999 rezultate për

denuar

Nga Tirana, në Fier e Korçë: Betejat e Superiores nuk mbarojnë Vllaznia dhe Teuta triumfuan ditën e djeshme dhe tashmë presioni është te skuadrat e tjera, që zbresin sot në fushë të l
Abuzoi s*ksualisht me të miturën, merret vendimi për Abaz Dogun Abaz Dogu roja i shkollës që dhunoi seksualisht me një vajzë të mitur është dënuar me 18 vite burg, ku në bazë të gjykim
Pas 7 dekadash, ekzekutohet gruaja e parë e dënuar me vdekje në SHBA Për herë të parë pas gati shtatë dekadash, është kryer në Shtetet e Bashkuara ekzekutimi i një gruaje që ishte dënuar me
Mjeku Ilir Allkja tregon prapaskenat e shkarkimit nga QSUT: Unë prandaj jam dënuar Ish-mjeku i Urgjencës Ilir Allkja, që u shkarkua nga puna më 30 dhjetor, ka folur sot në emisionin “Zonë e Lirë” lidhur
I dha lirinë të dënuarit përjetë, KLGJ shtyn vendimin për Enkeleda Hoxhën Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shtyrë shqyrtimin mbi kërkesën e Inspektorit të Lartë të Drejtësisë për shkarkimin e gjyqta
VV: Kurti e Haxhiu do të jenë pjesë e listës së garës zgjedhore Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Përparim Kryeziu, ka thënë se Albin Kurti dhe Albulena Haxhiu do të marrin pjesë në z
Vidhte makina, si u zbulua 39 vjeçari i dënuar për vrasje në tentativë Policia ka zbardhur dhe dokumentuar 8 raste të vjedhjes dhe tentativës për vjedhje të automjeteve. U arrestua shteta
I dënuar për p*ostitucion dhe dhunë s*ksuale, kapet me qëllim ekstradimi 55 vjeçari Policia e Kavajës ka arrestuar një 55-vjeçar i shpallur në kërkim, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Nga Komisaria
Arrestohet 40 vjeçari i dënuar me 9 vite burg Një 40 vjecar i shpallur në kërkim dhe i dënuar me 9 vjet e 4 muaj burg për veprën penale “Trafikimi i narkotikëve” ësht
Vetëvendosja: Vendimi i Kushtetueses nuk ia ndalon Kurtit të garojë në zgjedhje Lëvizja Vetëvendosje thotë se vendimi i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, lidhur me ndalimin e personave të dënuar që të
Kurti nuk mund të kandidojë për deputet, reagon Instituti i Drejtësisë Ehat Miftaraj nga Instituti i Kosovës për Drejtësi (IKD) ka thënë se vendimi i Gjykatës Kushtetuese ua pamundëson Albin
Të dënuar për drogë në Itali, OFL i çon formularin pesë "të fortëve" Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë pesë personave të dënu
Vrasje dhe drogë, OFL shënjestron 3 "të fortit" e radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave të dënua
OFL u dërgon formularin e pasurisë 3 "të fortëve" në Durrës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave banues n
Bien në rrjetën e OFL-së dy "të fortët" e Shkodrës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy personave banues në
Shpëtoi nga burgimi i përjetshëm kokat e krimit, kërkohet shkarkimi i Enkeleida Hoxhës Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë ka kërkuar shkarkimin e Enkeleida Hoxhës. Kjo është kërkesa më e fundit e paraqitur n
Liroi "Gjeneralin" e dënuar me burg të përjetshëm, shkarkohet Markelian Kuqo Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shkarkuar nga detyra gjyqtarin Markelian Kuqo. Gyqtari Kuqo liroi nga burgu Gert Gjinara
Vrasje dhe drogë, OFL i dërgon letrën 2 "të fortëve" të radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy personave të dënuar
OFL vijon aksionin, kush janë të dënuarit e radhës që duhet të deklarojnë pasurinë Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë pesë personave të dënu
Policia e Kosovës nuk toleron, mbi 700 qytetarë të dënuar pasi nuk respektuan masat anti-Coivd Policia e Kosovës nuk po e fal asnjë qytetarë që nuk po respekton masat kundër koronavirusit. Në 24 orët e fundit, 74