999 rezultate për

edmond

DEBATI/ Komisioni për CEZ, Gjylameti i tregon prangat, Mima: T’i fus në vend tjetër Mbledhja e komisionit të djeshëm të PD për CEZ ka degjeneruar në fyerje dhe akuza të rënda jo vetëm mes deputetit demokr
Liverpool humb betejën ndaj Southampton (VIDEO) Skuadra e Southamptonit ka bërë një hap të madh drejt finales së EFL Cup, pasi ka mposhtur Liverpoolin me rezultat minim
LAJM I FUNDIT/ Flamur Çelaj dhe Edmond Zejno zënë vendet e Selamit e Tahirit Gjatë mesditës së sotme, KQZ ka mandatuar dy deputetë të rinj të Kuvendit të Shqipërisë, pas ndërprerjes së mandatit të
Humbi të birin, pas 10 vitesh i plotëson endrrën e tij më të madhe Zonja Dallëndyshe e ftuar tek “Ka një mesazh për ty” vuan prej 10 vitesh humbjen e tre djemve të saj. Ajo është nëna
Zgjedhjet, ja kryesia e re e partisë së Ilir Metës Lëvizja Socialiste për Integrim ka zgjedhur kryesinë e re përmes votimit elektronik nga Komiteti Drejtues Kombëtar, i da
Fitoi gjyqin kundër ministrisë, ja ku do të punojë "komisari i hekurt" (FOTO LAJM) Tri javë pasi Edmond Koseni fitoi “betejën” me Ministrinë e Brendshme dhe Policinë e Shtetit, kjo e fundit është duke sh
Edmond Koseni: "Më hoqen me kurth. Unë jam polici që futa të afërmin tim në burg" I njohur ndryshe si ‘Komisari i hekurt’, Edmond Koseni, ish-drejtori i policisë së Elbasanit në vitin 1998- 2001 do të t
RRËFIMI/ Edmond Koseni: Ja përse levizja me kallash në Elbasan. Kam zbatu ligjin I njohur në kohën e tij si “komisari i hekurt”, Edmond Koseni, ka fituar të gjitha betejat ligjore me Ministrinë e Brend
E mbani mend Edmond Kosenin e Elbasanit? Rikthehet në polici dhe merr 121 paga dëmshpërblim (FOTO) Edmond Koseni, i cilësuar si “komisari i hekurt”, ka ftuar të gjitha betajat ligjore me Ministrinë e Brendshme dhe Polic
Kapen kultivuesit që çonin gratë në parcelat me 5 mijë rrënjë kanabis Katër shtetas janë arrestuar, si pjesë e një grupi që siguronte, paguante e transportonte punëtorë për parcelat e hashas
Nishani firmos shkarkimin e Haxhinastos Presidenti Nishani ka firmosur shkarkimin e Ministrit të Transporteve dhe Infrastrukturës, Edmond Haxhinasto dhe dekreti
Jep dorëheqjen ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto Edmond Haxhinasto ka dhënë dorëheqjen nga posti i ministrit që e mbante prej tre vitesh. Ky lajm ëhstë konfirmuar nga bu
Meta mbledh ministrat e LSI Meta ka mbledhur gjatë mesditës ministrat që përfaqësojnë forcën e tij politike në qeverinë "Rama". Në mbledhje marri
Restorantet me certifikatë sigurie Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka nisur vendosjen e certifikatave të inspektimit për garantimin e sigurisë ushqimore në
Edmond Leka betohet si deputeti më i ri i Kuvendit Edmond Leka është deputeti më i ri i Parlamentit shqiptar, duke zëvendësuar Koço Kokëdhimën pas përfundimit të mandatit
Zyrtare/ Edmond Leka zëvendëson Koço Kokëdhimën KQZ-ja i ka dhënë sot mandatin deputetit të ri socialist të Qarkut të Vlorës, Edmond Lekës. Ai do të zëvendësojë Koço Ko
A gënjeu Edmond Themelko tek formulari i dekriminalizimit?! Kryetari i Bashkisë Pustec Edmond Themelko rezulton se nuk ka treguar të vërtetën në formularin e dekriminalizimit. T
Ja kush do zëvendësojë Kokëdhimën në Parlament Gjykata Kushtetuese i hoqi mandatin deputetit të Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima. Sipas akuzës të bërë nga opozita, q
"Skifterët" e 100 vjedhjeve, njëri në burg e tjetri në shtëpi Binjakët shqiptarë, Edmond dhe Eduard Trushi, të prangosur me akuzën e 100 vjedhjeve, tashmë janë dënuar nga gjykata në
Djali i të vrarës në Amsterdam: Denoncuam në kohën e Edmond Kosenit Shpëtim Hida, djali i të vrarës në Amsterdam është rrëfyer se nuk dinin asgjë për nënën e tyre, nëse ishte gjallë apo ki