999 rezultate për

drejtuesi

E ardhmja e Contes në dyshim: Pas Krishtlindjeve takohem me drejtuesit e klubit Interi do ta mbyllë vitin me transfertën ndaj Veronës nesër në mbrëmje në "Bentegodi", ndërsa Conte ka dalë sot në konfe
Gati oferta, drejtuesit e Realit të bindur për afrimin e Mbappe Real Madrid është shumë i sigurt se do ta përfundojë një marrëveshje me PSG për Kylian Mbappe për vitin e ardhshëm, sipa
Interi pritet të bëjë ndryshime të mëdha në janar, largohen 5 futbollistë Drejtuesit e Interit dhe trajneri Antonio Conte e kanë të qartë strategjinë e merkatos për muajin janar, pasi kanë plani
Po kalon momentin e tij më të mirë te Roma, Mkhitaryan shpërblehet me rinovim kontrate Fantazisti armen Heinrikh Mkhitaryan është shndërruar në një pikë mjaft të rëndësishme për skuadrën e Romës, ndaj tani d
Makina përplas për vdekje këmbësorin Një person i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë. Ngjarja e rëndë është raportuar në lagjen "24 Maji" të Vlorë
Atletico i pakënaqur me Torreiran, uruguajani pritet të largohet që në janar Skuadra e Atletico Madrid nuk është ndarë aspak e kënaqur me futbollistin Lucas Torreira. Klubi nga Madridi e huazoj
Aksident në Elbasan, drejtuesi i mjetit ishte në gjendje të dehur Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident në Elbasan, në vendin e quajtur Ura e Shkumbinit. Paraprakisht raportohet se
Shefa rendi dhe krimesh, kush janë drejtuesit e policisë të arrestuar në Vlorë Ditën e sotme operacion kundër kultivimit të kanabisit në Vlorë, solli arrestimin e 27 personave dhe shpalljen në kërkim
Ekskavatori bie në kontakt me rrymën elektrike, vdes drejtuesi i mjetit Një mjet i rëndë ka rënë në kontakt me rrymën elektrike e për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i saj. Ngjarja e rëndë
"Polic me vetëm 6 muaj shkollë", Ish-drejtuesi: Efektivi që vrau të riun u emërua jashtë kritereve Ekzekutimi i 25-vjeçarit Klodian Rasha, nga efektivi i forcave Shqiponja Nevaldo Hajdaraj ishte tema e diskutimit sonte
Artan Hoxha flet për përplasjen mes dy bandave në Elbasan: 14 të vrarë për 50 kg kokainë Gazetari Artan Hoxha thotë se nga dy grupe të lidhura me aktivitetin kriminal në Elbasan, brenda dy vitesh rezultojnë 14
"E ke mbushur policinë me barkderra", reagon Policia e Shtetit pas deklaratave në Kuvend "Ndaj i bëjmë thirrje kujtdo që aludon, akuzon apo përbalt punonjësit e Policisë dhe drejtuesit e saj që të ndalë këto s
Capello zbulon prapaskenën: Ishte një lojtar që nuk e doja, dukej keq në stërvitje por ndryshova mendim Fabio Capello ka zbuluar për Sky Sport një prapaskenë që ka ndodhur gjatë kohës kur drejtonte Roma-n dhe që ka patur lid
Aksident i rëndë në Golem, drejtuesi i motorit lihet i shtrirë në rrugë Ditën e sotme ka ndodhur një aksidet i rëndë me pasojë vdekjen në Golem të Durrësit. Një motor është përplasur me një
Drejtuesit te "Shfeqet Ndroqi" japin detaje për 60 vjeçarin që u vetëvra Spitali “Shefqet Ndroqi” ka reaguar në lidhje me aktin e rëndë të kryer nga një pacient i infektuar me Covid-19 i cili i
Policia bën paralajmërimin për këtë aks rrugor: Kini kujdes, ka ngrica në rrugë! Policia ka dhënë njoftimin e rëndësishëm për të gjithë drejtuesit që do të kalojnë në aksin rrugor Korçë-Goricë. Në
Ndahet nga jeta ish-drejtuesi i lartë i Flotës tregtare Ish-drejtuesi i FLD dhe Flotës Tregtare Petrit Myftiu është ndarë nga jeta. Lajmin e ka bërë me dije ish-zëvendëskoma
Aksident i frikshëm, makinat bëjnë "xing" në autostradë Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në superstradën Lezhë-Laç, në afërsi të kryqëzimit të ishull Lezhës. Buri
Humbja turpëruese me Spanjën, drejtuesit e futbollit gjerman mbledhje urgjente Pas humbjes së turpshme 6-0 në Ligën e Kombeve ndaj Spanjës, të gjithë pyesin veten se si do të jetë e ardhmja e trajner
Makina përplas drejtuesin e biçikletës, dërgohet në gjendje të rëndë në urgjencë Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin nacional Korçë-Pogradec ne afërsi të fshatit Buçimas. Burimet