999 rezultate për

diteve

Tahiri: Gjatë 300 ditëve është rritur besimi i publikut tek policia Ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri, gjatë analizës së 300 ditëve të punës për institucionin që ai drejton u shpreh sot
Ministria e Mbrojtjes bën analizën e 300 ditëve Ministria e Mbrojtjes paraqiti sot analizën e 300 ditëve të këtij institucioni. Gjatë fjalës së saj ministrja Mimi Kodh
Qeveria "Rama" bën bilancin e 300 ditëve të qeverisjes UPDATE - Kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të tij prezantuan sot arritjet e 300 ditëve të para të qeverisj
Rikthehet uragani Aurela, mall për zhurmë (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe, e cila dallohet për zërin brilant, pas shumë ditëve pushime, i ësht
Moti i keq prish planet e pushuesve (FOTO-LAJM) Reshjet e shiut dhe ulja e temperaturave ka prishur planet e pushuesve për këtë fundjavë. Në plazhin e Shengjinit, Durre
Rama mbledh kabinetin: Bilanci i 300 ditëve qeverisje Kryeministri Edi Rama do të angazhojë sot tërë kabinetin e tij ministror për të bërë bilancin e një viti pune të kësaj q
Rama: Filloi larja e hesapeve mes banditëve, këtë verë do hanë kokat Vrasja e bankierit Artan Santo, është cilësuar nga Shenasi Rama si një periudhë e fillimit të larjes së hesapeve ndërmje
Akuzohet se qëlloi ndaj uniformave blu në Lazarat, arrestohet Hysen Çela Policia arrestoi mesditen e sotme personin e tetë i cili dyshohet se gjatë dy ditëve të kaluara ka qëlluar ndaj Policisë
Përfundon aksioni për pastrimin e Zvernecit (FOTO-LAJM) Prej disa ditësh, forca të ushtrisë, të administratës vendore por edhe qytetarë të ndryshëm janë përfshirë në një aksion
Përfundojnë operacionet e shpëtimit në minierën e Somas Forcat e shpëtimit nxorën sot trupat e dy minatorëve të fundit që kishin mbetur ende të bllokuar në fund të minierës së
Ndahet me basketbollistin, modelja shkëlqen në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Modelja braziliane Adriana Lima ka qënë e pranishme në eventin e Met Gala e vetme, pas lajmit të disa ditëve më parë ku
Ja se kur nis punën qeveria e re Presidenti i sapozgjedhur Gjorgje Ivanov pritet të bëjë betimin më 12 maj. Sipas nenit 81 të Kushtetutës, ai do të d
Marina italiane shpëton 6 mijë emigrantë brenda 4 ditëve Katër ditët e fundit marina italiane ka shpëtuar rreth 6 mijë emigrantë në më shumë se 40 anije të mbipopulluara. Shifra
Ahmeti prezantoi punën e 100 ditëve në krye të Prishtinës Kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti ka prezantuar punën e 100 ditëve në krye të qytetit. Në konferencë u thek
PD: "Rilindja" bëri drejtor të dënuarin për falsifikim Partia Demokratike solli sot një tjetër rast në vijim të denoncimeve që ajo ka bërë gjatë ditëve të fundit të personave
Përjashtohen nga ndihma ekonomike familjet që marrin lekë nga emigrantët Tashmë dhe të ardhurat nga emigrantët do të llogariten si burim ekonomik në familje. Qeveria ‘Rama’ ka miratuar projektl
Sinjale inkurajuese nga Schumacher Përmirësohet gjendja e Michael Schumacher. Pas lajmeve kontradiktore të ditëve të fundit se ish kampionit të Formula 1 i
Kryeministri shan gazetaren nga nëna (VIDEO) Si mund të përgjigjej një kryeministër kur një gazetare e pyet nëse do të japë dorëheqjen? Kryeministri Kantonit të Sara
Bilanci i 100 ditëve të para të qeverisë Rama Në 100 ditët e para të qeverisë, kryeministri Rama ka shprehur bindjen se skuadra e tij është skuadra e duhur pasi sipas
"100 ditët", Basha: Rama humbi përballë rinisë, Kushtetueses e BE-së Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e cilësoi si mjaft negativ bilancin 100-ditësh të qeverisë Rama. Në një deklara