999 rezultate për

deputetja

Eurodeputetja gjermane reagon ndaj masave të Qeverisë Kurti: Ktheju Kushtetutës Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola Von Cramon Taubadel ka reaguar lidhur me masat e reja të vendosur
Deputetja e PS bën gafën e rëndë: Uron shqiptarët për Krishtlindjet në prill! (VIDEO) "Me qenë se sot është nata e Krishtindjeve, dua të uroj të gjithë komunitetin katolik, gëzuar Krishtlindjet qofshin të b
Qeveria Rama i refuzon demokrates pagën e luftës: Nuk i funksionojnë trutë! Ish deputetja e PD, Arbjola Halimi denoncon refuzimin që ka marrë pasi ka aplikuar për të ashtuquajturën "paga e luftës"
Vetëvendosja: Vendi do të shkojë në zgjedhje të jashtëzakonshme Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila deklaron se pas mocionit të mosbesimit për qeverinë “Kurti”, Kosov
Duket si në kohë koronavirusi, ish-deputetja publikon pamje dhune nga supermarket (VIDEO) Ndërsa pandemia e koronavirusit vazhdon të mbizotërojë jetën, janë bërë virale shumë video të blerësve të panikosur që g
Deputetja e LDK-së ngre alarmin: Qeveria i fshehu mbrëmë 21 raste të koronavirusit Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka deklaruar se duhet të mbahet seanca e Kuvendit të Kosovës. Sipas saj, Qeveria
Deputetja e PS e pranon: Djali im është pozitiv me koronavirus, nuk e di si është infektuar Mbrëmjen e sotme burime për Albeu.com bënë me dije se një ndër personat i infektuar me COVID-19 është dhe djali i depute
Deputetja shkon me maskë në Kuvend nga frika e koronavirusit, "plas" debati në sallë Përdorimi i maskave kundër koronavirusit është bërë shkak debati në Kuvendin zviceran. Në fillimin e seancës së djeshme
I dëmtohet vetura deputetes Aleksandrova: Dua hetim të plotë Persona të panjohur kanë dëmtuar veturën e deputetes Emilija Aleksandrova e cila i takon grupit të pavarur të VMRO-DPMNE
Ish- deputetja: Qeveria ka shtuar krimin, anti KÇK-ja është show "Është një show i radhës i kësaj qeverie, është propagandë e një qeverie që shtoi numrin e krimeve dhe bandave në 7 vite
Shumë komplimenta për vajzën e Ibrahim Rugovës, ish-deputetja ndryshon totalisht pamje (FOTO LAJM) Ish-deputetja e LDK'së, Teuta Rugova prej kohësh nuk është aktive në politikë. Këtë kohë ajo duket se i ka kushtuar shum
"Zot sa më mungon edhe pse ke vetëm pak orë që je ndarë nga jeta", ish deputetja humb njeriun e dashur Ish ministrja dhe ish deputetja e LSI, Klajda Gjosha ka humbur babain dhe dhimbjen e madhe që ajo ndjen e ka ndarë edhe
LETRA E PLOTË/ Eurodeputetja Ramës dhe Metës: Dëbimi i paligjshëm i mësuesit turk rrezikon integrimin e vendit “Na duhen disa përgjigje të qarta mbi arsyet e dëbimit të detyruar të Harun Çelik”, kështu shkruan eurodeputetja rumune,
Dëbimi i mësuesit turk, eurodeputetja rumune i kërkon "llogari" Ramës dhe Metës Ka shkaktuar shumë polemika dëbimi i mësuesit turk nga Shqipëria. Eurodeputetja rumune, Ramona Strugariu foli ashpër
Dëbimi i mësuesit turk nga Shqipëria, eurodeputetja: Të hetohet urgjentisht! Eurodeputetja Rebecca Harms ka reaguar ashpër ndaj qeverisë shqiptare në lidhje me deportimin e mësuesit turk Harun Çeli
Ish-deputetja e PD: Më leverdis të kem zonjë shtëpie vjehrrën Ish-deputetja Dhurata Çupi ka treguar se këtë vit nuk e ka vendosur pemën e Vitit të Ri në shtëpi si dhe nuk ka bërë dek
Ekstradimi i fshehtë i mësuesit turk, eurodeputetja i drejtohet ashpër Ramës Vendimi i qeverisë shqiptarë për të dëbuar një mësues turk, anëtar i lëvizjes gyleniste është gjykuar ashpër eurodeputet
Ish-deputetja e PS bëhet nënë për herë të parë në minutat e fundit të 2019 (FOTO LAJM) Ish-deputetja e PS, Esmeralda Shkjau e ka mbyllur vitin 2019 në mënyrën më të bukur të mundshme. Ajo ka sjellë në jet
Shkoi me dekoltenë e hapur në Kuvend, çfarë bën sot deputetja që bëri xhiron e rrjetit? (FOTO LAJM) Në Brazil jo rrallëherë vajzat shkaktojnë furtunë rrugëve me genet e mrekullushme, por vetëm pak kohë më parë kjo gjë nd
Qytetarët humbnin miliona, hiqet tatimi 15 përqind për dhurimin e pronës Qytetarët që duan të dhurojnë banesën apo prona të paluajtshme tek fëmijët e tyre apo bashkëshortët tek njëri-tjetri, ng