999 rezultate për

dhurate

Donaldi feston ditëlindjen, rrjeti i bën dhuratë foton ku Bora i kap të pasmet (FOTO LAJM) Gjatë puntatës së kësaj jave të emisionit “Treshat”, në studio me moderatorët Bora Zemani dhe vëllezërit Veshaj, ishte j
Afrona zbulon dhuratën luksoze që do ta hapë vetëm ditën e dasmës (FOTO LAJM) Afrona Dika mezi po e pret ditën e madhe! Asaj dhe partnerit Blero Muharremi po ju ofrohet dita më e rëndësishme e ty
"Përfundova një kapitull", Dafina Zeqiri ka një dhuratë për fansat (FOTO LAJM) Ashtu si shumë artistë të tjerë, një kapitull të suksesshëm veror me shumë koncerte, e përmbylli edhe Dafina Zeqiri.
Lorik Cana merr dhuratë speciale nga Haradinaj: "Jam 100% Kosovë" (VIDEO) Partitë politike në Kosovë tashmë kanë nisur përgatitjet e tyre në prag të zgjedhjeve parlamentare të cilat do të zhvill
Morën si dhuratë momentin më të bukur të jetës, vjehrrës i shpëton detaji (FOTO LAJM) Para kurorëzimit, vajzat "vdesin" të marrin një propozim unik nga personi që i ka vjedhur zemrën. Mes romanticitetit,
Dua tregon dhuratën e ditëlindjes nga Anwar, vajza: Do ngeleni pa fjalë (FOTO & VIDEO) Këngëtarja me famë boërore Dua Lipa, sot feston ditëlindjen e saj të 24-t. Tashmë, në një lidhje zyrtare me Anwar Ha
Dua Lipa feston ditëlindjen, i dashuri e surprizon me një dhuratë të çmuar (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Dua Lipa sot po feston ditëlindjen e 24-të. Duke qenë një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më
18-vjeçari hedh në liqen BMW-në, donte Jaguar për ditëlindje Një djalosh 18- vjeçar nga India thuhet se e hodhi BMW-në e tij të re në një lumë pasi pranoi makinën gjermane si dhurat
Nora Istrefi na la me gojë hapur, por kush ia bëri dhuratën super luksoze (FOTO LAJM) Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Së fundmi në profilin e saj këngëtarja ka
Paçi fatin e Kylie Jenner ! Mori dhuratën gjigante nga Travis për ditëlindje (VIDEO) E vogla e motrave Kardashian-Jenner, Kylie Jenner në 10 gusht feston ditëlindjen e saj. Por pavarësisht se na ndajnë
"As në ëndërr nuk kisha imagjinur" Rezarta Shkurat merr dhuratën speciale nga bashkëshorti (FOTO LAJM) Pas daljes nga burgu, Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kanë qenë pranë njëri-tjetrit në çdo moment. Rezarta shpesh nda
Tani i tregojnë të gjitha, Besi zbulon edhe dhuratën e ditëlindjes për Ajkën (FOTO LAJM) Vajza e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut ka festuar dje 1 vjetorin. Aktori i njohur dhe këngëtarja i organizuan një
Gjyshja merr dhuratën e jetës, i kthehet portofoli i vjedhur para 75 vitesh Kur të vjedhin portofolin, ndoshta nuk pret të marrësh përsëri mbrapsht, sidomos pas 75 vjetësh. Beti Sissom mori dhu
"Bashkëshorti im me gusto allasoj" dhurata epike që morri Blerina Bombaj (VIDEO) Blerina Bombaj është surprizuar nga bashkëshorti i saj me një dhuratë goxha të veçantë. Ai ka zgjedhur ta bëjë të lumtur
Gazetares seksi i dhurojnë një "mal" me trëndafila: Cili futbollist fshihet pas dhuratës? (FOTO LAJM) Këtë mëngjes gazetarja seksi e TV italian "DAZN", mori një surprizë të këndshme, shkruan Albeu.com. Një pako me trënd
Rezarta Shkurta "lahet me flori", shikoni dhuratat e shtrenjta që i bën bashkëshorti (FOTOLAJM) Të gjithë e dimë që Rezarta Shkurta është bashkëshortja e nipit të Enver Hoxhës, Ermalit. CCifti ka dhe një vajzë të
Kukësi kërkon mbështetjen e tifozëve për finalen e Kupës, drejtusit dhuratë tifozëve Kukësi do të luaj ditën e nesërme finalen e Kupës së Shqipërisë përballë Tiranës. Skuadra verilindore kërkon ta mbylli m
Kjo është super makina që i dhuruan Trejsi Sejdinit për ditëlindje (FOTO LAJM) Miss Universe Albania Trejsi Sejdini ka festuar përvjetorin e saj të 19-të. Veç urimeve të shumta nga familjarë, miq dh
Makinë luksoze dhe celular të shtrenjtë dhuratë! Brenda ditëlindjes së Trejsi Sejdinit ( VIDEO) Trejsi Sejdini ka festuar ditëlindjen e 19. Mes luksit, trendafilave, fishekzjarreve, qirinjve dhe miqve Trejsi ka shiju
"Për mua çdo ditë është 8 mars", Adelina tregon dhuratën e rradhës (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është një nga këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar por jo vetëm. Së fundmi ajo është bërë nënë e