999 rezultate për

duhej

Hodhi në gjyq komshiun për 10 cm, britaniku humb shtëpinë 1 milion euro (FOTO LAJM) Është një histori në kufijtë e së pabesueshmes prandaj edhe ka pushtuar të gjitha mediat britanike gjyqi mes dy komshijv
Milinkovic: Para ndeshjes e kam thënë qe fitorja na duhej për të dyja, edhe për pikët dhe për psikologjinë Tekniku i Kukësit pas ndeshjes foli për media me atë fitore të merituar ndaj skuadrës durrsake. Ai tha se fitorja ishte
Politikani gjerman propozohet për negociator në bisedimet Kosovë - Serbi Drejtori i Programit për ndërtimin e paqes e drejtësisë në Institutin për studime të të drejtave të njeriut në Columbia
Kreshnik Spahiu kritikon Ismail Qemalin: Gabove, flamuri s'duhej ngritur në Vlorë Pas dështimit dhe zhgënjimit nga zgjedhjet e 25 qershorit, Kreshnik Spahiu është rikthyer dhe ka “goditur” në ditët më t
Deda: Albin Kurti duhej të paraqitej në gjykatë Ish-anëtari i Vetëvendosjes, Ilir Deda, i ftuar në intervistën me Fidan Jupollin ka komentuar zhvillimet e fundit, përf
Mbrëmë duhej të ishte në Shqipëri, Saimir Tahiri shtyn vizitën në Gjermani Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri mbrëmë duhet të ishte kthyer në Shqipëri pas një vizite për çështje familjare në
Zyrtari i VV-së: Vetëvendosja s’duhej ta përkrahte Bahtirin! Një zyrtar i Vetëvendosjes ka mbetur i habitur me vendimin e partisë së tij për të mbështetur Agim Bahtirin në balotazh.
Nuk është Llalla, por ky prokuror që pritet të fusë "peshkaqenët" në burg Deklaratat e bujshme se në janar pritet të ketë arrestime "peshkaqenësh" nuk janë aspak të rastësishme nëse shohim zhvil
Tahiri i zhgënjyer nga Rama: Disa gjëra duhej t’i thoshte ndryshe Ish-ministri i Brendshem Saimir Tahiri ka hapur dyert e shtepisë së tij për gazetarin Sokol Balla në emisionin e të cili
Habit ish-autorja e Big Brother: Adelajda nuk duhet varrosur në Kavajë Ish – autorja e “Big Brother Albania”, Zefina Hasani ka reaguar për vdekjen e Adelajda Xhamanit por ka habitur me atë që
Lidhja e Tahirit me Habilajt, a është kjo qeveri në dispozicion të trafikantëve? Analisti Andi Bushati ka vendosur ta komentojë sërish situatën më pikante të castit. Ndër të tjera ai ka thënë se eg
Burgosja e Saimir Tahirit? Reagon prokurori që arrestoi Fatos Nanon Saimir Tahiri vazhdon të jetë i lirë pavarësisht se Prokuroria e Krimeve të rënda kërkoi arrestimin e tij. Kjo për sh
Pacolli: Kjo ditë i dedikohet rinisë Kreu i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka hedhur votën e tij për zgjedhjet lokale që po mbahen sot. Pacolli ka
Nesër, gjykatësit serbë pritet të betohen para Thaçit Dyzet e dy gjykatës të sistemit paralel juridik serb në Kosovë janë thirrur që nesër të japin betimin para Presidentit H
Flet gjyshja e të riut që u sharrua me kallash: S’vranë atë që duhej Pas ngjarjes së rëndë në Lushnje ku u vranë dy të rinj dhe u plagosën dy të tjerë, policia shpalli në kërkim autorët.
Autori i golit kundër Shqipërisë: Na duhej ajo fitore Antonio Candreva, ka thënë se kombëtarja Azzure është dashur të fitonte patjetër. Sulmuesi italian ka qenë ndër më të
Puna më e vështirë në botë? Të pastrosh xhamat në Tajlandë (FOTO LAJM) Pastrimi i dritareve në Tajlandë është padyshim një punë e jashtzakonshme. Një turist ndërsa po ecte nëpër rrugët e B
Ndoka për mirditoren që përloti Kuvendin: Rigerta duhej të godiste fort! Pas fjalimit që përloti dhe bëri të duartrokasin të gjithë të pranishmit në kuvend, ka reaguar deputeti i Shkodrës Nard
Presidenti i Olympiacos: Hasin duhej ta shkarkoja më herët Besnik Hasi pati një eksperiencë të shkurtër dhe mjaft të diskutuar në krye të skuadrës së Olympiacos, duke u larguar me
Selami: Gara në PD nuk ishte e barabartë, por duhej bërë Ngjarjet në gjirin e partisë kryesore të opozitës pas humbjes së thellë të 25 Qershorit kanë treguar një realitet që duk