999 rezultate për

detit

Gjendet e vdekur buzë detit aktorja e njohur 56-vjeçare (VIDEO) Aktorja Broselianda Hernandez, e cila ka punuar për më shumë se dy dekada në televizion, teatër dhe filma në Kubë, është
Njihen si "aleatë" të shëndetit: Këto janë erëzat që zgjasin jetën Çdo kuzhinë ka gjithmonë një kënd të dedikuar për erëza dhe bimë aromatike. Piperi, rigoni, xhenxhefili, apo shafrani nd
Mitsotakis: Ndarja e detit me Turqinë të bëhet si me Shqipërinë Gjatë vizitës në Emiratet e Bashkuara Arabe, kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka përmendur dakordësinë që ka me Shq
Studimi befasues nga Universiteti i Oksfordit: Si ndikon COVID-19 te shëndeti mendor Ndërkohë që pandemia u bë shumë muaj që është mes nesh dhe nuk dihet ende sa do zgjasë, deri sa një vaksinë e sigurt të
MAQEDONI/ 20 viktima dhe 515 raste të reja me koronavirus Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 1 293 teste dhe prej tyre 515 kane rezultaur pozitiv.
Ekspertët e kufijve detare: 12 miljet e Greqisë cënojnë detin shqiptar (VIDEO) Deklarimet dhe veprimet e shtetit grek për zgjerim deri në 12 mije në Detin Jon, ekspertët e çështjeve detare i komentoj
Denoncimi i ish-mjekut të familjes: Drejtorët e spitaleve janë me juridik "Sot drejtori i Shëndetit Publik të qarqeve Tiranë, Durrës, Dibër është juriste, sepse përkthimi i VKM është thënë: Për
Sa do të zgjasë pandemia, çfarë na mësoi Gripi Spanjoll, SARS dhe Ebola: Kostot e pritshme në ekonomi Me pandeminë e koronavirusit që tashmë ka hyrë në kulmin e saj, dilema të shumta janë ngritur. Sot askush nuk është n
Myk në shtëpi? Është armiku më i keq i shëndetit tuaj Me shumë mundësi askush prej nesh nuk ka as më të voglën ide kur fqinji i një kati të mësipërm mund të ketë ndërruar tub
3 mite rreth shëndetit që nuk janë të vërteta Qysh prej shumë viteve, plot shprehi e njohuri kanë mbetur në kokën tonë. Megjithatë, pyetja është se a na kanë mësua
"Mezi e pres rastin e parë", infektohet kryeinspektorja e shëndetit që bëri bujë Areti Beruka, kryeinspektore për shëndetin në Tiranë është infektuar me koronavirus. Beruka ka rezultuar pozitive ng
Çështja e detit Jon në Hagë, Dendias: Duhet të krijojmë strategji me Shqipërinë Ministri i Jashtëm grek, Nikos Dendias është pyetur nga media greke Real News për marrëveshjen me Shqipërinë për të çuar
Blendi Mane shkon si ushtar në emision: Jam gati të luftoj kundër Greqisë(VIDEO) Bledi Mane, ishte i veshur me xhaketë, mbathje e çorape ushtarake gjatë debatit në “Rrethin Katror”, në “E Diell” në Top
Kujtim Gjuzi rrëfen se është një romantik i pandreqshëm: Më pëlqejnë puthjet buzë detit! Deputeti i opozitës parlamentare, Kujtim Gjuzi ka treguar se është një njeri shumë romantik. Në një intervistë në “Af
Çështja e detit shkon në Hagë, reagon kryeministri grek "Kjo është mënyra se si shtetet serioze dhe të përgjegjshme zgjidhin mosmarrëveshjet e tyre..." Shqipëria dhe Greqia
Kush e çoi çështjen e detit në Hagë, Rama shfryn përpara gazetarëve Kryeministri Edi Rama në një dalje për media nga ambientet e kryeministrisë, ka folur dhe në lidhje me dërgimin e çështj
Media greke zbulon tradhtinë në Tiranë: I bëmë presion për detin, ata pranuan Hagën Ajo që në Shqipëri u shfaq si një marrëveshje për të shkuar në Hagë për të zgjidhur çështjen demarkacionit të detit me G
Ndarja e detit me Greqinë, Rama: Do i drejtohemi gjykatës Kryeministri Rama u shpreh se do tu drejtohen instancave ndërkombëtare për të zgjidhur çëstjen e delimitimit detar me Gr
Dendias në Tiranë, DW zbulon detaje: Koha për ndarjen e detit Jon Kreu i diplomacisë greke Nikolaus Dendias do të takohet sot me autoritetet drejtuese të Shqipërisë. Vizita e Dendias nis
Njihen si "aleatë" të shëndetit: Këto janë erëzat që zgjasin jetën Çdo kuzhinë ka gjithmonë një kënd të dedikuar për erëza dhe bimë aromatike. Piperi, rigoni, xhenxhefili, apo shafrani nd