999 rezultate për

diego

Dëmtohet Diego Costa Diego Costa është lënduar në ndeshjen e Atletico Madridit ndaj Gironas sot pasdite në "Wanda Metropolitano". Trajneri
Goditi futbollistin dhe më pas e ndëshkoi me karton të kuq, kështu justifikohet arbitri Tony Chapron (VIDEO) Ndeshja në Ligue1 mes Paris SG dhe Nantes u mbyll me shifrat 1-0 për kryeqytetasit, por përveç këtij fakti, ajo prodhoi
Diego Costa me dy fytyra, gol dhe karton të kuq (VIDEO) Diego Costa u rikthye te Atletico Madrid pas më shumë se 3 sezonesh, në sfidën ndaj Getafes dhe menjëherë nxori në pah 2
Atletiko e largoi pa e pyetur, lojtari u hakmerret Diego Simeone pas firmosjes me dy sulmues si Diego Kosta dhe Vitolo, ka detyruar Luciano Vieto të largohet nga klubi.
Djali i Diego Simeones dënon Milanin, Fiorentina kalon në avanazh (VIDEO) Milan nuk di të vazhdojë ecurinë me fitore radhazi. Pasfitores në shtesë me Interin kuqezinjtë e shikojnë vetën në disav
Tek Altetiko yjet marrin valixhet, pas Griezmanit bëhet gati dhe talenti tjetër Krahas Antione Griezmannit, që duket me valixhet gati, Diego Simeone po përgatitet për largimin e një tjetër ylli të eki
Vazhdon beteja me zjarret në Kaliforni Zjarrfikësit po vazhdojnë betejën me disa vatra zjarri që ndihmohen nga erëra të fuqishme në Kaliforninë jugore. Një val
Zyrtare: Shikoni kur do të luaj Diego Costa për Atleticon Diego Costa ka disa muaj që po stërvitet me skuadrën e Atletico Madridit, tek e cila u transferua nga Chelsea më 26 shta
Di Francesco nuk e fsheh gëzimin që ka pasi kaloi si i pari i grupit Eusebio Di Francesco është shprehur i kënaqur me kualifikimin e Romës nga pozita e parë në Grupin C që është konsideruar
Diego tregon sakrificat që bëri për t'u bashkuar me Juventusin Diego ka treguar disa fakte interesante rreth karrierës së tij ku bie në sy refuzimi i Bayern Munich dhe Real Madridi pë
De Pietro tregon hstorinë e dashurisë me Maradonën: Ishte futbollisti më i njohur, nuk refuzohej Carmen De Pietro është rikthyer të flasë për të shkuarën, teksa ka treguar për herë të parë një histori dashurie mes saj
Diego Simeone lëvdëron golin e Antoine Griezmann ndaj Romës (VIDEO) Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, ka lëvduar golin e Antoine Griezmann ndaj Romës. Ai u shpreh se ekipi i
Greizmann largohet nga Atletico? Kjo foto tregon gjithçka (FOTO LAJM) Griezmann mund t’i thotë lamtumirë Atleticos së Madridit në afatin kalimtar të janarit. Se Antoine Griezmann do të la
Felipe Luis tregon se kush ka qenë lojtari më i rëndëishëm me të në futboll Ish-mbrojtësi i Chelseat, Filipe Luis, ka lavdëruar Diego Costa pas kthimit të sulmuesit në Atletico Madrid. Luis kal
Felipe Luis tregon se kush ka qenë lojtari më i rëndëishëm me të në futboll Ish-mbrojtësi i Chelseat, Filipe Luis, ka lavdëruar Diego Costa pas kthimit të sulmuesit në Atletico Madrid. Luis kal
Diego Maradonas i vidhen 2 mln euro nga vajzat e tij Legjenda argjentinase, Diego Armando Maradona, di si ta rikthejë vëmendjen e mediave, por vetëm atëherë kur nuk bëhet më
Inter dëshiron Draxlerin me patjetër Interi është duke e monitoruar Javier Pastore, i cili është i pritur ta lërë Ligue 1 që në janar për shumën e 30 milionë
Simeone: I thash Costas se e dua, Reali ekipi më i fortë në botë E ku më mirë se te Atletico Madrid?! Kështu deklaroi trajneri argjentinas, Diego Simeone gjatë një prononcimi për shtyp
Para se të zbresë kundër Chelseat, Atletiko zyrtarizon Diego Costan Diego Costa e ka kompletuar transferimin në vlerë prej 58 milionë funte nga Chelsea te Atletico Madridi, një ditët para
Fabregas flet për Costan: Akoma është miku im Koha e keqe për Diego Costan te Chelsea ka mbaruar pasi lojtari ka arritur marrëveshje me Atletico Madrid, por Cesc Fabr