999 rezultate për

deputetit

Ish-e dashura e deputetit shqiptar poston foto me pullë të kuqe (FOTO LAJM) Ajo u bë famshme me deklaratën se ishte në një lidhje me një deputet, identitetin e të cilit nuk e zbuloi kurrë e që pre
Balla, Ruçi e Xhafaj e djegin në dasmën e deputetit: Dolli e valle të gjata (FOTO LAJM) Anduel Xhindi, deputet i PS ka kurorëzuar dashurinë e tij në martesë. Ai është i biri i deputetit socialist Fatmir X
Përjashtimi i deputetit se i doli kundër Ramës, reagon "Kaubojsi" Ditën e sotme kryeministri Edi Rama përjashtoi nga Ps deputetin Gjetan Gjetani pasi ai u shpreh kundër policisë së Shtet
E PAPRECEDENT/ Rama përjashton deputetin e PS se mbrojti qytetarët e zonës së tij Duket në kufijtë e së pabesueshmes, por deputetit Gjetan Gjetani i ka kushtuar shumë deklarata e djeshme për Policinë e
Prokuroria ngre aktakuzë ndaj deputetit Milaim Zeka Prokuroria Speciale ka ngritur aktakuzë pranë Gjykatës Themelore në Prishtinë, kundër të pandehurëve Milaim Zeka, I.K dh
Vëllai i deputetit niset për në Turqi me pushime, në aeroport mëson të vërtetën e hidhur Valentin Quni, vëllai i deputetit të LDK-së në Kuvendin e Kosovës Anton Quni, është njëri nga viktimat e kompanisë masht
Aksidenti me dy viktima, njëri prej të rinjve është i afërm i deputetit të PS Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme një aksident tek Ura e Dajcit mori jetën e dy të rinjve. Viktimat ishi
Dosja “Shullazi”, PD kërkon arrestimin e deputetit socialist Përgjimet e zbuluara nga dosja ”Shullazi” ka shkaktuar sërish trazira mes PD-së dhe PS-së. Në përgjimet e Prokurorisë
Martohet vajza e deputetit shqiptar, ja foto nga dasma (FOTO LAJM) Lala, vajza e dytë e Fatmir Limajt i ka dhënë fund beqarisë. Veroni është mashkulli faltum që i ka ndryshuar statusin
Lidhja me djalin e deputetit shqiptar, flet Adelina Berisha Është përfolur gjatë ditës së shtunë për një lidhje të mundshme mes këngëtares Adelina Berisha dhe djalit të deputetit t
Djali i deputetit të LSI lidhet me këngëtaren e famshme shqiptare (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Berisha ka nisur një lidhje dashurie me djalin e deputetit shqiptar. Siç dihet Adelina është një n
Shpërthen deputetit i PS: Ky është kulmi i paaftësisë, do ngrihemi në protestë Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka shpërthyer në akuza ndaj OSHE-së pasi zona turistike e Tales është prej katër orësh pa dr
Djali i deputetit kërcënoi me jetë oficerin? Reagon Policia e Shtetit Drejtoria e Policisë në Tiranë ka reaguar për denoncimin e bërë nga ish kryeministri Berisha. Referuar mesazhit thuhe
Akuza: Hetonte skandalin e djalit të deputetit, kërcënohet me jetë polici Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ka publikuar denoncimin e një punonjësi policie në Komisariatin nr 6. Sip
"Djali i deputetit socialist ka përdhunuar një vajzë", reagon policia Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar se policia po mban të fshehur ngjarjen ku djali i deputetit të PS-së ka përdhun
E FUNDIT/ Akuza e rëndë: Djali i deputetit socialist ka përdhunuar një vajzë Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se policia po mban të fshehur ngjarjen ku djali i deputetit të PS-së ka përdhunuar n
Pësoi goditje në tru, gjendja aktuale e deputetit të PS-së Deputeti socialist, Paulin Stërkaj pësoi një goditje në tru gjatë orëve të para të paradites së sotme duke marrë urgjent
Shkrumbohet makina e deputetit të LSDM, mister ngjarja Mbrëmë i është vënë flaka veturës së deputetit të LSDM-së Hari Lokvenec. Deputeti nuk deshi që ta komentojë ngjarjen,
Pasuria e deputetit të AAK-së iu befason, mbi 80 milion euro (FOTO LAJM) Në Agjensinë Kundër Korrupsionit janë deklaruar sa i përket pasurisë tashmë zyrtarët e lartë politike, përfshirë edhe mi
Arrestimi i deputetit, reagon ai Sot në media u raportua se është arrestuar deputeti i AKR-së, Islam Pacolli, për shkak se ka sulmuar oficerin e sigurisë