999 rezultate për

diego

Xavi “shuplakë” Maradonës: Messi është i pakrahasueshëm Xavi Hernandez thyen heshtjen dhe flet për akuzat e Diego Armando Maradonës në drejtim të Lionel Messit sa i përket perf
Milito tregon lojtarin që do të vendos derbin Ish-lojtari i skuadrës së Interit, Diego Milito ka folur së fundmi për derbin e Madoninës, Inter-Milan e cila do të luhe
Diego Costa i vë "zjarrin" derbit madrilen Vetëm një ditë na ndan nga derbi i madh i Madridit ku do të përballen Atletico Madrid dhe Real Madrid. Për ti "vënë
Koha kur Lionel Messi kopjonte golin e Maradonës (VIDEO) Ai padyshim është lojtari më i mirë botë, dhe këtë gjë e ka vërtetuar që kur ishte i një talent i vërtetë. Lionel Me
Luis Enrique me dhimbje koke, humbet Diego Costan para ndeshjes me Anglinë Një lajm i trishtë vjen për trajneri e Spanjës, Luis Enrique. Në debutimin e tij me përfaqësuesen spanjolle, ish-trajner
Befason Enrique, lë jashtë Ligës së Kombeve disa yje Edhe Spanja së fundmi është berë gati për Ligën e Kombëve, ku ka publikuar edhe listën me lojtarët e thirrur për këtë ko
Ky është rekordi që theu Diego Costa në Superkupën e Europës (VIDEO) Atletico Madrid mundi rivalët e përjetshëm, Real Madrid në finalen e Superkupës se Europës duke marrë edhe këtë trofe pa
Diego Laxalt flet për herë të parë si lojtar i Milanit Skuadra e Milanit ka bërë blerjen më të fundit dhe është lojtari uruguaian Diego Laxalt. Lojtari pritet ti kushtojë plot
Diego Godin u "pret" shpresat Juventus dhe United Kapiteni i Atletico Madrid, Diego Godin, kohët e fundit ëhstë lidhur shumë me një largim të mundshëm nga klubi i Atletic
Diego Godin refuzon Manchester Unitedin Përpjekjet e Manchester Unitedit për të transferuar mbrojtësin, Diego Godin kanë rezultuar të jenë të kota pasi ai ka në
Diego Costa 'sulmohet' nga disa qenë (VIDEO) Diego Costa ka publikuar një video argëtuese në rrjetet sociale. Ish-sulmuesi i Chelseas, ka publikuar një video ku s
Trajner i ardhshëm i Argjentinës do të jetë Simeone Presidenti i Atletico Madridit, Enrique Cerezo beson se Diego Simeone do të jetë trajner i Argjentinës në të ardhmen.
Diego Maradona nuk ndalet, këtë herë akuzon 4 finalistet e Botërorit Gjithmonë i rreshtuar kundër fuqive të mëdha, e polemizues edhe për raste të diskutueshme, Diego Armando Maradona ndosht
Diego Maradona padit mediat për lajmin e tij të rremë Dy klipe të dy mediave në gjuhë spanjolle të cilat kishin shkruar se legjenda e futbollit kishte pësuar sulm në zemër, d
Mbrojtësi i Iranit: Diego Costa më shau nga familja Mbrojtësi i Iranit, Morteza Pouraliganj, ka deklaruar se Diego Costa e ka ofenduar gjatë gjithë ndeshjes mbrëmjen e së m
Ramos "shpërthen" ndaj Maradonës: Je vite dritë larg Messit Sergio Ramos nuk është menduar dy herë për t’i kthyer përgjigje Maradonës, i cili nuk e kishte konsideruar si kampion.
Maradona: Ky mbrojtës është më i mirë se Ramos Legjenda e Argjentinës dhe futbollit, Armando Diego Maradona po ndjek nga afër Kupën e Botës që po zhvillohet në Rusi.
Diego Maradona nuk heq dorë, i rikthehet përsëri kokainës (VIDEO) Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, tregon Maradonën i cili kruan disa herë me dorë hundën, në tribunat e stad
Mjeshtëri e Ronaldos, gol në trekëndësh. Spanjollët s’u besojnë syve (VIDEO) Në stadiumin “Fisht Olympic” të Sochi-t po luhet ndeshja e vlefshme për Grupin B të Botërorit “Rusi 2018” mes Portugalis
Portugali-Spanjë, përmbysje e çmendur (VIDEO) Në stadiumin “Fisht Olympic” të Sochi-t po luhet ndeshja e vlefshme për Grupin B të Botërorit “Rusi 2018” mes Portugalis