999 rezultate për

diel

Georgina uron festat me bikini nga Dubai (FOTO LAJM) E fejuara e futbollistit të famshëm Cristiano Ronaldo ka uruar në mënyrën më të “nxehtë” të mundshme 8.3 milionë ndjekës
Varka misterioze mbërrin në breg, shënimi mbi të bëhet viral Një varkë misterioze ka zbarkuar në brigjet e një fshati të vogël Irlandez. Mendohet se ka ardhur nga Kanadaja. Kjo v
Motra e Neymar tregon linjat perfekte (VIDEO) Nuk e tregon vendin se ku ndodhet, por pasi festoi Krishtlindjen me vëllanë e saj dhe me familjen e tyre, duket se ka zb
E diela e fundit e këtij viti, si do të jetë moti Dita e diel dita do të nisë me kthjellime, gradualisht në mesditë vranësirat do të vijnë në shtim deri në mesatare.
Mësoni si do të jetë nesër moti në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka publikuar parashikimin e motit për të enjten. Në Kosovë nesër do të mbretër
"Kërkoi biçikletë të kuqe 4 orë para se të vdiste", Albana përlot publikun (VIDEO) "Ti je një luledielli” mban emrin fushata sensibilizuese, e cila dhuroi dritë dhe mijëra buzëqeshje për fëmijët në nevoj
HOROSKOPI/ Fatkeqësi në dashuri, shenja më e pafat këtë të dielë Ky është horoskopi për ditën e diel, 9 dhjetor 2018. Dashi Dashuria: Venusi në dashuri ofron mundësi të mira për t
Marina shpërthen si rrallëherë: Me ja fut vetes! "Krenaria me e madhe eshte kur me thone qe te ngjaj ty, sa do doja te isha sa cereku jot...Happy Birthday dashuria ime e
Shikoni sa kushton një biletë për ndeshjen mes River Plate dhe Boca Juniors Çmenduria që e ka përcjellë lajmin se finalja Copa Libertadores do të zhvillohet në Spanjë, në stadiumin e Real Madridit
Berisha mesazh të ndjerë për vdekjen e George H. Bush: Dielli u shua… Ish-kryeministri Sali Berisha i ka shprehur ngushëllime familjes Bush për humbjen e ish-presidentit George H. Bush në mo
Maradona po e tregon veten si trajner, një hap larg titullit të Aperturas në Meksikë Diego Armando Maradona vijon prej pak kohësh vijon aventurën te skuadraMeksikane Dorados de Sinora. Së fundmi skuadra e
Si do të jetë moti në Maqedoni Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell por i ftohtë. Do të fryjë erë mesatare juglindore. Temperatu
Mos u gënjeni nga dielli, ngrica në Kosovë Vorbulla ciklonike nga Atlantiku po kalon mbi rajonin tonë, ku po sjell kohë pas kohe reshje shiu. Ndërsa nga veriu m
Mësoni si do të jetë moti në fundjavë Më ftohtë, në mëngjes edhe me reshje të dobëta bore. Vorbulla ciklonike nga Atlantiku po kalon mbi rajonin tonë, ku po
Në këtë qytet dielli zhduket për 65 ditë Qyteti i Utqiagvik në Alaskë, është përfshirë nga nata polare ku pritet që për 65 ditë me radhë, dielli të zhduket. K
Ky fshat nuk do të shohë diellin për 6 muaj Netët e dimrit po vijnë dhe do të jenë këtu për një kohë, që do të thotë se tashmë veçse jemi përshëndetur me dritën e d
Mos iu gëzoni daljes së diellit, shira dhe borë na presin për disa ditë Pas reshjeve të shumta të dëborës në disa zona të vendit, sot ka dalë dielli, megjithatë kjo situatë nuk do të zgjasë sh
HOROSKOPI/ Shenjat që janë impulsive, këtë të dielë të bëjnë shumë kujdes Ky është horoskopi për ditën e diel, 18 nëntor 2018. Dashi Ky është momenti më i mirë për të riparë disa negociata
Bëhuni gati, sot nisin reshjet në Kosovë Të mërkurën një front i ftohtë pritet të kaloj mbi vendin tonë duke sjell vranësira, e vende-vende mundësi për riga loka
Mësoni nëse do të ketë borë deri në fundjavë (TABELA) Në fillim të javës mot kryesisht me diell, nga mesi i javës mot më i ftohtë. Nga dita e enjte dhe e premte priten rënie