999 rezultate për

dyte

Skënderbeu pa frena, Partizani "korr" suksesin e parë nën drejtimin e Lerda (VIDEO) U nevojiten 180 minuta që Partizani i Franco Lerdës ta marrë fitoren e parë në kampionat. "Demat e kuq" janë kthyer n
Elisa Spiropali shtatzënë për herë të dytë? Fotoja që ngriti dyshimet (FOTO LAJM) Katër vite pasi u bë nënë për herë të parë, Elisa Spiropali po përflitet për një shtatzëni të dytë. Shkak për këto al
Pritej t’i bashkohej Kukësit, Andi Lila shkon te Tirana Edhe pse kampionati shqiptar ka filluar dhe merkatoja e futbollit është në fundin e saj, skuadrat e Kategorisë Superiore
Floriana Garo në pritje të fëmijës së dytë Ish-moderatorja e famshme shqiptare Floriana Garo është shtatzënë. Ajo pritet sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë në
Shpërthen predha e Luftës së Dytë Botërore në Tepelenë, rrezikohet banorët Në fshatin Malas bashkia Tepelenë ka shpërthyer një predhë e Luftës së Dytë Botërore. Si pasojë e shpërthimit të pred
Adelina Ismaili shtatzënë për herë të dytë? Fotoja që ngriti dyshime (FOTO LAJM) Dy vite pasi solli në jetë djalin e saj Uliks, Adelina Ismaili ka ngritur dyshime për një shtatzëni të dytë. Në një
Angela Martini sjell librin e dytë, rrëqeth me historinë e nënës së saj: Një heroinë (FOTO LAJM) Pasi hoqi dorë nga modelingu, Angela Martini është shkëputur nga bota e modelingut duke iu përkushtuar tërësisht librit
Aksidenti me dy të vdekur në Lushnje, Policia identifikon viktimën e dytë Në orët e para të mëngjesit të sotëm, rreth orës 02:20, në aksin rrugor Fier-Lushnje, në fshatin Savër, është përplasur
Gol spektakolar, Wolves barazon rezultatin përballë United (VIDEO) Pjesa e dytë ka nisur më mirë për vendasit e Wolves të cilët janë treguar më të rrezikshëm në minutat e para të pjesës s
United në kërkim të fitores së dytë në Premier League përballë Wolves: Formacionet zyrtare Pas superparaqitjes kundër Chelsea, Manchester United sot do të luajë kundër Wolverhampton Wandereres si mysafirë Ky
Arbana Osmani i shpjegoji të gjitha, paska një profesion të dytë (FOTO LAJM) Arbana Osmani përveç televizionit ka treguar se ka edhe një pasion tjetër të veçantë. Ai lidhet me gatimin dhe 6 vite
PSG pa "shpirt", mposhtet nga Rennes (VIDEO) Pas fitores javën e kaluar PSG ka humbur në ndeshjen e dytë në kuadër të Ligue 1. Skuadra e Rennes tregoi karakter në kë
Shokohet PSG, Rennes përmbys rezultatin (VIDEO) Pjesa e dytë ka nisur menjëherë me gol për vendasit duke tronditur miqtë parisien. Goli i dytë dhe i avantazhit nga R
Të kthehesh me ish-in, tre shenjat që tregojnë se mund t’i jepni një shans të dytë E Shihni që kanë ndryshuar Një gjë tjetër është kur ai betohet e stërbetohet që ka ndryshuar dhe gjë tjetër ës
Fantastik Kroos, Realin me 10 lojtarë shënon golin e dytë (VIDEO) Vetëm pak minuta pasi Luka Modriç la me 10 lojtarë Realin e Madridit, Los Blancos arritën të shënonin golin e dytë fal
Liverpool kalon me vështirësi ndeshjen e dytë në Premier League (VIDEO) Liverpooli i Jurgen Kloppit e ka fituar edhe ndeshjen e dytë në kuadër të sezonit të ri, 2019/20, të Premierligës, këtë
Liverpool dyfishon rezultatin përballë Southampton (VIDEO) Liverpool ka arritur të shënojë golin e dytë dhe të qetësisë përballë Southamton, sfidë e vlefshme për javën e dytë të
E FUNDIT/ Rëndohet tragjedia, vdes punëtori i dytë nga rënia e skelës në Tiranë UPDATE-Wshtë rënduar bilanci në Tiranë. Policia ka nxjerrë nga rrënojat e skelës edhe punëtorin e dytë të ndërtimit, ndë
Fundi i Luftës së Dytë Botërore, një puthje pasionante në rrugët e Nju Jorkut (FOTO LAJM) Një fotografi legjendare, bardhe zi e marrë nga fotoreporteri amerikan Alfred Eisenstatt më 14 gusht 1945, gjatë festime
Superkupa, Liverpool barazon rezultatin përballë Chelsea (VIDEO) Pjesa e parë u mbyll me avantazhin minimal të bluve të cilët treguan dicka me tepër se Liverpool në fushën e lojës. P