999 rezultate për

edi

Pas konfirmimit se nuk bën pjesë në planet e Koamen, Suarez nis bisedimet me klubin e ri Luis Suarez ka filluar kërkimin për një klub të ri. Luis Suarez ka zhvilluar bisedime me Inter Miami në lidhje me tra
Maqedonia e Veriut hap bisedimet e pranimit me Presidencën gjermane, Shqipëria mbrapa! Rajoni i Ballkanit Perëndimor do të jetë në axhendën e zgjerimit të Bashkimit Europian. Në një artikull të “Euractiv”, t
Me fotot më romantike, Romeo bën dedikimin special për "Zhulietën" e tij (FOTO LAJM) Duke marrë shkas nga emri i aktorit dhe dashuria e çiftit, Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqin i cilësojnë hpesh si "Romeo d
Ndahet nga jeta publicisti i njohur, Basha dedikim prekës Publicisti dhe gazetari i njohur Kostaq Xoxa është ndarë ditën e sotme nga jeta. Lidhur me ngjarjen e trishtë, ka rea
Bisedimet Kosovë-Serbi: BE-ja takim në Bruksel një javë para Uashingtonit Një javë para se Kosova e Serbia të takohen në Shtëpinë e Bardhë, Bashkimi Evropian ka thirrur takim mes palëve. Veçse a
Mediat serbe publikojnë foton e Artan Hoxhës ku Stankoviç pinte kafe mes Tiranës Ndeshja e Crvena Zvezdës kundër Tiranës ka gjetur mbulim të gjerë në mediat serbe të cilat kanë publikuar një foto të tr
Parandalohet tragjedia, 32-vjeçari me armë në brez niset të vrasë bashkëmoshatarin Marrja e informacionit, ndjekja dhe ndërhyrja në kohë e Policisë, parandalon vrasjen dhe vë në pranga autorin e dyshuar.
Higuain në bisedime për tu larguar nga Juventusi, Pirlo po punon për sulmuesin e ri Andrea Pirlo ka identifikuar sulmuesin e ri të Juventusit. Andrea Pirlo ka zhvillaur të hënën stërvitjen e tij të par
Rama publikon videon nga shkolla në Vorë: Po merr jetë pas tragjedisë shkatërruese të 26 nëntorit Kryeministri Edi Rama, e ka nisur mëngjesin me një video nga ecuria e punimeve të shkollës në Vorë. Rama ka publikuar
Man United paguan 170 milion euro për Ansu Fatin Manchester Unitedi raportohet është pajtuar të paguajë klauzolën e Ansu Fatiti që i ka caktuar Barcelona. Skuadra kat
Detaje nga konflikti në burg me të izoluarit: Njëri prej tyre preu damarët! Dy të burgosur raportohet se janë konfliktuar me policët, në Burgun e Fushë-Krujës. Ardjan dhe Bert Shera nisën konfl
Fitoi "Këpucën e Artë" në Kategorinë Superiore, Nuabueze bën dedikimin prekës Sulmusit të Laçit, Kirian Nuabueze, iu dorëzua ditën e sotme në ambientet e FSHF-së, trofeu “Këpuca e Artë”, pasi u shpa
"Nuk kishim jelek shpëtimi", Bajraktari tregon tragjedinë dhe si u njoh me adoleshenten Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën "arrest me burg", për 25 vjeçarin Iindrit Bajraktari i akuzuar për mbytjen e 17 vjeçar
Barcelona nis bisedimet me Lyon për super sulmuesin Edhe pse arritën të shkonin deri në gjysmëfinalet e Ligës së Kampioneve, Lyon nuk do të marrë pjesë në Kupat e Europës s
Tre vëllezër nga Ferizaj vdesin brenda një muaji nga COVID-19 Që nga fillimi i pandemisë e deri sot mbi 450 persona kanë vdekur si pasojë e koronavirusit në Kosovë. Në Ferizaj, tr
Ky veprim që bëjmë të gjithë me kondicionerin rrit rrezikun e infektimit nga koronavirusi Ajri i thatë apo i kondicionuar rrit infeksionin e Covid-19. Prandaj një grup studiuesish kërkojnë në studimin e tyre st
Kapiteni Navas ja dedikon trofeun Antonio Reyes Sevija fitoi sot trofeun e 6-të të Ligës së Europës, duke triumfuar në finale ndaj Interit, me rezultatin 3-2. Në pr
"Jam fans i Zvezdës", Kosta Grillo: Tifozët e Tiranës janë kundër Edi Ramës Komentatori i njohur i sportit, Kosta Grillo, i cili njihet si një tifoz i skuadrës së Crvena Zvezda, skuadër që do të p
Ledina Çelo e mërzitur, çfarë e pret pas pushimeve relaksuese (FOTO LAJM) Pas ditëve të relaksit dhe pushimeve të verës, këngetares së njohur, Ledina Çelo i duhet t’i kthehet detyrave të përhers
Pushimet u kthyen në tragjedi, del ekspertiza mjeko-ligjore e 17 vjeçares Janë zbardhur detaje të reja nga hetimet që po bëhen për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur dy ditë më parë në Velipojë, tek