999 rezultate për

edi

Pas Trumpit, sekretarja për media e Shtëpisë së Bardhë infektohet me COVID-19 Sekretarja për media e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany, tha se ka dalë pozitive në testin për koronavirus. Në nj
Bullgaria nuk e njeh Gjuhën Maqedonase! Zaev nuk pret pengesa për nisjen e bisedimeve (VIDEO) Në Ditën e Mësuesit, ministrja e Arsimit, Milla Carovska rikujtoi profesoreshën e saj të gjuhës, të cilën e quajti heroi
Pak ditë pas përvjetorit të martesës, Justin i dedikon Selenës tatuazhin? (FOTO LAJM) Muajin e kaluar, Justin Bieber festoi përvjetorin e martesës me bashkëshorten e tij, modelen Hailey Bieber. Megjithat
Motra e Dua Lipës sfidon rrjetin, fotoja me bikini bën namin Dua Lipa është një prej emrave më të komentuar dhe suksesshëm në botë. Mirëpo në media nuk shkruhet vetëm për të. Edh
"Yjet shqiptare që po pushtojnë botën", The Economist i dedikon shkrim divave Çfarë kanë të përbashkët Dua Lipa, Rita Ora dhe Ava Max? Yjet e muzikës pop me rrënjë shqiptare po pushtojnë botën.
Cavani në Premier League, nesër testet mjekësore te Man United Edinson Cavani pritet të luajë në Premierligë. Ylli uruguaian, Edinson Cavani, me shumë gjasë do të luajë në Premierl
Shqipëria duhet të distancohet nga Edi Rama Shqipëria ka nevojë urgjente për një prerje. Askush nuk beson që Rama ka çka të japë më tepër në katër vjetët e ardhshëm
Pandev mungon ndaj Kosovës? Goran Pandev është në pikëpyetje për ndeshjen ndaj Kosovës. "Sportmedia" shkruan se Goran Pandev rrezikon t’i mungojë
Më në formë se asnjëherë, Ledina Çelo rikthehet në muzikë pas shumë vitesh (FOTO LAJM) Ledina Çelo ka qenë gjithmonë një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe femrat më tërheqëse të ekranit. Jeta në Gjermani e b
Luljeta Bozo feston ditëlindjen, nusja i bën dedikimin e ndjerë: Ti grua e madhe (FOTO LAJM) Inxhinierja e njohur Luljeta Bozo feston ditëlindjen dhe një urim të veçantë ia ka bërë nusja e djalit të saj, regjisorj
Kledi Bahiti bëhet baba për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i të voglës (FOTO LAJM) Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është bërë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një v
Prindër kujdes! 5 lloje fotografish të fëmijëve që nuk duhen postuar në mediat sociale Epoka e mediave sociale na ka dhënë shumë fenomene të reja, dhe njëra prej tyre njihet si “ndarja”. Ndarja është një
Sistemi shëndetësor në Maqedoninë e Veriut në kolaps, mjekët paralajmërojnë dorëheqje masive Infermieret në Klinikën infektive paralajmërojnë dorëheqje masive. Nga shoqata e motrave Medicinale thanë se kriza e pan
Mbushen mediat, politikani filmohet duke konsumuar kokainë Një video është bërë virale në rrjet, pasi politikan suedez është filmuar duke konsumuar lëndë narkotike të llojit kokia
Mediat malazeze: Kë takoi Rama fshehtas në restorantin në Tuz Sipas mediave malazeze, kryeministri ynë Edi Rama, bëri një vizitë jozyrtare dhe të paparalajmëruar në Malin e Zi. Ko
WhatsApp "kopjon" Snapchat: Fotografitë dhe videot do të fshihen në kohë rekord WhatsApp do të sjellë një opsion të ri që do ti sjellë më shumë përdorues ose do i largojë. Bëhet fjalë për një veco
RENEA ekzekutoi 71-vjeçarin, gruaja përmbys ngjarjen: Gënjeshtra, kjo është e vërteta! Pak ditë më parë RENEA ekzekutoi 71-vjeçari Lefter Zhidru në Elbasan. Sot, ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë pas dë
Pas humbjes "turpëruese" në Bundesligë, Bayerni merr një tjetër lajm të keq Klubi i Bayern Munchen sot ka marr një lajm të keq. Futbollisti që u transferua në këtë merkato, Leroy Sane është lën
Interi nuk ndalet në merkato, në bisedime me Parmën për dy futbollistë Drejtori sportiv i Parmës Marcello Carli është ndalur të flasë për merkaton e klubit emilian dhe ka pranuar se Matteo Da
Arteta e vetëdijshëm për skuadrën që ka: Jemi larg Liverpoolit Mikel Arteta ka pranuar se Liverpooli i ka treguar Arsenalit saktësisht se sa larg janë ata nga mundësia për të luftuar