999 rezultate për

drin

"Stop përbaltjes", Kalo zbulon ku qëndron problemi në dobësinë e sistemi shëndetësor Mjeku Tritan Kalo njihet si një nga kritikët e mëdhenj dhe ka bërë mjaft polemika me ata persona që në këtë periudhë pan
Moti i keq: Ja si paraqitet situata në kaskadën e Drinit dhe HEC-in e Vaut të Dejës Gjatë ditës së sotme administratori i KESH, Benet Beci së bashku me stafin kanë monitoruar nga afër situatën në Hidrocen
HEC-et e Drinit buzë kuotave maksimale: Situata e rrezikshme në Vaun e Dejës dhe Koman Reshjet e dendura të shiut kanë bërë që dy prej hidrocentraleve të kaskadës së drinit të jenë pranë kuotave maksimale du
Mbreti Messi dhe trashëgimtari i tij Pedri Lionel Messi duket se e ka gjetur partnerin ideal. Bëhet fjalë për talentin spanjoll, Pedri Gonzales që po rritet nga nd
Rektori i jep lamtumirën doktor Drini dobit: Do takohemi të gjithë një ditë Rektori i Universitetit të Mjekësisë në Tiranë, Arben Gjata ka bërë një postim ku i ka dhënë lamtumirën Dr.Drini Dobit q
"Lamtumirë mik dhe koleg!": Mesazhe prekëse në kujtim të mjekut Drini Dobi Mbrëmjen e djeshme mjeku neurolog Drini Dodi ndërroi jetë në Itali si pasojë e inektimit me koronavirus. Lajmi preku
Rama reagon për ndarjen nga jeta të doktor Drini Dobit: Boshllëk i veçantë! Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ndarjes nga jeta të mjekut të njohur neurolog të QSUT, Drini Dobi. Shefi i qever
Ndërron jetë nga COVID-19 mjeku i njohur Drini Dobi COVID-19 i ka marrë jetën mjekut Drini Dobi, i cili pak ditë më parë u nis drejt Italisë për kurim më të specializuar.
Në gjendje të rënduar prej disa ditësh! Manastirliu: Ndihmë për mjekun Drini Dobi! Pas disa ditësh thirrje për ndihmë në rrjetet sociale, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu shkruan se qeveria s
Hapa mbrapa, BE heq nga axhenda integrimin e Shqipërise dhe Maqedonisë së Veriut Kuadri negociues me Shqiperinë dhe Maqedoninë e Veriut është hequr nga axhenda e ambasadorëve të Bashkimit Europian për
Jeni kurioz? Sara publikon foton e parë që ka shkrepur me Ledrin (FOTO LAJM) Teksa është në pritje të bebushes që të vijë në jetë, e dashura e Ledrit që tashmë ka marrë më shumë vëmendje se edhe ve
"Më plasën ujërat", Sara ve në lojë Ledrin dhe përlotën rrjetin (VIDEO) Ky skenari që të bësh partnerin me zemër duke i thënë më plasën ujërat, është i famshëm. Qarkullojnë plot video të tilla
E veshur nga Valdrin Sahiti, Paris Hilton shkëlqeu mbrëmë në AMAs (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u mbajt ceremonia e përvitshme e ndarjes së çmimeve AMAs. Nën rregulla strikte për shkak të emergje
Dorëhiqet gjyqtarja, shtyhet sërish seanca për Valdrin Pjetrin Seanca për shqyrtimin e kërkesës për pushimin e hetimeve ndaj Valdrin Pjetrit është shtyrë për të dytën herë. Mësohe
Janë identik, njihuni me sozinë e Ledri Vulës (FOTO LAJM) Lajm i mirë. Ledri Vula ka dikë që i ngjan dhe i ngjan shumë! Më e bukura është se i ashtuquajturi "sozia" e tij, ndodhe
Stresi e pranon vetë: Ishte një lojë, nuk jam infektuar me COVID-19! Sa herë që flitet për Stresin vëmendja është maksimale, sepse reperi ka gjithmonë diçka për të treguar. Kohët e fund
Prokuroria kërkon pushimin e hetimeve ndaj Valdrin Pjetrit Prokuroria ka kërkuar pushimin e hetimeve ndaj Valdrin Pjetrit, ish-kryebashkiaku i Shkodrës i cili u largua nga detyra
Mezi prisni? Ledrin dhe Sarën do t'i shihni bashkë në televizion (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka zbuluar të ftuarit specialë në sezonin e ri të emisionit “Dua të të bëj të lumtur” që fillon në janar.
Ofenduan vajzën dhe dhëndrin e Erdogan, arrestohen 11 persona 11 persona janë arrestuar në Turqi, pasi dyshohen të kenë ofenduar vajzën dhe dhëndrin e presidentit Erdogan, në rrjetet
"Bastardimi", Valdrin Sahiti do ta zhdukte këtë trend që e shohim çdo ditë Valdrin Sahiti është një ndër stilistët më të talentuar të trojeve shqiptare. Suksesi i tij i ka kaluar kufijtë dhe pers