999 rezultate për

efektivi

"Polic me vetëm 6 muaj shkollë", Ish-drejtuesi: Efektivi që vrau të riun u emërua jashtë kritereve Ekzekutimi i 25-vjeçarit Klodian Rasha, nga efektivi i forcave Shqiponja Nevaldo Hajdaraj ishte tema e diskutimit sonte
Pamje të rënda! Efektivi i FNSH-së lan në gjak të riun protestues (FOTO&VIDEO) Një i ri është larë në gjak pasi është përplasur me efektivët e FNSH-së. Siç shihet edhe nga pamjet, i riu ka marrë p
Rama e pranon hapur: Klodian Rashën e vrau polici pa asnjë faj! Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë në lidhje me vrasjen e Klodian Rashës nga një efektiv i policisë së Sh
Zbulohet kronologjia, si u ndoq dhe u ekzekutua 25-vjeçari nga efektivi i "Shqiponjave" Detaje të reja janë zbardhur nga ekzekutimi i 25-vjeçarit Klodian Rasha, nga efektivi i forcave ”Shqiponja”, Nevaldo Haj
Shtyhet vendimi për efektivin që i mori jetën Klodian Rashës Është shtyrë për nesër seanca për vendosjen e masës së sigurisë ndaj efektivit të policisë, Nevaldo Hajdaraj, i cili që
Qëlloi për vdekje 25 vjeçarin, si është gjendja e efektivit të Shqiponjave Efektivi i policisë së Shqiponjave Nevaldo Hajdaraj, i cili qëlloi për vdekje me armën e shërbimit Klodian Rashën përbal
Prokuroria kërkon arrest me burg për efektivin që vrau Klodian Rashën Prokuroria e Tiranës kërkon “arrest me burg” për efektivin e policisë N.Hajdaraj, i cili qëlloi për vdekje, Klodian Rash
U plagos në protestë, mësohet gjendja e efektivit Përplasjet mbrëmjen e djeshme mes demostruesve dhe policisë sollën dëme te të dyja palët. Për pasojë 8 efektivë, por
Ky është polici që vrau me dy plumba Klodian Rashën Efektivi i policisë së Shqiponjave N. H., i cili ekzekutoi me armën e shërbimit tre netë më parë Klodian Rashën në Tiran
Vrau Klodian Rashën, efektivi i policisë në gjendje të rënduar psikologjike Protesta e shoqërisë civile dhe rinisë të mërkurën (9.12) në Tiranë u shoqërua edhe me sulme ndaj institucioneve shtetër
Me efektiv brenda, protestuesit sulmojnë me gurë makinën e policisë (FOTO LAJM) Protestuesit kanë sulmuar një makinë të policisë, e cila ishte e parkuar në bulevardin përpara kryeministrisë. Agjen
Qindra të rinj shqiptarë në shesh për Klodian Rashën, kërkojnë dorëheqjen e Lleshajt (VIDEO) Para Ministrisë së Brendshme në Tiranë po mbahet një protestë e madhe për vrasjen e padrejtë nga efektivi i policisë, të
Efektivi që vrau Klodian Rashën rrëzon deklaratat e Policisë, zbulohen dëshmitë Efektivi i policisë i cili qëlloi për vdekje ndaj Klodian Rashës është marrë dy herë në pyetje nga ana e hetuesv. Mësohe
SHÇBA zbardh ngjarjen: Klodian Rasha i pafajshëm, efektivi i RENEA-s fajtor! "Ai nuk ka qenë në kushtet e përcaktuara në ligjin për përdorimin e armës së zjarrit, duke kapërcyer kufijtë e mbrojtjes
Baba i dy fëmijëve, efektivi që ekzekutoi të riun dikur kishte konkurruar për aktor Efektivi i Shqiponjave i cili ekzekutoi me armë pak pas mesnate 25 vjeccarin Klodian Rasha, është Nevaldo H. 25-vjeç dhe
Qëlloi për vdekje 25 vjeçarin, efektivi i Shqiponjave baba i dy fëmijëve Të tjera detaje bëhen të ditura nga jeta e 25 vjecarit i cili u qëllua për vdekje nga një efektiv i Shqiponjave. Efek
Ekzekutoi 25 vjeçarin, vihet në pranga efektivi i Policisë Efektivi i policisë që qëlloi për vdekje 25 vjeçarin Klodian Rasha është arrestuar. Ai dyshohet se e qëlloi 25 vjeçar
"Mu duk sikur më kërcënoi", rrëfehet polici që ekzekutoi Klodian Rashën Efektivi i policisë i cili qelloi për vdekje Klodian Rashën ka dhënë versionin e tij. Ai bën me dije se i ka kërkuar
Zbardhen detaje nga vrasja e efektivit 26 vjeçar, çfarë kapën kamerat e sigurisë Të tjera detaje janë zbardhur nga vrasja e efektivit të policisë Xhulio Prela, mëngjesin e së shtunës në superstradën Le
Vrasja e Prelës, 15 të dyshuar shoqërohen në Polici 15 të dyshuar apo persona që mund të kenë dijeni për ngjarjen e rëndë, janë shoqëruar sot në Polici për atentatin ndaj e