999 rezultate për

duka

UEFA u kërkon federatave të ndihmojnë Shqipërinë Si rrallë herë qeveria e futbollit europian ka dalë jashtë protokollit të saj dhe në faqen e saj Twitter ka lëshuar një
Dëmet e tërmetit, Duka i kërkon ndihmë Ceferin dhe homologëve të tij Presidenti i FSHF-së, Armando Duka, ka qenë i pranishëm në Bukuresht, aty ku është hedhur shorti i Euro2020. Numri një i
Film i animuar edukativ, si të reagojmë gjatë tërmetit (VIDEO) Ky film i animuar edukativ është prodhuar nga programi i Save the Children në Gjeorgji dhe është përshtatur në shqip në
Duka kur do vijë sistemi VAR në Shqipëri Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Java” në Rtsh. Duka foli kryesisht për stad
Duka frikëson klubet: Nuk e di ende nëse stadiumi i ri është gati për derbin Analizat e barit të stadiumit të ri mbajnë peng zhvillimin e derbit në stadiumin e ri në kryeqytet. Këtë e konfirmon edh
Paketa ligjore për sportin, Shqipëria mund të mbetet pa futboll Sporti është përdorur dhe vazhdon të përdoret. Futbolli më shumë. Stadiumet, në kohë fushatash mbushen me politikanë, të
"Aq komplimente sa më bërë deri më tani unë nuk guxoj të të bëj më asnjë pyetje", Duka uron për emisionin e ri Einxhelin (VIDEO) Me studio të re, prezantuese po ashtu të re dhe një të ftuar special. Kështu nisi emisioni mbrëmshëm “Pressing” në Abc N
Duka: Braçe të flasë në rrjetet sociale, nuk më intereson sa ka harxhuar firma Armando Duka, presidenti i FSHF-së, është i ftuar në emisionin Pressing, aty ku i është kundërpërgjigjur zv. kryeministr
Duka në "Pressing": Nuk kam peng asgjë, i lumtur që kemi një stadium të ri Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, është i ftuar në studiot e ABC News, në emisionin Pressing.
Inagurimi i stadiumit kombëtar, Duka falenderon Ceferin dhe homologët për pjesëmarrjen Kombëtarja shqiptare ka tashmë "shtëpinë e re". Ditën e djeshme është inaguaruar stadiumi i ndërtuar në gërmadhat e impi
Presidenti i UEFA-s, Ceferin dhe kreu i FSHF, Armand Duka vizitojnë "Muzeun e Stadiumit" (VIDEO) Në prag të ndeshjes Shqipëri-Francë, Federata Shqiptare e Futbollit ka organizuar disa aktivitete. Aleksander Ceferin
Presidenti i UEFA-s bëhet 'telef ' nga axhenda e FSHF-së Kombëtarja e Shqipërisë do të luajë kundër Francës në orën 20:45. Në këtë ndeshje do të jetë i pranishëm dhe presiden
Duka: Tifozët nuk vijnë në stadium për Shqipërinë, por për Mbappe Armando Duka, presidenti i Federatës Kombëtare të Futbollit, ka folur përpara fillimit të ndeshjes për mikrofonin e “Rts
"Këngëtarë, "show" me drita dhe koreografi me 400 fëmijë", Duka: Ndeshja ndaj Francës luhet në "Arena Kombëtare" Nuk ka më dyshime! Shqipëria do të luajë në Tiranë ndeshjen e fundit kualifikuese kundër Francës më 17 nëntor. Përtej çd
Detaje nga vrasja në Dukagjin, Gjergj Krygja mori 4 plagë gjatë ekzekutimit Ditën e sotme në Shkodër ka ndodhur një ekzekutim në derën e shtëpisë të 43-vjeçarit Gjergj Krygja. Mësohet se autorë
Ekzekutohet një person në Shkodër Një ngjarje rëndë ka ndodfhur pak më parë në Shkodër. Një person ka mbetur i vdekur pas të shtënave me armë. Ngjarja
Politikani e pranon publikisht: I njohim bandat, kemi frikë t’u përmendim emrat Mbrëmjen e sotme në studion e “Open” në Top Channel u diskutua për lidhjen e bandave me politikën. Ish-deputeti Agro
A do të inagurohet 'Arena Kombëtare' në kohën e premtuar? Duka sqaron gjithçka Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka konfirmuar se "Arena Kombëtare" do të inaugurohet në ndes
Duka nga Kukësi: Reja do rinovojë, "Arena Kombëtare" gati për Francën (VIDEO) I pranishëm në Kukës aty ku ka parë nga afër ecurinë e punimeve në rikostruksionin total të stadiumit Zeqir Ymeri, presi
"Të vrasin natën e të qajnë ditën", si e eliminoi djali i xhaxhait 55 vjeçarin në Dukagjin Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin ku si pasojë mbeti i vrarë 55 vjeçari Lazër Arraj. Mësohe