999 rezultate për

dhomave

DW: Si u rrëzua amendamenti i Hashim Thaçit Mandati i Dhomave të Specializuara, apo siҫ njihet në opinion Gjykata Speciale do të zgjasë deri në njoftimin e Kë
Kadri Veseli del para Dhomave të Specializuara në Hagë Ish-kreu i Parlamentit dhe kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli u paraqit sot para Dhomave të Specializua
Kreu i OVL-UÇK-së Hysni Gucati përballet me Gjykatën Speciale më 1 tetor Kryetari i OVL-UÇK Hysni Gucati të enjten, më 1 tetor në orën 15, pritet të dalë në sallën e gjyqit të Dhomave të Specia
Dosjet e Speciales: Thaçi kërkon të mos publikohen Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se rrjedhja e informatave të klasifikuar mund të shkojnë në dëm të të pandehurve potenc
Osmani i drejtohet Trendafilovas lidhur me Gjykatën Speciale Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka proceduar amendamentin e presidentit Hashim Thaçi lidhur me mandatin e
Dyqan çokollatash dhe kinema, brenda dhomave sekrete të Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM) Shtëpia e Bardhë është një nga shtëpitë më të famshme në botë, me 132 dhoma, 35 tualete dhe 412 dyer të shpërndara në të
Klubet duan të përfundojnë sezonin, zbulohet plani me 7 pika Klubet e Premier League bënë me dije qëndrimin e tyre për të përfunduar këtë sezon të kampionatit anglez dhe menjëherë p
Brenda dhomave sekrete të Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM) Shtëpia e Bardhë është një nga shtëpitë më të famshme në botë, me 132 dhoma, 35 tualete dhe 412 dyer të shpërndara në të
Liverpool zhbllokon rezultatin përballë Southampton (VIDEO) U mendua se skuadrat do ti drejtoheshin dhomave të zhveshjeve me rezultatin e barabartë 0-0 por sulmuesi më në formë i L
Zbardhet biseda motivuese e Ramos brenda dhomave të zhveshjes Sergio Ramos pati një përplasje rutinë me presidentin Florentino Perez teksa (i tha, më paguaj dhe largohem nga skuadra)
Gjyqet dhe udhëtimet e njerëzve që janë akuzuar nga Specialja do të paguhen nga qytetarët Ministria e Drejtësisë ka njoftuar se këtë javë do të procedohen për aprovim në Qeveri, dy projekt-udhëzimet për mbështe
Drithërima, mblidhen gjykatësit e Speciales Për dy ditë, në Hagë gjykatësit e Tribunalit Special kanë diskutuar dhe janë informuar për detyrat e tyre. Kjo ka qenë p
Këta janë avokatët që do të jenë pjesë e Gjykatës Speciale (EMRAT) Dhomat e Specializuara të Kosovës publikuan sot Listat e Mbrojtësve për përfaqësimin e të dyshuarve, të akuzuarve dhe vi
Specialja informon për procedura avokatët që do të mbrojnë të akuzuarit Në kuadër të bashkëpunimit në mes të Odës së Avokatëve të Kosovës dhe Dhomave të Specializuara të Kosovës (Gjykatën Spec
Udhëheqësit e Kosovës janë në panik prej Gjykatës Speciale Udhëheqësit e Kosovës, ose miqtë e tyre nga lufta, janë në panik totale. Tribunali Special është vënë në lëvizje. Arrest
Tahiri kërkon drejtësi nga Gjykata Speciale Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka pritur sot në takim kryetaren e Dhomave të Specializuara të Kosovës, Ekaterina
Trendafilova jep detaje për Gjykatën Speciale Në kuadër të vizitës së saj të parë në Kosovë si Kryetare e Dhomave të Specializuara të Kosovës, gjykatëse Ekaterina Tre
Kryegjyqtarja e Speciales nuk i takon Thaçin, Veselin dhe Haradinajn “Komandantët” që janë në krye të tri institucioneve kryesore të vendit nuk do të takohen nga Ekaterina Trandafilova, e c
Pas vizitës së kryetares vijnë aktakuzat e para Ekaterina Trendafilova, kryetarja e Dhomave të Specializuara, javën e ardhshme do ta vizitojë për herë të parë Kosovën
Nusja e Blerim Xhemailit premton se do të nxjerrë çdo sekret të dhomave të zhveshjes në Seria A Erjona Sulejmani top modelja e cila është gjithashtu dhe gruaja e Blerim Xhemajlit nuk kahezituar të tërheqë vëmendjen e