999 rezultate për

deklaruar

Mos e beso po deshe: Veliaj deklaron 10 herë më pak shpenzime fushate se Safet Gjici Zgjedhjet e këtij 30 qershori u paraprinë nga fushata të shumta elektorale nga ana e maxhorancës. Të gjithë kandidatë
Bardhi i përgjigjet Lleshajt: Nuk ke si e kupton, jeton në 2 shtëpi të padeklaruara Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklatës së ministrit të Brendshëm Sandër
Salah pozon përkrah modeles së njohur (VIDEO) Mohamed Salah ka zënë ballinën e këtij muaji të revistës “GQ”, duke pozuar krah modeles Alessandra Ambrosio në botimin p
Doli hapur kundër! Çfarë ka deklaruar Albin Kurti për ministrin e Jashtëm të Shqipërisë Fitorja e Albin Kurtit dhe zgjedhjet e parakohshme në Kosovë kanë qenë në qendër të vëmendjes mediatike ditën e sotme.
Kurti flet për fitoren e Vetëvendosjes: Shpëtuam Republikën Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, pas numërimit të më shumë se 80 për qind të votave në një intervistë eksklu
Gjiganti i modës ka deklaruar se është drejt falimentimit, mbyll 178 dyqane Dita e sotme është e trishtuar për ata persona që pëlqejnë modën e shpejtë dhe super të lirë: Gjiganti i modës "Forever
Zbardhet pasuria e kandidatëve për kryeministër (FOTO LAJM) Garues për kryeministër të Kosovës janë një grua e katër burra. Qytetarët e Kosovës me 6 tetor të këtij viti do t’i ke
Avokatët kërkojnë që Janeva të mbrohet në liri Pas përfundimit të marrjes në pyetje, avokatët e ish prokurores speciale Katica Janeva deklaruar se ata do të kërkojnë q
VV i "dogji" urat me të gjithë, tani i duhet LDK për koalicion Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosje Fatmire Kollçaku ka deklaruar se partia e saj përjashton çfarëdo mundësie të lidhje
Rikthehen protestat, PD e nis në Shkodër Partia Demokratike, ashtu sikurse edhe ka deklaruar do të vijojë aksionin e saj politik me protesta në të gjithë vendin.
Si asnjëherë më parë, bashkia drejtohet nga 2 kryetarë Diçka krejt e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Devollit ditën e sotme, ku deri pak minuta më parë në zyrën e bashkisë s
E konfirmojnë mediat spanjolle: Ylli i Barçës pranë largimit Mesfushori Ivan Rakitic pritet të largohet nga Barcelona, pavarësisht se ai ka deklaruar vazhdimisht se dëshiron të qënd
PD merr vendimin e papritur pë kryebashkiakët Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri, ka deklaruar, se opozita do të vijojë gjatë gjithë verës aksionin k
Shkarkohet nga detyra gjyqtari i Krimeve të Rënda, nuk deklaroi refuzimin e vizës amerikane KPK shkarkon nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Krimeve të Rënda, Luan Hasneziri. Në kriterin e pasurisë dhe pastër
RAPORTI/ Politikanë miliarderë drejtojnë një popull që s'ka bukë të hajë Pasuria e kabinetit qeveritar, por edhe e deputetëve të Kuvendit të Kosovës kalon shifrën prej 1 miliard eurosh. Prej ty
Lordi në krye të Prizrenit: Dyqane, shtëpi, toka dhe mjaft cash Kryetari i Prizrenit Mytaher Haskuka në deklarimin e pasurisë në Agjencinë Antikorrupsion ka deklaruar se ka patundshmër
Merkel i shërben kafe Haradinajt (FOTO LAJM) Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj është deklaruar pas pritjes së Angela Merkel në Berlin të Gjermanisë. She
Ministri i Brendshëm, me pasuri 2.3 milion euro (FOTO LAJM) Ministri i Punëve të Brendshme Ekrem Mustafa në bazë të dhënave që ai vet i ka deklaruar në Agjencinë Kundër Korrupsioni
Tre shtëpia luksoze dhe një mal me borxhe! Del pasuria e Haradinajt (FOTO LAJM) Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, po del të jetë goxha i pasur. Dy shtëpi banimi, banesë, tokë, veturë e qindra
Kaq pak?! Shtëpia e këtij shtetari të lartë shqiptar kushton 350 000 euro (FOTO LAJM) Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi në formularët e deklarimit të pasurisë në Agjencinë Kundër Korrupsionit ka vetë deklar