999 rezultate për

drejtua

Murinho drejtuar presidentit: E dua Moratan, ofro sa të duash Jose Murinho i trembet negociatave Real- Morata për ta bindur lojtarin për të qendruar. Murinho i është drejtuar preside
Një tjetër italian shfaqet për të drejtuar kombëtaren Trajneri i ardhshëm i Kombëtares shqiptare mund të jetë sërish i huaj, madje dhe italian. Presidenti Armando Duka është
Formacioni më i mirë që ka drejtuar në karrierë Ancelotti (FOTO LAJM) Një ndër trajnerët më të mirë në botë në vitet e fundit, Carlo Ancelotti sot feston ditëlindjen e tij të 58-të në jetën
Rama reagon për letrën e Hahn drejtuar shqiptarëve: Mesazh i pazakontë Kryeministri Edi Rama ka reaguar menjëherë pas letrës që iu dërgoi eurodeputeti Hahn shqiptarëve. Me anë të një statu
Ja çfarë kërkesash i drejtuan sot nacionalistët maqedonas Zaev-it Sot ishte dita e 57 në radhë e protestave të organizuar “Iniciativa për Maqedoni të Bashkuar”. Protestuesit u mblodh
Disa këshilla për t’i drejtuar ëndrrat tuaja drejt suksesit Definicioni i suksesit ndryshon tek çdo njeri, mirëpo ai gjithsesi mbetet gjëja e vetme ku të gjithë shpresojnë pa marrë
Ja mesazhi drejtuar PD-së që vlavitet në stadiumin e Palermos (FOTO) Dy tifozë shqiptarë në stadiumin e Palermos kanë shpalosur edhe një mesazh politik. Ata shkruajnë: “Voto Vetingun Baftja
Veseli: Muret i takojnë së shkruarës, Kosova është e drejtuar nga e ardhmja Kreu i parlamentarit të Kosovës, Kadri Veseli, ka lajmëruar qytetarët që të mos bien pre e asnjë provokimi. Ky koment ka
Denesovski zbulon kushtet e BDI-së drejtuar Gruevskit? Pas përfundimit të zgjedhjeve në Maqedoni, tashmë qëndron dilema për koalicionet mes partive por edhe kushtet që ato kan
ITALI/ Goditet një grup kriminal i drejtuar nga shqiptarë Në Itali është goditur një grup kriminal i drejtuar nga shqiptarë, identitetet e të cilëve ende nuk bëhen me dije. G
Skandali seksual/ Nusja dhe vjehrra thyejnë rekordet, ja sa herë i janë drejtuar policisë 40 vjeçarja e cila u kthye në kryefjalë të ditës për shkak të video-skandalit me gjyqtarin, ka thënë para hetuesve se aj
Serbi-Shqipëri, ja kur do të luhet derbi i Ballkanit femra Futbolli në Shqipëri është kthyer në një fe dhe tashmë masivizimi ka arritur kulmin edhe tek femrat. Kombëtarja e 19 vje
Tërmeti/ Letra e zjarrfikësit drejtuar vogëlushes: Na fal që mbërritëm vonë (FOTO) “Përshëndetje vogëlushe! Na fal që mbërritëm vonë”. Kështu e nis letrën e tij, Andrea, një nga zjarrfikësit që për di
Përmbytjet në Maqedoni/ Basha-Ramës: Ofro ndihmë Kreu i PD-së Lulzim Basha është solidarizuar dhe ka ngushëlluar familjet e viktimave nga përmbytjet në Maqedoni. Ai
"Dashuri dhe urrejtje". Ç'po ndodh me Ramën e Metën? Dashuria mes Ramës dhe Metës e ngjizur në 1 prill 2013 ka përfunduar. Kjo u shpalos mjaft qartë sot kur Fatmir Xhafa ia
"Ranieri është trajneri më i keq që më ka drejtuar" Nëse do të lexonit diku "Ranieri është trajneri më i keq" me siguri nuk do ta besonit. Gjtihsesi ish mbrojtësi i Romës,
Ja çfarë shkruan Thaçi në letrën e drejtuar Mogherinit (FOTO LAJM) Institucionet e Kosovës kanë kërkuar nga përfaqësuesja e BE-së Federica Mogherini që të pranojë kushtet për vazhdimin e
UEFA zbulon 11-shen më të mirë që ka drejtuar Mourinho (FOTO LAJM) UEFA ka publikuar një formacion 4-3-3 me lojtarët më të mirë që ka drejtuar në karrierën e tij, Jose Mourinho. Formac
Ngrihet akt-akuzë për terrorizëm kundër dy kosovarëve Prokuroia e Kosovës ka ngritur akt-akuzë kundër dy shtetasvs kosovarë të identifikuar me inicialet A.R dhe L.R. Në ak
Rama "hakmerret" ndaj Blushit duke iu drejtuar PD: Është njëri nga ju! Pas fjalës së Blushit, Rama është "hakmarrë" me të njëjtën monedhë por duke përdorur PD, për të dhënë mesazhin e tij. Kr