999 rezultate për

detit

Përfshihet nga flakët peshkarexha në mes të detit Një anije peshkimi është përfshirë nga flakët në Durrës, pak minuta më parë. Mësohet se peshkarexha ka marrë flakë gj
Hani luleshtrydhe sepse i bëni nder shëndetit tuaj, 6 përfitimet fantastike Nëse nuk jeni "tifoz" i luleshtrydheve, në fakt duhet të jeni!! Jo vetëm që kanë një shije të mirë, mund të konsumohen s
Këshilla për ruajtje të shëndetit gjatë përdorimit të telefonit Përdorimi i tepërt i telefonit celular ju shkakton dhimbje të tmerrshme të të qafës dhe shpatullave. Nëse ju e mbani
6 përfitimet fantastike, hani luleshtrydhe sepse i bëni nder shëndetit tuaj Nëse nuk jeni "tifoz" i luleshtrydheve, në fakt duhet të jeni!! Jo vetëm që kanë një shije të mirë, mund të konsumohen s
Si rrallëherë, Princi William flet për dhimbjen që i shkaktoi humbja e së ëmës (FOTO LAJM) Princi William dhe Dukesha Kate janë izoluar në shtëpinë e tyre në Anmer Hall së bashku me fëmijët. Megjithatë ata nuk e
3 produkte ushqimore që duhet t'i shmangni për të mirën e shëndetit tuaj Një problem shumë i madh për të gjithë konsumatorët shqiptarë është pa dyshim siguria e ushqimeve. Por çfarë duhet të ke
Kina pranon mashtrimin, shkatërroi kampionet e para të koronavirusit Kina ka pranuar se shkatërroi disa kampione të Koronavirusit në fazat e hershme të shpërthimit të tij, por kundërshtoi p
Rinis dhe Premier League? Qeveria britanike ka theksuar këtë të mërkurë se asnjë futbollist profesionit nuk duhet të detyrohet të rikthehet në stë
Pipero jep garanci: Shkoni në plazh, virusi nuk qëndron në ujin e detit Duke iu referuar plazhit, doktor Pëllumb Pipero tha, këtë mbrëmje në "Open" se rëra dhe uji i detit janë pozitive, sepse
Pipero: Mos hapni lokalet dhe shkuma party-t, do t'i rrezikoni të gjithë! Sipas mjekut Pëllumb Pipero qeveria nuk duhet të hapë lokalet e natës dhe shkuma party-t në plazhe. "Lokalet e natës
Më bukur nga të gjithë bregdetin e Shqipërisë po e shijon Anxhelina Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Prej disa javësh, këngëtarja e njohur, Anxhelina ka treguar se ka vendosur ta kalojë karantinën në Shqipëri pranë njerëz
Karantinë romantike si e Xhensilës dhe Besit, çifti ndan momentet intime buzë detit (VIDEO) Çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë treguar shumë aktiv në rrjete sociale gjatë di
Më shumë se 30 mijë viktima, si është gjendja aktualisht në Britani Anglia, Skocia, Uellsi dhe Irlanda Veriore kanë njoftuar se janë konfirmuar edhe 464 raste të tjera me koronavirus në sp
Në mes të detit të përqafuar, Marina ndan momentet romantike me Getoarin (FOTO LAJM) Marina Vjollca ka zgjedhur të ndajë me publikun një foto të papublikuar më parë, duke kujtuar kështu pushimet në Barbado
Përveç kujdesit nga virusi, ja çfarë këshillojnë mjekët psikologë për kohën e pandemisë Specialistët e shëndetit mendor rekomandojnë që në këto ditë të vështira izolimi, njerëzit duhet gjejnë mënyra për të lë
Bie nga lartësia, 21 vjeçari humb jetën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak para mesnatës, ku një 21 vjeçar ka rënë nga banesa e si pasojë ka humbur jetën. D
"Aktivistë i VV-së u liruan nga karantina", MSH paralajmëron padi ndaj Time Kadriajt Ministria e Shëndetësisë, i ka reaguar deputetes së AAK-së, Time Kadriaj për publikimin e emrave të personave të cilët j
Të frysh qirinjtë e tortës i bën keq shëndetit dhe do të çuditeni Një studim i ri ka zbuluar se fryrja e qirinjve në tortë mund të jetë vërtetë e rrezikshme për shëndetin tuaj. Imagjinon
Australia hap plazhin e famshëm, qindra qytetarë "sulen" drejt detit (FOTO LAJM) Në orën 7 të ditës së sotme Australia ka hapur plazhin e famshëm të Sindeit, "Bondi" i cili ishte i mbyllur prej 5 javës
Futbolli nuk duhet të rikthehet deri në fund të sezonit 2020/21, kështu po kërkon Organizata Botërore e Shëndetit Organizata Botërore e Shëndetit ka kërkuar që futbolli të suspendohet deri në fund të sezonit 2020/2021. Raportohet s