë zjarri sot në zonën ish-Parkut të Autobu
Të shtëna me armë zjarri te ish-Parku, plagoset efektivi i policisë Një person i cili mësohet se është efektiv policie ka mbetur i plagosur me armë zjarri sot në zonën ish-Parkut të Autobu
Efektivi i Gardës ishte kthyer në tmerrin e karburanteve, i jepet dënimi 6 vite burg ka dhënë sot gjykata për gardisti i akuzuar për kanosje me armë në disa pika karburantesh. Geraldo Guçi
1 ton drogë në Shkodër, në pranga edhe efektivi i policisë me dy emra Ditën e sotme në Velipojë në fshatin Vilum është kapur një sasi rekord droge prej 1 ton. Nga informacionet e para m
Vëllai i efektivit të RENEA dhe djali i ish-policit, viktimat e aksidentit në Vaqarr Nga aksidenti i rëndë që ka ndodhur në mbrëmjen e djeshme në “Kthesa e Arbanës” në aksin rrugor Vaqarr –Ndroq kanë mbetu