999 rezultate për

drejtuesi

Vendi u pushtua nga moti i keq, Policia shton prezencën në akset rrugore Pas shirave të dendur dhe erërave të forta që pushtuan vendin, Drejtoria e Policisë Rrugore ka njoftuar se policia rrugo
Asnjë pistë konkrete për atentatin ndaj Gjinit, prokuroria mbledh drejtuesit e policisë Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot në një takim drejtues të Policisë së Shtetit për të diskutuar rreth atentatit ndaj 5
Aksident i rëndë në Bulqizë, 32 vjeçari niset me helikopter drejt Tiranës Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bulqizë ku një 32-vjecar që po drejtonte motorin është përplasur me
Aksident tragjik në Kurbin, humb jetën 55-vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kurbin, në aksin Laç-Patok. Raportohet se janë përplasur dy makin
Kodi i kuq! Rama jep paralajmërimin e fortë për drejtuesit e Policisë Kryeministri Edi Rama ka bërë një paralajmërim të fortë për Policinë e Shtetit. Burime nga mbledhja e organizuar sot
Përplaset për vdekje 63 vjeçari në Durrës Një biçiklist është përpasur për vdekje mëngjesin e sotëm nga një automjet tip Benz. Sipas policisë, ngjarja e rëndë
E ardhmja ende e pakonfirmuar, menaxheri i Dybalas mbërrin në Torino Menaxheri i Paulo Dybalas do të bisedojë me drejtuesit e Juventusit. Paulo Dybala ende nuk e ka konfirmuar të ardhmen
Pas takimit të agjentit me drejtuesit e klubit "zikaltër", vendoset e ardhmja e Lautaros Inter ka marrëveshje me Lautaro. Agjenti i Lautaro Martinez ka mbyllur sot takimin me krerët e skuadrës së Inter, në
Largohu ose... Drejtuesit e Barcelonës "kërcënojnë" Luis Suarez Mediat katalanase konfirmojnë se marrëdhëniet mes Barcelonës dhe Luis Suarez janë mjaft të tensionuara, pasi futbollisti
Drejtuesi i Werder konfirmon interesimin e skuadrës angleze për Rashican Clemens Fritz ish-mbrojtësi anësor i Werder Bremen aktualisht në rolin e drejtuesit te skuadra bardhjeshile ka konfirmua
E hëna nis me aksidente, niset te Trauma drejtuesi i mjetit Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kamëz, ku një automjet është përplasur me shtyllën e si pasojë ka mbetur i
"Drejtuesit s'më dëgjuan, nuk e desha Cikalleshin", trajneri i Konayspor i bën gropën vetes Sokol Cikalleshi ditën e djeshme u zyrtarizua në klubin e elitës turke, Koniaspor. Megjithatë, menjëherë pas zyrtari
Orë vendimtare te Interi, disa futbollistë me valixhet gati Te Interi po kalojnë orë mjaft intensive sa i përket merkatos, pasi drejtuesit e klubit po punojnë në pista të ndryshme,
Juventusi pa sulmues "pykë", Pirlo rrit presionin te drejtuesit Gonzalo Higuain ka prishur kontratën me Juventusin dhe ka udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, për t’iu bas
U kap pa targa dhe me krom në makinë, vëllezërit dhe kushërinjtë ngrihen kundër policisë Policia ka vënë në pranga tre persona ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. Policia sqaron se forcat e rendit n
Nainggolan i mbeti në derë, Interi befason me vendimin e marrë për belgun Radja Nainggolan me shumë gjasa do të mbetet zikaltër këtë sezon. Pas huazimit te Cagliari, drejtuesit e Interit, duk
Shokon spikerja shqiptare: Të ngacmojnë drejtuesit e televizioneve të mëdha (FOTO&VIDEO) Jeni mësuar ta shihni në rolin e spikeres dhe të dinin pak për jetën e saj private. Por e ftuar në "Ditë e re", spike
Aksident i rëndë në Balldre, shoferi niset me urgjencë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në autostradën Lezhë-Shkodër, ku një automjet ka përplasur një motoçikletë.
Babai i Messit flet para takimit me drejtuesit e Barcelonës: Qëndrimi në Katalonja i vështirë Ashtu siç ishte paralajmëruar, Jorge Messi, që është njëkohësisht babai dhe menaxheri i Lionel Messit, ka mbërritur para
"Fiksimi" i Stankoviçit, kush është lojtari i Tiranës që çmendi drejtuesit e Crvena Zvezdës Dejan Stankoviç dhe stafi i Crvena Zvezdës në fund të ndeshjes me Tiranën kanë veçuar një lojtar nga bardheblutë. Bëhet