999 rezultate për

duart

Mund ta keni vënë re, pse stjuardesat i mbajnë duart mbrapa kurrizit Të gjithëve ju ka rastisur të udhëtoni me avion për pushime apo për punë, e me siguri e keni vënë re që stjuardesat i mb
Po e shkatërrojmë fytyrën me duart tona, ekspertët japin alarmin për kremërat Dr. Sobia Ali, me seli në Edinburg, thotë se ne duhet të heqim dorë nga idratusit për të mirën tonë. Gratë po bëhen t
Ju dridhen duart? Mësoni arsyen pse ndodh kjo gjë Mund ta vëreni dridhjen e duarve në mëngjes, kur po pini kafe apo shkruani mesazhe në telefon. Nuk jeni të vetmit. Dr
Kur tanket bien në duart e të paaftëve (FOTO LAJM) Konsiderohet si një ndër mjetet më të fuqishme të një ushtrie, por për drejtimin e tyre nevojitet njerëz të specializuar
Bayern Mynih zhgënjen ndaj Freiburg (VIDEO) Skuadra e Bayern Mynih nuk ka shkuar më shumë se një barazim në shtëpi ndaj Freiburg. Bavarezët dominuan lojën dhe shënu
Deputetët e këtij shteti shëndërrohen në "gogolë" , kryeministri i duartroket (FOTO LAJM) Festa e Halloëeen është mjaftë e përhapur në botë, por në Amerikë dhe Kanada është shumë e ndjekur. 31 tetori është
Khabib shtrëngon duart me Erdoganin (FOTO LAJM) Kampioni absolut në peshat e lehta të UFC-së, Khabib Nurmagomendov pas triumfit në Las Vegas përballë kundërshtarit irla
Zien rrjeti, Harry thyen protokollin dhe i vë duart në të pasme Meghanit? Prej disa ditësh, Princ Harry dhe Meghan Markle po shijojnë një turne në Australi, por ditë pas dite mediat kanë një gjë
Ndodh në mes të rrugës, motra e Encës i fut duart të dashurit në vendin intim (FOTO LAJM) Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara në rrjetet sociale. Ndryshe nga sa bëjnë shumë këngëtare të tj
Pjerin Ndreu shpërthen kundër Berishës: Plakut i mbajnë duart era gjak! Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ditën e sotme është akuzuar nga ish-kryeministri SAli Berisha, se ai ka lidhje me të ngusht
Duartrokitje për Ronaldon dhe selfie me një tifoz, çfarë nuk u pa mbrëmë (VIDEO) Cristiano Ronaldo u rikthyer mbrëmjen e kaluar në stadiumin ku nisi karrierën si futbollist profesionit “Old Trafford”.
Orgji e ministrave me dashnoret? Artan Hoxha: Po u hapen kamerat e Santa Quarantas do ketë spektakël Artan Hoxha ka deklaruar ditën e sotme pas arrestimeve të bujshme disa fakte interesante për Escobarin e Ballkanit, Klem
Mësoni arsyen pse stjuardesat i mbajnë duart mbrapa të lidhura ë gjithëve ju ka rastisur të udhëtoni me avion për pushime apo për punë, e me siguri e keni vënë re që stjuardesat i mba
Lot dhe duartrokitje në derbin suedez, i jepet lamtumira e fundit futbollistit shqiptar (VIDEO) Në datën 11 tetor u nda nga jeta futbollisti me origjinë shqiptare, Labinot Harbuzi pas një ataku kardiak. Ai ka qenë pj
Zbuloni mesazhet që i keni dhënë me veprime partnerit kur keni dalë në takim Përshtypja e parë është shumë e rëndësishme, prandaj kujdesemi shumë që në takimin e parë të mos bëjmë asgjë të gabuar.
Shikojini duart tuaja me kujdes, këto janë shenjat e rrezikut Ndryshime të llojllojshme në shuplakat dhe gishtat tanë mund të tregojnë problemet në pjesët e tjera të trupit, prandaj
"Larg duart nga Salah" Mohamed Salah po kalon një moment aspak të mirë. Egjiptiani ka përfunduar në qendër të kritikave, por të shumtë janë edh
Sakrifica e këtyre nxënësve për shkollën është e admirueshme (VIDEO) Fëmijët e vegjël në rrethin e Assam, Biswanath rrezikojnë jetën e tyre çdo ditë për të shkuar në shkollë. Në një vide
Do t’ju përlotë, e vërteta e trishtë që fshihet pas kësaj pikture të famshme Në një fshat të vogël afër Nurembergut, jetonte një familje me 10 fëmijë. Për të siguruar ushqim e strehim për familjen,
Zbulohet shkaku: Ja pse ju dridhen duart! Ndoshta dridhja e duarve ka filluar së fundmi. Ose mbase po përkeqësohet edhe më shumë. Me siguri ka nisur gradualisht.