999 rezultate për

dyte

Shënohet viktima e dytë nga aksidenti në Shkup, ndërron jetë fëmija 10-vjeçar Është regjistruar edhe viktima e dytë nga aksidenti fatal në Trubarevë të Shkupit. Pas shoferit të motoçikletës, jet
Vala e dytë në Europë, a është i pashmangshëm izolimi tjetër? Nuk është habi që shumë vende evropiane po përballen përsëri me rritje të rasteve të koronavirusit – kjo është pikërisht
Gjermania mposht jo pa vuajtje Ukrainën (VIDEO) Gjermania ka shënuar një tjetër fitore në kuadër të Ligës së Kombeve. Skuadra e drejtuar nga Joachim Low ka mposhtur
De Biasi pëson humbjen e 2-të në stolin e Azerbajxhanit 3 fitore në 3 ndeshje për Malin e Zi në Ligën C të Ligës së Kombeve, me ballkanasit që mposhtën në Podgoricë 2-0 Azerbaj
A do të mbyllet sërish vendi në karantinë? Kryeministri thirrje qytetarëve Kryeministri Edi Rama ka folur edhe njëherë në lidhje me situatën e COVID-19 në vend, ndërsa ka sqaruar nëse do të ketë
Vala e dytë e COVID-19, vë në rrezik përsëri Europianin Shpërthimi i COVID-19 në të gjithë rruzullin dhe përhapja e pakontrolluar e tij në Europë, detyroi UEFA-n që në muajin m
Qytetarët në festë! Ky shtet prej dhjetë ditësh nuk ka asnjë rast të ri më Covid-19 Zelanda e Re po feston pasi deklaroi se koronavirusi vdekjeprurës është eleminuar në këtë shtet për herë të dytë. Zyr
A do të marrë pjesë Trump në debatin e dytë presidencial? Presidenti amerikan Donald Trump, i cili ka konfirmuar se do të marrë pjesë në debatin e ardhshëm presidencial me Joe Bi
Ibra rezulton pozitiv me covid-19 edhe në testin e dytë Futbollisti i Milan, Zlatan Ibrahimovic dje e ka bërë një test tjetër për koronavirus. Por, ai përsëri ka rezultuar p
Plot 9 gola, Liverpool degjenerohet keq fare nga Aston Villa (VIDEO) Liverpuli është shpartalluar me rezultatin 7-2 në sfidën e vlefshme për javën e 4-t të Premier Ligës. Një humbje kat
Milani bën detyrën ndaj Spezia dhe merr kreun (VIDEO) Milani merr fitoren e tretë radhazi në kampionat pas 3 javëve të luajtura. Kuqezinjtë mposhtën me rezultatin 3-0 Spe
A do mbyllemi sërish? Përgjigjet Rama Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku i kthen përgjigje qytetarëve për problematika
Shtatzënë për herë të dytë, Chiara Ferragni zbulon momentin e parë kur mori lajmin (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë, blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni dha lajmin se ishte në pritje të ëmbël me fëmijën e
Të rinjtë njihen në ekran, shpërthejnë akuzat për "çiftin": Po shtiren (FOTO LAJM) Tea dhe Andi, ishin në takimin e dytë radhazi në “PërPuthen”. Ashtu sikurse në takimin e parë, edhe ky takim i dytë m
Dorëzohet Tirana, zvicerianët shënojnë sërish (VIDEO) Tirana është dorëzuar ndaj Young Boys. Me fillimin e pjesës së dytë vendasit kanë shënuar edhe golin e dytë me sulmu
Ky është seriali më i shikuar në SHBA Lucifer është shpallur si shfaqja më e shikuar në të gjitha platformat e transmetimit në SH.B.A., sipas disa raportimeve
Chiara Ferragni dhe Fedez prindër për herë të dytë, si e dhanë lajmin e ëmbël (FOTO LAJM) Blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni ka dhënë lajmin e bukur se është në pritje të ëmbël për herë të dytë. Ajo
Interi shkatërron Beneventon (VIDEO) Mjafton të shohësh që ka shënuar 9 gola në dy ndeshje, si dhe emrat e 5 futbollistëve që hidhen në fushë në pjesën e dyt
Ndjekësit janë të sigurt, Adelina Tahiri shtatzënë për herë të dytë? (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është nënë e një djali të quajtur Jon, me bashkëshortin e saj maqedonas për të cilin është përolur shumë
Pas testimit të dytë konfirmohen 14 raste me koronavirus te Genoa Raundi i dytë i testimit ka konfirmuar 14 rastet pozitive të koronavirusit te Genoa, të cilët presin vendimin e Serie A