999 rezultate për

drejtor

Drejtori sportiv akuzon ish-pronarët kinezë për borxhet: Ishim aq keq, sa pranuam përjashtimin nga Europa Pas largimit të Silvio Berlusconit, mendohej se kinezët do të ishin shpëtimi i Milanit. Megjithatë Yonghong Li e mba
E bujshme! Ish-drejtoresha e Tatimeve braktis PS-në, Shehaj kandidon për LSI Drejtoresha e famshme e Doganave, Brisida Shehaj, ka braktisur PS. Pas kritikave të hapura, ish-drejtoresha e Tatimev
Djali i ish-drejtorit, i riu që vrau Idajet Dullën nuk pranohet në burgun e Durrësit Arbër Kote, i riu i arrestuar për vrasjen e ndodhur në Durrës, ku qëlloi me thikë në zemër Idajet Dullën, nuk është pran
Vrau me thikë në zemër 33 vjeçarin, merret vendimi për djalin e ish-drejtorit socialist Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për Arbër Koten, i cili vrau me thikë në zemër 33 vjeça
Drejtori sportiv i Juventusit telefonon Suarez, i konfirmon gjithçka Fabio Paratici ka telefonuar Luis Suarezin. Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, javëve të fundit është lidhur me një
Vrau me thikë në zemër 33 vjeçarin, arrestohet djali i ish-drejtorit socialist Policia ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e Arbër Kotës, të riun i cili dyshohet se vrau me thikë në zemër 33 vjeç
Vrau 34-vjeçarin për një rrugë, autori djali i ish-drejtorit të njohur Pasditën e sotme në Durrës në Plepa ndodhi një ngjarje e rëndë ku pas një sherri, humbi jetën një 34-vjecar pasi u qëllu
Ndryshime të tjera në kupolën e Policisë, jep dorëheqjen numri 2 në Tiranë Numri dy i policisë së Tiranës ka dhënë dorëheqjen. Këtë mëngjes mësohet se zëvendës drejtori i Policisë së Tiranës,
Cikloni në Detin Jon, Drejtoria Detare paralajmëron përkeqësim të motit Edhe pse krijimi i ciklonit në ujërat e detit Jon nuk përbën rrezik serioz për Shqipërinë, Drejtoria e Përgjithshme Deta
Përkeqësimi i motit, paralajmëron Drejtoria Detare: Merrni masa! Drejtoria e Përgjithshme Detare ka nxjerrë një paralajmërim ku bën me dije se duke filluar nga pasditja e së enjtes, një
Drejtori sportiv i Barcelonës tregon nëse do të arrijë edhe një sulmues i ri Drejtori sportiv i Barcelonës ​​Ramon Planes, me rastin e prezantimit të Miralem Pjanic, ka folur në një kon
Vritet me armë zjarri brenda makinës 33 vjeçari Mëngjesi i sotëm ka nisur me një ngjarje të rëndë në Rrogozhinë. Klevis Kapllani, 33 vjeç është gjetur i pajetë brend
Presion për votat, PD padit në prokurori drejtorin e ISHSH-së Partia Demokratike e Elbasanit ka paditur në prokurorinë e Elbasanit drejtorin e ISHSH-së Elbasan, Blendi Musai. Sip
Artan Lames nuk i "rrojnë" drejtorët: S'ka fund rrumpalla në Kadastrën e Vlorës Kadastra e Vlorës mesa duket nuk gjen qetësi. Prej kohësh, drejtuesit e saj, pak pasi marrin në dorë postin japin dorëhe
Infektohet me COVID-19 drejtoresha e kopshtit në Elbasan, karantinohet stafi Ditën e sotme, 5 persona rezultuan të infektuar me COVID-19 në Elbasan. Një nga të infektuarit mësohet se është drejt
Hapja e shkollave të hënën, drejtoresha e OBSH për Shqipërinë jep dy mesazhe Drejtoresha e OBSH-së për Shqipërinë, Dr. Bettina Menne, ka lëshuar një mesazh për nisjen e vitit të ri shkollor të hënë
Drejtori i shkollës "shëtiste" jashtë vendit, por rrogën e merrte: Nisin hetimet për drejtoreshën e arsimit Policia e Dibrës ka nisur procedimin penal për dy persona të cilët kanë shpërdoruar detyrën. Bëhet fjalë për një ish-
Plash sherri mes grave te Drejtoria e Policisë Tiranë (VIDEO) Katër gra janë zënë me njëra tjetrën para hyrjes së drejtorisë së Policisë së Tiranës. Shkak është bërë debati për ra
I vinte "gjoba" subjekteve private, arrestohet inspektori i Drejtorisë së Tatimeve Një inspektor i Drejtorisë së Hetimit Tatimor në Drejtorinë e Përgjithshme e Tatimeve është vënë në pranga nga Policia.
"Këtu do të derdhet gjak", tetë shqiptarë kërcënojnë drejtorin e burgut të Korfuzit Kërcënimet nga një i burgosur shqiptar drejtuar Drejtorit të burgut të Korfuzit dhe informacioni që kishin shërbimet inf