999 rezultate për

deputetja

Flet deputetja që i fiksoi të gjithë në Kuvend Duda Balje është një prej politikaneve më të përfolura në Kosovë. Shpesh herë ajo vihet në qendër të mediave rozë për sh
"Lëndë helmues ndaj gazetarëve", deputetja reagon për protestën Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi me anë të një statusi në profilin e saj të Facebook-ut, ka reaguar për v
Deputetja e PDK-së shuan shpresën e vetme: S'ka liberalizim edhe këtë vit Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra, ka thënë se qytetarët e Kosovës nuk pritet që as sivjet të lëvizin lirshëm nëpër
Ish-deputetja e PS-së nuk la gjë pa i thënë, reagon Rama Ka bërë bujë deklarta e ish-deputetet së PS, Arta Dade, e cila kërkonte largimin e tij nga drejtimi i vendit dhe partisë
Deputetja shkakton debat me veshjen e saj në Kuvend (FOTO LAJM) Një politikane shkaktoi debate të shumta për shkak të veshjes me dekolte të hapur gjatë ceremonisë së betimit në parlame
"Çfarë helmi ke që publikon viktimat?", deputetja shpërthen ndaj Ramës Deputetja e PD-së Albana Vokshi pas videos së shpërndarë nga Rama me prindërit e vazjës së dhunuar seksualisht në Kavajë
Deputetja tërbon Kuvendin me veshjen provokuese (FOTO LAJM) Në Brazil jo rrallëherë vajzat shkaktojnë furtunë rrugëve me genet e mrekullushme, por këtë herë gjithcka ka ndodhur në
“Llaxore”, deputetja dhe ministrja përplasen në Kuvend Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali dhe deputetja e LSI-së, Silva Caka kanë pasur një debat në Ku
Boll më! Deputetja e LDK reagon ndaj mjekut në Prizren Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besa Gaxherri ka reaguar pas publikimit të lajmit të një mjeku nga Prizreni
Deputetja qan me dënesë gjatë homazheve për Dacin (FOTO LAJM) Familja Daci, janë duke pritur një numër të madh të qytetarëve të cilët kanë ardhur për të bërë homazhe për të ndjerin A
Deputetja e Kosovës kapet mat në një disko (FOTO LAJM) Deputetja e AAK-së, Donika Kadaj Bujupi e do edhe jetën e natës. Ajo mbrëmë është parë në njërin prej klubeve të fams
Kjo është deputetja më e re dhe më e pasur e Kuvendit të Kosovës Në radhët e deputetëve biznesmenë të Kuvendit të Kosovës hyn edhe deputetja nga radhët e Nismës Albulena Balaj-Halimaj
Përballë Veliajt për Bashkinë e Tiranës? Përgjigjet deputetja Jorida Tabaku Eshtë përfolur shumë se Fjorida Tabaku do të jetë deputetja e Partisë Demokratike përballë Veliajt për Bashkinë e Tiranë
Deputetja beson se Ahmeti do të dalë me sukses në ekipin negociator Duke komentuar fjalët e shumta se kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, nuk mund të ushtrojë detyrën e tij pasi të marrë
Prekëse, mësoni pse deputetja Saranda nuk mori pjesë në votim Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Saranda Bogujevci, nuk ka mundur të jetë prezent për të votuar transformimin e Forcav
Deputetja e Drenicës shkon me uniformë ushtarake në Kuvend (FOTO LAJM) Gjithçka është gati për të filluar seanca në të cilën pritet të votohen projektligjet që i hapin rrugë formimit të ushtr
Deputetja e PD lë mandatin? "Do të plotësoj amanetin" Rudina Hajdari ka lënë mandatin e deputetes. Njoftimin e ka bërë përmes një postimi në Facebook. Ajo shprehet se do
Deputetja shqiptare direkt bën foto me gruan që zëvendësoj Merkelin Deputetja shqiptare e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka përcjellë sot për së afërmi zgjedhjet e brendshme
Deputetja e PD-së "përzihet" nga protesta e studentëve të Durrësit Përveç studentëve të Universitetit të Tiranës ditën e sotme kësaj proteste i janë bashkuar të gjitha Universitetet e Shq
Shpërthen deputetja greke: Edhe sa emigrantë do vajtojmë si viktima të racizmit? Ka shkaktuar shumë reagime vrasja e 63-vjeçarit nga Berati, Petrit Ziflle, në Korfuz. Ai u vra nga nga një shtetas gr