999 rezultate për

djem

Beqarë dhe për shtëpi: 7 djemtë VIP shqiptar që pastrojnë e gatuajnë (FOTO LAJM) Ata komentohen shpesh për këngët e reja, koncertet, makinat e shtrenjta, jetën private, por jo të gjithë e dinë se ata j
Humbja e Kombëtares, komenton ish-drejtori i shtypit në FSHF Nga Gert Çarçani Shperthimi emotiv dhe i zakonshem pas humbjes me Francen serish ka rritur dozat e agresionit
Më në fund, pas 10 djemve vjen një vajzë për çiftin Pasi u bënë prindër të 10 djemve rresht, një çift ka mirëpritur në jetë një vajzë. Alexis dhe bashkëshorti i saj David s
Zbuloi aplikacionin për njohje të reja, gjyshja i futet punës për njohje me djem të rinj Një gjyshe ka zbuluar mundësitë që të ofrojnë aplikacionet e njohjeve të reja dhe thotë se nuk ka parë gjë më të mirë.
E RENDE/ Shokët e klasës e lyejnë me benzinë 8-vjeçarin dhe i vënë flakën Një djalë, 8-vjeç është duke luftuar me jetën, pasi u sulmua nga disa shokë klase. Ngjarja ndodhi në Rusi, ku 8-vjeça
Revoltohet Genc Prelvukaj: Jemi zero për sa bëhen figura popullore djem kriminelesh politikanesh të korruptuar Reperi kosovar përmes një shkrimi të postuar në llogari në Facebook ka folur për disa dukuri të cilat janë të pranishme
Motra e Encës gjithmonë +18, flet për mardhënien me djemt me ngjyrë (FOTO LAJM) Ndonëse shumë e re në moshë Uindi Haxhia është një nga ato vajza që di të bëjë shumë zhurmë, dhe si rrjedhojë komentohet
MISTERI/ Kush dhe pse i duan të vdekur djemtë e Spartak Brahos? (VIDEO) Prej ditës së djeshme në media qarkullon lajmi se njërit prej djemve të Spartak Brahos i kanë bërë atentat sipas një mes
Konfirmimi i dyshimit të tmerrshëm? Pse në Shqipëri lindin më tepër djem se vajza (FOTO LAJM) Në mbarë globin ka diferenca të raportit gjinorë në faza të ndryshme të jetës. Shqipëria u rendit ndër vendet me normë t
E ekzekutuan djemtë e pronarit të vilës ku punonte, detaje rrëqethëse nga vrasja e të riut në Tiranë Policisë i është dashur 24 orë që të zbardhë krimin e ndodhur dje në mes të Tiranës ku 26 vjeçari Indrit Ccela u qëllua
STUDIM/ Djemtë tullacë perceptohen nga vajzat si më tërheqës dhe inteligjentë (FOTO LAJM) Sipas një studimi të bërë në Universitetin e Pensilvanisë, djemtë tullac besohet që janë që janë më dominant dhe më të s
E RËNDË/ Të rinjtë shqiptarë masakrojnë nënën dhe dy djemtë e saj Një bandë me të rinj shqiptarë ka terrorizuar të gjithë plazhin e Riminit me aktet e tyre barbare kundrejt një familje i
Pse djemtë duan seks në mëngjes dhe vajzat në mbrëmje Femrat parapëlqejnë të bëjnë seks gjatë natës, kurse meshkujt preferojnë orët e para të mëngjesit. Ju me siguri e keni v
Grushte e shkelma deri në nxerrjen e armëve, policia zbardh sherrin mes 6 djemve në Shijak Policia e Shijakut zbardh dhe dokumenton ngjarjen e ndodhur dy ditë më parë duke shmangur përshkallëzimin e mëtejshëm të
Studim, djemtë tullac perceptohen si më tërheqës dhe më atraktiv Tullac dhe të suksesshëm: Studimet pretendojnë se këta meshkuj janë më atraktiv. Sipas një studimi të bërë në Univers
Policia aksion në Laprakë, ndalon një grup të rinjsh Mbrëmjen e sotme policia në Tiranë, në zonën e Laprakës ka ndaluar disa persona të cilët dyshohet se shisnin lëndë narko
Është më e keqe tradhtia e djemve apo e vajzave? Duket që djemt dhe vajzat janë të barabartë kur është fjala për tradhtinë, mirëpo shpesh zhvillohen polemika rreth asaj
Emocionuese, mbledhësit e mbeturinave befasojnë 100 vjeçaren për ditëlindje (VIDEO) Një grua që arriti mrekullisht në të 100-tat e saj u surprizua në një mënyrë të mrekullueshme me rastin e ditëlindjes së
Kush tha që djemtë nuk flasin për vajzat? Ja çfarë thonë me shokët për të dashurat Ky tekst është shkruar nga një djalë. Me të metën që është i huaj dhe kjo listë nuk do përmbajë shumë shprehje që përdor
Matura 2019, vajzat mposhtin djemt në rezultate edhe pse asnjë me mesataren 10 Nga 36 mijë nxënës që përfunduan maturën shtetërore 2019 ka një numër të larte të atyre që arritën rezultate shumë të la