999 rezultate për

dijk

Guardiola tregohet i prerë për interesimin e Virgil van Dijk Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka mohuar zërat se klubi i tij ishte i interesuar për mbrojtësin e ri të Liv
10 mbrojtësit më të shtrejntë në historinë e futbollit Virgil van Dijk sot ka kaluar nga Southampton në Liverpool për 84 milionë, duke u bërë kështu mbrojtësi më i shtrenjtë n
Van Dijk me një letër emocionuese pas kalimit tek Liverpooli (FOTO LAJM) Skuadra e Liverpoolit ka arritur të shpenzojë 84 milionë euro të transferojë qendërmbrojtësin holandez të Southamptonit,
Ky është numri që do të mbajë Van Dijk me fanellën e Liverpoolit Skuadra angleze Liverpool konfirmoi transferimin e Virgil van Dijk nga Southampton, i cili do t’i bashkohet skuadrës nga
Zyrtare: Liverpooli nënshkruan me mbrojtësin holandez për shumën e 84 milionë eurove (FOTO LAJM) Liverpool zyrtarisht ka nënshkruar me mbrojtësin holandez të Southamptonit, Virgil van Dijk. Lajmi është konfirmuar n
City lë shumë mbrapa Liverpoolin për Virgil van Dijk Manchester City është shumë më para se rivali kryesorë Liverpool për yllin, Virgil van Dijk. The Telegraph shkruan se
City lë shumë mbrapa Liverpoolin për Virgil van Dijk Manchester City është shumë më para se rivali kryesorë Liverpool për yllin, Virgil van Dijk. The Telegraph shkruan se
City i destinuar për ti shkatërruar ndjenjat e rivalëve, këtë herë e pëson Liverpool Manchester City nu ka ndërmend të ndalet në merkato. Qytetarët kanë nisur kontaktet me Southampton për mbrojtësin Vi
Virgil van Dijk vazhdon të mbetet dëshira më e madhe e Liverpoolit Virgil van Dijk vazhdon të jetë objektiv i Reds, por këtë herë ata duhet të përballen edhe me konkurrencën e Manchester
Southampton gjen zëvendësuesin e Van Dijk Southampton mund të kthehet në Napoli të Kalidou Koulibaly në janar, pasi humbi atë në verë. Senegalezi ka qenë një n
Van Dij ofendon Southamptonin pasi nuk e lejoi të bënte një hap më lart në karrierë Mbrojtësi i Southamptonit, Virgil van Dijk, nuk ka përjashtuar mundësinë e largimit gjatë janarit. Ai ishte shumë afër k
Southampton nuk e lejon të largohet, lojtari bën plane fshehtas Southampton ka këmbëngulur se Van Dijk nuk do të largohet të paktën dhe këtë verë. Mbrojtësi është duke bërë çmos që
Trajneri i Southampton shpjegon situatën e Virgil van Dijk Trajneri i Southampton Mauricio Pellegrino ka refuzuar të diskutojë mbi mbrojtësin Virgil van Dijk. Holandezi mbetet
Dështim i madh në afatin kalimtar të Liverpoolit Mbrojtësi Virgil Van Dijk, do të qëndrojë te skuadra e Southamptonit. Lajmin e ka konfirmuar zëvendës-presidenti, Les
Liverpool e shikon si të pamundur Van Dijk-un pas fjalëve të Les Reed Shpresat e Liverpulit për të nënshkruar me Virgil Van Dijk janë paksuar pasi shefi i Southampton Les Reed, zbuloi se loj
Gerrard tregon se çfarë i nevojitet Liverpoolit për tu rikthyer tek titujt Steven Gerrard ka deklaruar se Liverpool do të duhet të sigurojë nënshkrimin e Virgil Van Dijk nëse ata do të duan të sf
Southampton zbarkon në Romë për të bërë merkato Southampton janë në Romë për të gjetur zëvendësuesin e Van Dijk. Mediat angleze kanë raportuar se Southampton janë du
Conte dëshiron dhe 3 blerje të mëdha për 16 ditët e mbetur të merkatos Chelsea i ka piketuar dhe emrat e fundit të cilët do ti synojë në këtë fun merkatoje. Lojtarët janë tre emrave të mëd
Trajneri i Hollandës drejtuar hollandezit: Ik një sahat e më parë nga klubi ku je Bosi i Holandës Dick Advocaat i ka dhënë mbështetjen e tij Virgil van Dijk. Van Dijk ishte i lidhur fort me një lëvizje
Chelsea gati t'ia bëjë Liverpoolit të njejtën gjë që pësoi nga United Chelsea janë të gatshëm të konkurrojnë me Liverpoolin për Virgil Van Dijk me një ofertë prej 50 milionë paund. Van Di