999 rezultate për

dembacaj

"Më thave shpirtin", Rudina Dembacaj humb babain (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka ndarë në Instagram lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të babit të saj. I ati i aktores është nda
Kush i bëri dhuratën më të bukur Rudinës këtë ditëlindje, Marku apo ish-bashkëshorti (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj festoi ditëlindjen e saj te 33-të. Në këtë ditë të shënuar nuk m
Nga Edi Rama te Rudina Dembacaj, VIP-at që festojnë sot ditëlindjen (FOTO LAJM) Në datën 4 korrik përpos Ditës së Pavarësisë së SHBA, në Shqipëri shumë VIP-a festojnë ditëlindjen Nga Edi Rama deri
Feston ditëlindjen, Mark Frroku surprizon Rudina Dembacajn (FOTO LAJM) Moderatorja dhe aktorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj feston sot ditëlindjen. Ajo ka marrë urime të shumt
"Ilaçi i shpirtit", Rudina Dembacaj zbulon pa kë person nuk reziston dot (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj publikon gjatë gjithë kohës momente të ndryshme me të voglën e saj, Viktoria e cila është dashuria më e
"Të dua shumë", Rudina Dembacaj bën tatuazh në vendin e dhimbshëm (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka vendosur t’i dedikojë babait të saj një tatuazh. “Tatto dedikuar ty babi, të
Sot një "pjeshkë", publikohet foto e Rudinës vite më parë dhe s'do e njihni (FOTO LAJM) Aktorja Rudina Dembacaj ka publikuar sot në foto të saj disa vite më parë, ku dukej mjaft ndryshe nga pamja që ajo ka so
Mes emocionesh, Rudina bashkon Mark Frrokun dhe Aleksin në një vend (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj vazhdon të jetë emri më i lakuar në mendian e shkruar dhe atë vizive. Dembacaj ka treguar se nuk ka
Rudina Dembacaj lidh martesë me Mark Frrokun? Moderatorja zbulon të vërtetën Që prej bërjes publike të romancës së saj me ish-deputetin, Mark Frrokun, nuk kanë munguar fotot e shumta të çiftit në l
E frikësuar se i marrin Markun? Rudina Dembacaj "kërcënon" ndjekëset (FOTO LAJM) Moderatorja dhe aktorja e njohur, Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuar në shoëbizin shqiptar që pas
I ati ka probleme shëndetësore, Rudina Dembacaj bën postimin prekës nga spitali (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, i ka prekur të gjithë me postimet e fundit në ‘Instastory’. Ajo ka treguar se
Një tjetër moderatore sulmon Alesia Bamin: Është aty vetëm për marketing (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në “Mos i fol shoferit” në RTV Ora ka qenë e ftuar Albana Bejko, moderatorja e emisionit “Ora Sport”
"Është personale", Rudina Dembacaj thotë publikisht moderatoren shqiptare që nuk pëlqen (FOTO LAJM) Këtë javë në emisionin "Mos i fol shoferit", ishte e ftuar moderatorja Albana Bejko. Ajo ka treguar se si i ka ardhur pr
Ndjekësi i rendit me emra burrat e ardhshëm Rudinës, i kthehet moderatorja (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj vazhdon të jetë emri më i lakuar në mendian e shkruar dhe atë vizive. Dembacaj nuk ka asnjë kompleks mbi
E njohu me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj i jep "këpucët" aktorit shqiptar Një javë më parë Rudina Dembacaj ka treguar në emisionin “Why Not” të Roza Latit se Visjan Ukcenaj ka qenë ai që e ka pr
Nuk janë ndarë paqësisht, Rudina Dembacaj flet për herë të parë për fejesën me Eduartin (FOTO LAJM) Ka folur shumë dhe hapur për babain e vajzës së saj, ish-bashkëshortin Aleks, që tashmë është kthyer edhe ai në personaz
"Nuk je më bija ime", Rudina Dembacaj tregon si reagoi e ëma për lidhjen me Markun (VIDEO) Aktorja Rudina Dembacaj ka treguar si ka reaguar nëna e saj kur mori vesh lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Në em
Si u njoh me Mark Frrokun? Rudina Dembacaj zbulon publikisht shkuesin VIP (FOTO LAJM) Dashuria me Mark Frrokun dhe çdo detaj për moderatoren Rudina Dembacaj bën shumë interes për publikun këto kohë dhe mode
"Punësova dedektiv për ta kapur mat'', moderatorja pranon lidhjen me biznesmenin Një nga moderatoret e reja të talentuara, Ester Bylyku ka pranuar se është e lidhur me një biznesmen dhe se është e shum
U nda nga burri i parë, Rudina Dembacaj tregon si do të reagonte nëse do e tradhtonte Mark Frroku Marrëdhënie mes Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut është një ndër marrëdhëniet më të komentuara në mediat online. Në n