999 rezultate për

dini

Trejsi Sejdini "i vë flakën" Ibizës, shfaqet pothuajse lakuriq mbi jaht (FOTO LAJM) Trejsi Sejdini është një prej vajzave më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendje për shk
Dalin pamjet: E arrestuan për grabitjen e Rinasit, ku ndodhej "Daja" në momentin e ngjarjes (VIDEO) Ragip Hajdini, njeri nga të arrestuarit për grabitjen e milionave eurove në një avion në Rinas ka rezultuar nga filmime
Nëse do ta dinit sa shumë rrezikoheni nga tharëse e duarve në tualetet publike, s'do t'i përdonit kurrë Ju mund të mendoni se jeni duke i pastruar duart kur i lani ato dhe përdorni tharëse ajri të nxehtë në tualetet publike.
E dini sa orë punë i duhen një shqiptari për të blerë një iPhone XS? Për t’u pajisur me një nga telefonat e fundit të Apple, iPhone XS , një shqiptari do t’i duhet mesatarisht të punojë 44
“Sot askush nuk do të thotë, babai i Konstandinit” Gazetarja Kozeta Kurti, iu është bashkuar personazheve të shumtë publikë, që kanë reaguar pas vdekjes së papritur të reg
Ky është i riu i plagosur nga xhaxhai në drenas Mbrëmë ka ndodhur një plagosje në fshatin Komoran të Drenasit. Indeksonline shkruan se i plagosuri është Sh.Hajdini.
Maldini bën foto me fanellën e Kosovës (FOTO LAJM) Legjendës së futbollit italian dhe Milanit, Paolo Maldinit, i është dhuruar fanella e ekipit kombëtar të Kosovës. Ish
Grabitja në Shtime, arrestohet dhe personi i tretë Një person ka ndërruar jetë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur pas një grabitje që u krye mëngjesin e së mërkurës në Sh
Nëse dëshironi të dini më shumë për një mashkull, hidhni një sy nga duart e tij Nëse dëshironi të dini më shumë për sjelljen e një mashkulli që nuk e njihni mirë, mjafton të hidhni një sy nga duart e
Xhensila publikon videon romantike nga pushimet me Besin dhe e dini ku ndodhet çifti? (VIDEO) Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë gjetur më në fund kohë për të pushuar dhe për të shijuar disa ditë pushimesh.
10 marifete që duhen të dini për ta quajtur veten shofer (FOTO LAJM) Ndoshta një nga butonat më të harruar në pultin e makinës së kujtdo, butoni i riciklimit, në të vërtetë e ka një përdori
E dini përse djathi zvicerian ka vrima? Përgjigja do t’ju befasojë Përgjigjen është përpjekur ta japë shkenca, prandaj shkencëtarët zviceranë me hulumtime laboratorike kanë konstatuar se
E dini pse duhet të hidhni pak kripë në kafen e mëngjesit Mund t’ju duket e çudishme, pasi mund të jeni mësuar që ta pini kafen me sheqer, ose maksimumi shqeto, pa asnjë gjë, por
Fakte interesante që nuk i dinit për lotët Trupi i njeriut është një mrekulli. Kryen mijëra procese në të njëjtën kohë, çdo sekondë të çdo dite, si një makinë e ak
3 vite pas humbjes së vëllait, Barbana Dini i rikthehet muzikës: Fustanin e bardhë nuk do e vesh kurrë (VIDEO) Tre vite më parë, në një aksident fatal me motor, Ergi Dini i cili ishte një prej talenteve të reja në muzikën shqiptare
Nuk dini ku ti fshihni gjërat me vlerë? Jua tregojnë hajdutët e shtëpive Nëse mbani para ose sende me vlerë nën dyshek, në sirtarin e të brendshmeve a në një kasafortë, dijeni se po gaboni. Haj
6 gjëra që nuk i dini rreth flokëve Me siguri ju shikoni çdo ditë stile për flokët tuaj. Por ju nuk dini më shumë gjëra rreth tyre. Në qoftëse jeni kurio
5 gjëra që nuk i dinim rreth marëdhënieve seksuale Bota e seksit është kaq e gjerë, sa duhet vetëm dëshirë për të mësuar çdo ditë gjëra të reja. Përshembull, sa nga ju i d
Çfarë duhet të dini për antibiotikët dhe infeksionet e dhëmbëve Një infeksion i dhëmbëve zakonisht ndodh si rezultat i prishjes së dhëmbëve dhe higjenës së dobët të gojës. Megjithatë,
DJ me famë botërore i dërgon mesazhe private Keisi Medinit (FOTO LAJM) Keisi Medini I është prezantuar publiktu shqiptar si vajza e këngëtarit shuëm të njohur Sabian. Mirëpo vajza ka fillu