999 rezultate për

djali

Humbi djalin në muajin e katërt, gruaja shpërndan foton e fetusit të sapoformuar (FOTO LAJM) Një nënë zemërthyer ka marrë guximin për të publikuar fotot e vogëlushit të saj të vdekur, pasi mjekët i thanë se ai nuk
Gruaja e djalit të Berishës feston halloween, duket si lepurushe (FOTO LAJM) Armina Mevlani, gruaja e djalit të Sali Berishës ka festuar halloweenin. Ajo është një nga blogeret më simpatike shqi
"Më mungon shumë baba", mesazhi prekës i djalit të presidentit të Leicesterit Para disa ditësh në Angli ndodhi tragjedia e rënies së helikopterit të presidentit të skuadrës së Leicester Cityt ku në
Aksidentohet Erion Dreshaj, djali i gjyqtarit Erion Dreshaj është emri i të aksidentuarit në mëngjesin e sotëm në fshatin Lubozhdë të Istogut. I njëjti është vetëa
Hamilton nga një kërkesë të veçantë për djalin e Schumacher Kampioni i botës në Formula 1, Lewis Hamilton ka theksuar se dëshiron shumë që të garojë së bashku me djalin e Michael S
Të afërmit e Katsifas: Bëri budallallëk, po abuzohet shumë me të Kunati i Konstandin Kaçifas thotë se veprimi i tij ishte i pamenduar dhe kërkoi që ngjarja të mos politizohet. “Media
Familjarët e terroristit të vrarë bëjnë thirrje për ulje tensionesh: Djali bëri një budallallëk Të afërmit e minoritarit grek Kostandinos Kaçifa, kanë reaguar pas përfundimit fatal në përballje me policinë shqiptare
Të gjithë i thanë mos e bëj, por ajo adoptoi djalin me ngjyrë Ai ishte vetëm një i porsalindur, kur e mori atë si fëmijën e saj. Dhe për katër vitet e ardhshme, Ingeborg u përpoq të
"Shtova 30 kile", Tuna zbulon si u rikthye në formë pas lindjes së djalit Këngëtarja Tuna Sejdiu prej kohësh nuk është shfaqur në ekranet televizive pas ka sjellë në jetë fëmijën e sja të parë.
Këtij djali i ndodhi aksidenti më i tmerrshëm, por e shpëtoi një mrekulli Një djalë vetëm 10 vjec ka pësuar një aksident të tmerrshëm. Ai ka qenë duke lajtur në shtëpinë e tij në pemë, kur ës
Djali i vë flakën shtëpisë dhe mbyll nënën brenda në Fier Flakët e zjarrit kanë përfshirë një banesë në qytetin e Fierit gjatë natës që lamë pas, ndërsa fatmirësisht, në kohë jan
I masakruan babain gazetar, djali merr vendimin sekret Djali i madh i gazetarit Jamal Khashoggi, i cili u vra në konsullatën saudite në Stamboll, ka lënë Arabinë, për të mbërr
Shikoni si e vizaton logon e Juventusit djali i Messit (VIDEO) Gjatë ndeshjes së mbrëmshme mes Barcelonës dhe Interit, djali i Lionel Messi që ishte i pranishëm bashkë me babin e tij
Mësuesja e rrahu me rrip, djali braktis shkollën për 3 vite rresht Fiks Fare solli historinë e një djali nga Gjakova i cili është rrahur nga mësuesja e matematikës 3 vite më parë. Ai ka b
Messi mesazh emocionues për të birin e tij Lionel Messi e ndoqi ndeshjen mes Barcelonës dhe Interit nga tribuna pasi vuan nga një dëmtim i rëndë. Së bashku me të i
Prindërit reagojnë për fotografinë e djalit që nuk i erdhi asnjë shok në ditëlindje (FOTO LAJM) Prindërit e 6-vjeçarit të cilit nuk i erdhën shokët për ditëlindje, thanë sot se ishte ditëlindja e parë që i kishin pla
Ftoi 32 shokë për ditëlindje por nuk i erdhi askush, fotoja e këtij djali të pikëlluar po bën namin në internet I ulur në tavolinë i vetëm, pa miq, i rrethuar nga pjata të zbrazura në ditën e tij të lindjes. Kjo është pamja e të bir
Nis fushata e mbjelljeve në Tiranë, kryebashkiaku e mbolli pemën e parë për djalin e tij Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, zgjodhi që fushatën e këtij viti për mbjelljen e pemëve ta nisë duke mbjellë një
Tronditi botën, djali tregon videon nga viti 2045 pasi udhëtoi në kohë (VIDEO) Ky është njeriu i cili pretendon se ka udhëtuar në kohë. "Udhëtari kohor" ka shkaktuar shumë zhurmë në të gjithë bot
Shala: Shpend Maxhuni duhet të vetëlargohet tani Deputeti i Kuvendit të Kosovës Haxhi Shala kërkon dorëheqjen e shefit të AKI’së Shpend Maxhuni, pasi djali i tij, u kap