999 rezultate për

dion

Diona Fona shpërthën në palestër, tregon të pasmet seksi (FOTO LAJM) Diona Fona ka ndarë me ndjekësit disa momente nga ushtrimet. Diona Fona është një nga këngëtaret më simpatike të estr
Dalin fotot: Sara dhe Ledioni, sërish prindër London Noor do të bëhet me një vëlla ose motër. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Sara Hoxha me anë të një fotoje në In
Vetëm 5 muajsh! Del fotoja e Edi Ramës në studion e skulptorit të madh (FOTO LAJM) Edhe pse si kudo në botë dhe ashtu edhe në Shqipëri personazhet e njohur VIP dhe politikanët në përgjithësi mundohen që
4 000 dollar nata! Sara dhe Ledioni, pushime në resortin ku Kate dhe Princi William kaluan muajin e mjaltit Sara Hoxha ka nisur tashmë pushimet e para këtë fillim maji me familjen e saj, bashkëshortin Ledion Liço dhe vogëlushin
Grushtim pa mëshirë, plas sherri në studion shqiptare (VIDEO) Dy sindikalistët, Kol Nikolla dhe Fiqiri Xibri, zihen me grushta në një studio televizive. Sipas Top Story kjo video
Fillojnë pushimet për Sara Hoxhën dhe Ledionin, zbuloni sa kushton një natë (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan herë pas here me ndjekësit e saj f
Kosnett thirrje të rinjve: Studioni në SHBA Ambasadori i ShBA-së, Philip S. Kosnett, ka vizituar panairin universitar “Education USA”. Kosnett e ka quajtur si një
Modelja ruse mbulon me 2 milionë Swarovski Lamborghini-n e saj (FOTO LAJM) Një modele ruse ka mbuluar me 2 milionë gurë Swarovski makinën e saj Lamborghini Aventador, që ka një çmim prej rreth 30
"Dyshi" i Italisë kapet mat me të dashurën e re (FOTO LAJM) Bashkëdrejtuesi i koalicionit që qeverisë Italinë, njëkohësisht zv.kryeministër dhe ministër i Ekonomisë, Lugi Di Maio,
Ermal Fejzullahu feston ditëlindjen e djalit, bie në sy forma e tortës (VIDEO) Djali i Ermal Fejzullahut sot ka festuar ditëlindjen e 10-të me shokët e shoqet e shkollës ku studion. E pranë tij nuk k
Nuk u mbajt premtimi për autostradën Prishtinë-Shkup, faji drejtohet nga moti Përfundimi i punëve në autostradën që lidh Kosovën me Maqedoninë, varet nga ngritja e temperaturave. Autostrada që li
E dashura e Ledrit? Diona shfaqet si një copë ylli (FOTO LAJM) Diona Fona është një nga këngëtaret më të talentuara e më bukuroshe të skenës shqiptare. Me t'u bërë e famshme, Fiona sh
Mos studioni dhe mos punoni,veproni si ky çift dhe bëheni të pasur (FOTO LAJM) Pothuajse të gjithë ëndërrojnë të bëhen të pasur apo të shëtitin botën por kjo mund të jetë shumë më e thjeshtë nga sa m
Asnjë i ri shqiptarë që studion jashtë nuk dëshiron të kthehen Në Tiranë, Qendra për Studime Ekonomike dhe Sociale sapo mbylli një studim mbi trendet migratore të popullatës shqiptare
E krahasojnë me Elvana Gjatën, por çfarë thotë Krusita (FOTO LAJM) Këngëtarja e re Krusita, ka bërë bujë të madhe në "Këngën Magjike", ku projekti muzikor me të cilën ajo konkuroi ëhstë k
I mbajti fshehur për muaj me radhë, Sara Hoxha publikon foton nga dasma Duhet thënë se Sara Hoxha dhe Ledioni patën dasmën më intime të mundshme, dhe asnjë foto nuk doli deri vonë. Por sot
I bëri video Ermalit pas situatës në studio, si reaguan fansat Nuk ka mbaruar me aq situata në studion e Ermalit. Pas reagimit të indinjuar të Alyne gjatë pyetjes së Kejvinës, blog
Pas situatës së sikletshme në studio, blogerja bën një video vetëm për Ermalin Nuk ka mbaruar me aq situata në studion e Ermalit. Pas reagimit të indinjuar të Alyne gjatë pyetjes së Kejvinës, glog
Krimineli më i famshëm i momentit, rrjeti tallet me fotot e tij (FOTO LAJM) Një i arrestuar për trafik droge në Florida, është bërë "viral" në rrjet. Bëhet fjalë për Charles Dion McDoëell, 31
Doni të studioni dhe punoni në SHBA? Çfarë këshillon ambasada Doni të studioni në Shtetet e Bashkuara të Amerikës? Ambasada Amerikane në Tiranë ka një njoftim të rëndësishëm dhe një