999 rezultate për

deportivo

Barcalona ka sot pengesën e fundit para El Clasicos El Clasico është vetëm gjashtë ditë larg dhe duke patur parasysh javën pushim të kampionëve në fuqi apo qoftë edhe shtyr
Mascherano merr ofertë tunduese nga Kina E ardhmja e Javier Mascheranos mbetet një çështje e nxehtë në kampin e Barcelonës. Futbollisti argjentinas ka kërkuar la
Drejtori teknik i Barcelonës ishte prezent dje në Wembley për të parë Countinhon Drejtori teknik i Barcelonës ishte dje në Wembley për të parë nga afër brazilianin, Philippe Coutinho, sipas gazetës kat
De Biassi shkon në La Liga, ky është ekipi që do të drejtojë Tifozët e Kombëtares së Shqipërisë do t'a shohin Gianni de Biassin tashmë ne kampionatin spanjoll kundër yjeve të mëdhen
Mesfushori shqiptar shënon supergol në kampionatin spanjoll Enis Bardhi, mesfushori shqiptar ka shënuar një gol mjaft të bukur në La Liga ndaj skuadrës së Deportivo La Corunas.
Barcelona nuk po i gjen vendin El Haddadit, shkak çmimi i lartë Për Munir El Haddadi nuk ka vend në Barcelonë dhe kjo është e qartë. Ernesto Valverde nuk ka e planifikuar ta përdorë at
Ramos i bërtet Modriçit pasi ndalon lojën për lojtarin e dëmtuar të Deportivos (VIDEO) Në fitoren 0-3 kundër Deportivos ka ndodhur një skenë e cila nuk është shumë e hijshme për një kapiten si Ramos. Ramo
Barcelona rrezikon ta humbasi njëherë e mirë talentin Sipas El Mundo Deportivo, Sulmuesi i Barcelonës Munir El Haddadi po tërheq interes nga Crystal Palace. 21-vjeçari imp
Trajneri i Deportivos: Për Realin ishim më të vështirë se United dhe Barça Trajnerit të Deportivos La Couruna, humbja 0-3 nga Real Madrid i ka lënë shije të mirë. Pepe Mel nuk ka hezituar të
Reali e nis me spektakël sezonin e ri, mund Deportivon (VIDEO) Real Madridi e ka nisur me fitore sezonin e ri në La Liga, duke e mposhtur Deportivon 3:0 në “Municipal de Riazor”, për
Reali mposht Deportivon, Ramos vazhdon të shtojë numrin e kartonave të kuq (VIDEO) Real Madrid ka arritur të triumfojë me rezultain e pastër 0-3 në ndeshjen ndaj Deportivos. Në ndeshje u vu re sërish
Deportivo La Coruna ndihmon Atletikon për të arritur tek Costa Atletico Madrid është i ndëuar duke mos bërë asnjë transferim në këtë merkato vere, deri në atë të dimrit. Raportet
Barcelona arrin marrëveshjen me brazilianin Pas interesit për Coutinho dhe Dembele, për të cilët nuk ka arritur ende një marrëveshje, klubi ka kompletuar transferim
Mundo Deportivo për Neymarin: Dyshime, dyshime edhe më shumë dyshime Konfuzioni që rrethon sagën e transferimit të Neymar në Paris Saint-Germain ishte e përhapur në Barcelonë të mërkurën, m
Mundo Deportivo: Barcelona është e Neymarit Mundo Deportivo citon në kopertinën e saj performanca fantastike të Neymarit kundër Juventusit. "Barca e Valverde fil
El Mundo Deportivo zbulon zëvendësuesin e Neymarit Mundo Deportivo tregon se një objektiv i Barcelonës për mbushur boshllëkun e krijuar nga largimi i Neymar do të jetë, Ph
Bilbao mundet në debi nga Deportivo Alaves (VIDEO) Deportivo Alaves fitoi derbin bask ndaj Athletic Bilbaos në javën e 36-të të La Ligas, duke ja ndërlikuar ndjeshëm kuali
Zidane surprizon të gjithë, nuk grumbullon dy yje ndaj Deportivos Zinedine Zidane vijon të ndjekë një skemë të qartë për ta mbajtur sa më të freskët yllin e skuadrës, Cristiano Ronaldo p
Pas superfitores ndaj PSG-së, Barça mposhtet nga Deportivo (VIDEO) Pas një nate magjike ditë më parë në Ligën e Kampionëve, ku Barcelona përmbysi rezultatin prej 4:0 ndaj PSG-së për të fi
E pabesueshme, Deportivo kalon sërish në avantazh ndaj Barcelonës (VIDEO) Deportivo de La Coruna ka kaluar sërish në avantazh ndaj Barcelonës , teksa ndeshja është mbërthyer momentalisht në rez