dyte

Pas Cikalleshit edhe Balaj tund rrjetën në Austri (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares, Bekim Balaj, ka gjetur rrugën e rrjetës, në ndeshjen që Sturm Graci është duke luajtur me Admiran
Manchester City nuk i ndahet Liverpoolit, triumfon ndaj Evertonit (VIDEO) Manchester City vazhdon me fitoret në Premier League. Ditën e sotme, ekipi i Pep Guardiolës mposhti pastër me shifrat 1-
Tërbohet Interi, Sanchez dopietë (VIDEO) Interi nuk përbahet. Zikaltërit kanë shënuar dhe golin e dytë përballë Sampdorias. Është sërish Sanchez i cili ka rea
Bayern mer kreun, shkëlqen Coutinho (VIDEO) Bayerni i Mynihut ia doli të marrë një 3-pikësh mjaft të vuajtur në transfertën ndaj skuadrës së ngjitur rishtazi në Bun
Thyhet Berisha, Ronaldo i jep qetësinë Juves (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka shënuar golin e dytë për Juventusin, duke mposhtur Etrit Berishën me një goditje me kokë nga afër p
EMRI/ Po pastronte xhamat, bie nga pallati dhe vdes 50 vjeçarja në Fier Identifikohet gruaja që ra nga pallati dhe gjeti vdekjen gjatë mesditës së sotme. Mësohet se ajo është 50 vjeçarja Ro
Albani dhe Miriami zbulojnë gjininë e fëmijës së dytë Këngëtari i njohur Alban Skënderaj prej vitesh është i martuar me Miriam Camin, me të cilën ka një vajzë. Por sot në
Torino barazon rezultatin përballë Milanit (VIDEO) Torino ka arritur të barazojë rezultatin përballë Milanit në minutën e 71’ me kapitenin Belotti. Vendasit e nisin ndr
Interi nuk di të ndalet, mposht minimalisht Lazion (VIDEO) Interi ka shënuar fitoren pestë me radhë në Serie A. Skuadra e drejtuar nga Conte ka mposhtur Lazion me rezultat 1-0
Juventusi shënon golin e dytë dhe të avantazhit përballë Brescias (VIDEO) Juventusi ka arriur të shënojë golin e dytë dhe të avantazhit përballë Brescias. Mesfushori Pjanic ka arritur të dërg
E konfirmoi, Elisa Spiropali sërish shtatzënë dhe shumë pak muaj larg lindjes (FOTO LAJM) Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, nënë e një vajzë 4 vjeçe të quajtur Nalta, u dyshua për një
Vijon kriza, West Ham turpëron Manchester United (VIDEO) Vijon kriza te skuadra e Manchester United. Djajtë e Kuq janë turpëruar në transfertë nga West Ham duke zhvilluar një nd
Barcelona nuk di të fitojë në transfertë, mposhtet nga Granada (VIDEO) Barcelona pësoi disfatë me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Granadas, që u zhvillua sot në stadiumin "Nuevo Los Carmenes"
Granada "shokon" Barcelonën, dyfishon rezultatin (VIDEO) E pabesueshme ajo çfarë po ndodh në ndeshjen mes Granadas dhe Barcelonës. Vendasit arritën të mbyllnin pjesën e parë
Heshtje në 'San Siro', Interi shënon golin e dytë (VIDEO) Interi ka arritur të shënojë edhe golin e dytë përballë Milanit me anë sulmuesit kryesor Lukaku i cili pas një gjuajtje
Valon Berisha gjen shkakun e humbjes së Lazios në Europa League Mesfushori i Lazios, Valon Berisha, ka komentuar humbjen nga Cluj në Europa League. Skuadra italiane ishte në epërsi
Bayern Munich shënon dhe golin e dytë përballë Crvena zvezdas (VIDEO) Bavarezët kanë shënuar golin e dytë dhe të sigurisë përballë Crvena zvezda në "Alliaz Arena". Është rradha e goleado
Magjik Matuidi, Juventus dyfishon shifrat (VIDEO) Juventus po shkon drejt fitores ndaj Atleticos. Bardhezinjtë kanë shënuar dhe golin e dytë me anë të Matuidit në minutën
Zhbllokohet supersfida në "Wanda Metropolitano", Cuadrado realizon supergol (VIDEO) Juventus ka zhllokuar rezultain përballë Atletico Madrid menjëherë pas fillimit të pjesës së dytë. Është Cuadrado ai
"Shpërthen" 'Parc des Princes', PSG shënon golin e dytë (VIDEO) Edhe pse mungesat janë të shumta, kjo nuk po ndjehet të vendasit e PSG që kanë arritur të shënojnë edhe golin e dytë për